Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njunnujn

Co slychac BSA pytajnik

Polecane posty

Gość żelek in orange
"jak ty to nieporadnie robiłaś wczoraj bodajże" | wczoraj mnie tu nawet nie było, za dużo siedzisz i tracisz rachubę, i nie tłumacz się z tłumaczenia, bo akurat robisz to o wieeeele częściej niż ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Pa Coś cię moorland ta żabka nie lubi. Seksu jej brakuje i zapewne wina w butelce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njun - papa :) bsa - masz jakąś fobię społeczną, że się tak ludzi boisz? To tylko ludzie, rozumiem gdyby ktoś się nie dogadywał z teściami, ale jak to nie problem to o co chodzi? Z tą dalszą rodziną też przesadzasz, bo teraz mało kto utrzymuje też bliskie kontakty ze wszystkimi krewnymi. Żelek - niech będzie, że tydzień temu tłumaczyłaś się z wysyłania zdjęć swojej pół-nagiej d**y obcym ludziom ;) Żeby na końcu stwierdzić, że nie będziesz się z niczego tłumaczyć. Ktoś mnie o coś pyta to odpowiadam (jak nie chcę odpowiadać to ignoruję), proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"Nawet kabilan musiał jeżdzić na obadki do rodziców żaby zanim ją rozdziewiczył" | serio? pierwsze słyszę :D | "Są też stresy i obowiązki, takie jak chodzenie na obiadki do rodziców partnerki, ich ciotek, wujków i cholera wie kogo jeszcze." | jeśli to są "stresy", to nie wiem co zrobisz jak ci się mieszkanie spali albo dziecko urodzi. potniesz się chyba, a potem powiesisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odp odp! ! ! !Co z tym penisem ? ! ! ! !odp odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"niech będzie, że tydzień temu tłumaczyłaś się z wysyłania zdjęć swojej pół-nagiej d**y obcym ludziom" | lepiej się zajmij swoją d**ą, bo idąc twoim talibańskim tokiem myślenia, to modelki prezentujące bikini na wybiegu/fotach są d******i :) | jak na z***biście szczęśliwą osobę w cudownym związku naprawdę strasznie dużo tu koczujesz i ostatnio coraz częściej hejtujesz. pomyśl o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA,chyba kłamiesz mówiąc ,że nie przyciągasz kobiet,albo prowokujesz,przecież njunn wykazuje jawne zainteresowanie twą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żelek - dobrze wiesz, że nie hejtuję :) Próbujesz tej samej taktyki co twój kolega bsa (znowu...). Największym hejterem na forum jesteś ty, każdego zaczepiasz, każdego prowokujesz....i każdy temat rozwalasz. ;) Zastanów się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Nie mam fobii, ale nie lubię iść do obcych ludzi i na mus sie im przypodobać. Po za tym h*jowo iść do rodziców córki, którą się r***a, ty byś pewnie też była w****iona, jak by twoją córkę ktoś sobie na niej używał. Logiczne jest że nie będą takiego lubić, bo będą uważać że ona zasługuje na kogoś lepszego. Takie obiadki wyglądają po prostu śmiesznie, nikt nikogo nie lubi ale każdy udaje że jest miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego nie odp
:( :( :( :( :( :(Penis :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Seksu jej brakuje i zapewne wina w butelce" x bsa, mogłaby sobie jakiegoś prawiczka stąd wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelek in orange-Przecież sama pisałaś, że twój kaliban musiał znosić wszelkie niedogodności, jak obiadki u twoich rodziców. Ty naprawę myslisz że ja mam sklerozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"Największym hejterem na forum jesteś ty, każdego zaczepiasz, każdego prowokujesz....i każdy temat rozwalasz" | lol. zmień proszki, dziewczyno, albo sprawdź, czy ten implant antykoncepcyjny nie uciska ci na mózg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunt-Taaa, niun to mężatka z dziećmi. Nie mieszaj netu z realem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BSA twój penis :( ile cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość-Ona woli wino. Kaliban ją rzucił, bo była kiepska w łóżku i teraz ma uraz do facetów. Boii się nawet prawiczka, że też uzna iż jest kiepska w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BSA twój penis :( ile cm 1-18 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie zawsze jest tak ze obiadki sa przymusowe. Czasami jest fajna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CM C
BSA twój penis ile cm 1-18 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bym Żabę wziął ale nie jestem w jej typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BSA to ty nie masz penisa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona lubi podstarzałych i łysych. A ja jestem długowłosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Gosc - a w czyim jestes typie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość-Może i jest ładna, ale ma h*jowy charakter, zobacz co kaliban o niej pisał, nie tylko że była kiepska w łóżku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazuhiro Funaki
Żelek, najlepsze to było ostatnio jak Moorland napisała o implantach, a BSA myślał że ona ma sztuczne cycki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
BSA - a jak jest bardzo dobre jedzenie to dla faceta obiad i tak jest katorga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazuhiro Funaki- A co ja jestem ginekolog, że musze sie znać na babskich sprawach. Za to wiem kiedy kobieta ma dni płodne, oczywiście jak znam jej okres miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×