Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njunnujn

Co slychac BSA pytajnik

Polecane posty

Gość njunnujn

naprawde nie mam tu dzis z kim pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dobra juz wiem nara 25.10.13 [zgłoś do usunięcia] BSA Moim zdaniem faceci to pisdy. Jak kobieta odmawia im seksu, to powinni nie dawać im wypłaty, do tego powinni wygasić w piecu, wyciągnąć fajki z silnika, tak aby nie zapalił. Kilka takich sztuczek i baba zrozumiała by że bez faceta to po prostu umrze. A kiedy to zrozumie, to wyrżnąć ją tak, żeby krew jej z pochwy szła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn- A ciebie bolca brakuje? Co, araba ci deportowali? Nie martw się, jakiegoś pociskacza znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie poczestujesz salatka z fetą? usiadziesz i rozladujemy napiecie. Wiadomo ze zaczepiajac BSA machosa dostanie sie w ryja, ale to juz mamy za sobą, teraz pogadamy i sam zaproponuj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie zauwazyles bad boyu, ze intrygujesz wiele kobiet? podstawa to byc rozpoznawalnym, wyrozniac sie i byc lekkim swirem. to co sie dziwisz ze mi o cos chodzi- chodzi o ciekawosc drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym robie Ci temat, przyjda laski, wyzyjesz sie, czy co tam lubisz bo ile mozna xxx strony oblatywac. Nie licze na wdziecznosc ale robie to z dobrego serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn- A ja myślę że chcesz mi po prostu dop*******ć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, powaznie mowię, ja sie zadaje z takimi jak Ty wrecz pasjami. I nie spinaj mnie, bo sie bede bala ze cos Cie obrazi i bedziemy sztucznie rozmawiac. Jestes bardzo delikatny w swej gruboskornosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Widać że masz mnie za idiotę. Pytam po raz kolejny, o co ci chodzi? Bo temat robi się jałowy a sama widzisz że podpuścić ci się nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad wiesz, co o Tobie sadze? zapytaj kogo chcesz, kazdy Ci powie ze gadam tylko z inteligentnymi, przykro powiedziec ale dyskryminuje glupkow. Sprobuje pisac jednak najprosciej, bo posiadajac moim zdaniem wysoka inteligencje poznawcza, masz klopoty z ta emocjonalna. Ok? Nie Mam Zlych Zamiarow Ani dobrych Chce pogadaci nie nastawiam sie na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-No to gadaj. Ja tu robię za czarną owcę, rola ta mi się podoba. Więc o czym chcialaś gadać, u mnie nic nowego, prowadze tradycyjnie nudne i monotonne życie, staram się korzystac z ładnej pogody, jak zawsze seksu mi brakuje, czyli wszystko po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Człowiek bez wody długo nie pociągnie a alkohol mi ostatnio nie za bardzo smakuje, zresztą nigdy nie piję żeby być pijany, a jak na razie to mam okres abstynencji, pewnie do ostrej zimy, kiedy nie będzie co robić i będę kosztował swoje wyroby alkoholowe, czyli branndy, wina, miody itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, zależne pewnie od dnia, piję po prostu tyle ile mam ochotę, raz wiecej, raz mniej. Teraz nie ma czasu na takie coś, ale w zimie litr dobrego winka lubię sobie walnąć, jako że moja branndy ma czasem 60 % to zazwyczaj nie piję więcej niż ćwierć litra, po za tym zapasy trzeba szanować na cały rok, bo ja alkoholu nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smokwowica jest ze smokwy czyli po chorwacku- figi. Wiesz co, fajnie sie gadalo, mam nadzieje ze wpadna inne babeczki, bo ja juz mam fajrant i lece. Paps:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa, swoją drogą fajna praca, też chce aby mi płacili za pisanie na kafe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żaba próbowała i tak ją podpusciłem, że sama z siebie desperatę i szmatę zrobiła, więc wojna z mną się nie opłaca." x Zelek to porzadna dziewczyna. Mscisz sie na niej za to, ze Cie nie chciala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA, jesteś czarną owcą I tak zwanym sku........nem,oczywiście w pozytywnym tego znaczeniu,więc dlaczego posiadając cechy tak pożądane przez kobiety takowej nie posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne no zgadzan sie z tym ale przeciez byly juz na ten temat programy i sondy to nic nowego i tak naprawde to kazdy kto sie wypiwiada ma troche racji no bo to wszytsko jest czyjes zdanie i sposob patrzenia na ty chyba czy cos : 🌼 http://www.youtube.com/watch?v=bH_yfrBq-lE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA ,trudno mi zrozumieć dlaczego jesteś sam skoro posiadasz cechy tak pożadane przez kobiety,czyli bycie tak zwaną czarną owcą I sk.....nem,według mnie powinnieneś mieć branie jak ta lala I nie mówię o świecie wirtualnym,ale o tym realnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×