Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njunnujn

Co slychac BSA pytajnik

Polecane posty

Gość ile cm
Co z twoim Penisem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Nie jeszcze twoim mężem. Po ślubie pewnie to się zmieni, a jak będzie się migał, to pewnie seksem go zaszantażujesz i pobiegnie. W sumie i tak nie ma źle, bo jak byś żyła w pl, to jeszcze zostali by twoii wujkowie, ciocie itp, to by miał dopiero przewalone, raz wy do nich, a raz oni do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Jak mi nastolatki zaczną mówić dzień dobry, to im odpowiem że jak dają tyłka to dopiero wtedy będzie dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Jesteś kobietą a twój charakter mówi że nie dasz za wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po jaką cholerę mam ciągać faceta w odwiedziny do mojej rodziny? Będzie chciał to sam pojedzie. Sama nie jeżdżę do nich co tydzień (ani co dwa, ani co trzy...ani nawet co cztery), a już szantaż seksem to głupota bo sama na tym stracę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym moorland, znasz sposób na obniżenie swojego libido, wzieła byś tabletkę antykoncepcyjną i już ci się seksu nie chce, faceci musieli by brać brom, ale z tego zęby wylatują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Nie wyobrażam sobie kobiety, która sama idzie w odwiedziny.. Jakoś każda kobieta zawsze chodzi z swoim facetem na spędy rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś nie był takim ignorantem wiedziałbyś, że nie każdemu spada libido po tabletkach (u mnie nie było żadnej różnicy). Poza tym i tak jestem na hormonach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"Żaba próbowała i tak ją podpusciłem, że sama z siebie desperatę i szmatę zrobiła" wiesz, jak tak mnie poniżasz, to przeważnie płaczę. ale czasami też się tnę... zapisałam się również na specjalną terapię "jak radzić sobie z hejtem internetowym" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jaką masz wymówkę przed rozicami że przyjechałaś sama. Po za tym, jak idziesz na imprezę do znajomych, to też sama? wszedzie sama? to do czego masz faceta, tylko do seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli masz małego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzi, wygląda na to ze powoli wszyscy sie schodza. BSA mów co chcesz o tej czarnej owcy, ale to do Ciebie wszyscy sie zeszli. Jestes bardzo barwnym baran... no dobra, owcą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Nikt nie odmówi sobie tego, aby dogryźć BSA.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Zresztą dowodzi to, że mam dobry gust, bo skoro taka jesteś, to już wiesz czemu powidziałem że jesteś prawie idealną kobietą(jak byś była prawicowa, to była byś królową)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę mieć żadnych wymówek. Moi rodzice rozumieją, że zaproszenie na obiad nie znaczy, że trzeba koniecznie mieć czas, rzucić wszystko i przyjechać. Łatwiej jest mi jechać kiedy ja mam chwilę wolnego niż kiedy oboje mamy wolne (a wtedy i tak wolimy dzień spędzić razem). Co do imprez - prawie nie chodzimy, a jak idziemy to tylko wtedy kiedy oboje chcemy iść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
mnie też :classic_cool: ona mu się tak słodko ze wszystkiego tłumaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawa popularnosci na babskim forum są nieublagane. Ja topiki o sobie zalozone przez jakiś przychlastow, musialam sama podbijać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelek - jest różnica między tłumaczeniem się (jak ty to nieporadnie robiłaś wczoraj bodajże), a odpowiedzią na pytanie. On chyba naprawdę myśli, że rodzice partnerki to jakieś potwory, a nie zwyczajni ludzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO WSTYDLIWA SPRAWA
TWÓJ PENIS JEST MAŁY :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moorland co myślisz o jego penisie ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Nawet kabilan musiał jeżdzić na obadki do rodziców żaby zanim ją rozdziewiczył. Niestety związek nie jest oparty jedynie na przyjemnościach takich jak seks i wspólne spacery nad jeziorem o zachodzie słońca. Są też stresy i obowiązki, takie jak chodzenie na obiadki do rodziców partnerki, ich ciotek, wujków i cholera wie kogo jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×