Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njunnujn

Co slychac BSA pytajnik

Polecane posty

Zuzanna Amelia ææ_logiczne że tak, na początku jest tak, że się stresujesz i chcesz dobrze wypaść, co by mnie wkurzało, bo bym musiał się panować z swoimi poglądami i przekonaniami, a potem wiadomo że córka będzie dzwonić do mamy i narzekać że facet nie zrobił tego, tamtego i srego. Po za tym wiadomo że lubieć cię nie będą, w końcu r***asz ich córkę. Żaden facet nie zaakceptuj fagasa, co przelciał mu córkę, taka męska natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"Ona lubi podstarzałych i łysych" | to nieaktualne! teraz wolę młodych i wysportowanych :P | "Kaliban ją rzucił, bo była kiepska w łóżku" | i miała trzy zęby oraz jedno oko, ofkors :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam wasze prawiczkowe penisy ile cm ? Argen BSA i cała reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
gosc - Ty najlepiej napisz ile ma Twoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem Lachonem
Argen a twój mały :Dile cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewczyną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli maciupenki robaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
maciek, przecież oni wiedzą LEPIEJ, co ci wysłałam :D półnagą d**ę dostałeś! :D | poza tym to straszne i desperackie podobno, że ja swoim koleżankom czy przyjaciołom jakieś foty wysyłam i tam są moje fotki w bikini z plaży. następnym razem jak poproszą o foty z wakacji, to dorysuję sobie na nich habit i wtedy nie będę d****ą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
ej, a na basen mogę chodzić w stroju kąpielowym czy muszę się ubierać w golf? bo w stroju to trochę desperackie będzie, no nie? :o | co sobie ludzie pomyślą? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żabka się tłumaczy i tłumaczy, nawet Maćka w to wciągnęła. Żabcia, ja mam nagie zdjęcia z plaż naturystycznych, jakoś nie czuję potrzeby aby się z nimi podzielić, jedynie z jedną koleżanką z kafeterii, też naturyską to się z nią wymieniłem zdjęciami. A ty się tłumaczysz że nie jesteś zdzirą... Ja p*****le, jakie ty musisz mieć niskosamoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam zdjecia z plazy nude. mogę wysłać, bo wklejalam nawet na NK:) Nie oglądacie Popieluszki? Co macie na kolację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zupa pomidorowa z lanymi kluskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Odważna jesteśm a skąd masz, z Chorwacje? Popełuszkę nie oglądam, film propagandowy, klechów nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"A żabka się tłumaczy i tłumaczy, nawet Maćka w to wciągnęła." | oczywiście. opinia na kafe ponad wszystko! jak mnie zhejtujecie to odwołam wszystkie randki w tym tygodniu, a potem się powieszę. na pasku adresu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, z Chorwacji, moim zdaniem ciekawsze są te mojego męża albo wspolne ale nie jestem upowazniona by nimi dysponować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelek in orange- A co z twoim postanowieniem że związki cię nudzą i już w żadnym nie będziesz, bo ponoć nie czujesz się szczęśliwa w związku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Njun - wstawilas swoje nude ? To odwazna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka naturystka
BSA, dawno Cię nie widziałam na forum :) Widzę, że u Ciebie w porządku i na razie nie siedzisz w pace ;) Korespondencja nam się urwała dość emocjonalnie ;) Trzymaj się pionu i nie rób głupot, pozdrawiam, dryblasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Żaba chleje, jak to samotna kobieta, wykorzystana przez faceta, kobiety tak mają a nie jedzą, bo na głodnego to alko lepiej wali w tętnicę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka naturystka-Też cię cieplutko pozdrawiam piękna naturystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawilam , bo se myślę , same rozkoszne gole bobasy na tej Naszej klasie to trzeba cos pasującego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×