Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njunnujn

Co slychac BSA pytajnik

Polecane posty

Gość Specjaliste_od_forume
BSA to łysy grubasek, z zawodu i powołania jest brukarzem. Uwielbia podglądać nagie nastoletnie Czeszki czając się w krzakach. Następnie zza tych krzaków wybiega trzymając w dłoniach swego naprężonego, małego siusiaka i wydziera się do nastolatek: "Niespodzianka!" , realizując tym samym swoją potrzebę ekshibicjonizmu. Nienawidzi kobiet, ponieważ podczas takich akcji jest przez dziewczęta zawsze wyśmiewany, a to zarówno ze względu na mikroskopijny rozmiar swego przyrodzenia, jak i nieproporcjonalnie wielki łysy łeb. Łeb ten, choć wielki, jest równie pusty jak dynia w haloween, stąd też wymaganie od niego myślenia jest zupełnie bezsensowne. BSA jest wielkim fanem Adolfa Hitlera, jego wzorem nosi kretyński wąsik i ubiera się we wdzianka wojskowe, opinające się na jego tłustym brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, chciała mi pewnie jakoś dowalić, a widząc że ją przejrzałem, to odpuściła atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż za błyskotliwy wniosek, gosciu:) A tak staralam sie to ukryć, nie gadac z nim a juz na pewno nie zakladac dla niego tematow:) BSA bylam w pracy od rana a na kafe przez godzinkę i to przecież niecrylko na kafe ( jeszcze allegro, blog kulinarnego guru i serwis onetu, gehe) ale zwykle faktycznie, zwykle mam wiecej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
njunka pragnie penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A Tobie gosciu zal d**e sciska ze nie Twojego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Kojarzę twój nick właśnie z tego, że zawsze mi dowalałaś na tym forum. Ty, moorland, żaba, bejby róży i jeszcze parę innych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Bo nie umiał się bić, po za tym nie znam gościa, idę sobie chodnikiem zamyślony, czyli nawet na niego nie patrzę. Jaki idiota idąc z dziewczyną, atakował by łysego dryblasa w ciemną noc? Przecież mogłem nie okazać mu litości i przykładowo przejechać go z noża, albo przestrzelić mu kolano. Ogólnie i tak skórę uratowała mu ta dupa, gdyby nie ona, to bym go tłukł dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze sie droczylam. Chyba nie wymagasz tego aby wszyscy sie z Toba zgadzali albo Ci, którzy sie nie zgadzają by milczeli. To jest forum- zbiorowisko ludzi i pogladow. Jeśli odbierasz to jako dowalanie, to Twoja opinia. Przyjmując Twój punkt widzenia- dowalam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazujesz sie tu z bardzo zlej strony. A przecież masz tyle zalet. Mieszkasz w malej miejscowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn- A twoim zdaniem to szukam tu kobiety?Jestem jaki jestem i nie widzę potrzeby ukrywania swoich poglądów. Tak, mieszkam całe szczęście w małej miejscowości, bo w mieście nie ma żadnych przyjemności, co można robić przyjemnego, zamknięty w klatce z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA,wręcz przeciwnie kobiety uwielbiają milczków I agresywnych mężczyzn,czują się wtedy `takie kobiece`.może tak naprawdę nie jesteś żadną zainteresowany,ze względu na swoją niechęć do płci przeciwnej.Nie zamierzam napisać,że jeszcze nie trafiłeś na tą jedyną ,bo nie lubię takiego pie.......nia.A może jesteś za leniwy,żeby coś zainicjować,a może odpowiada ci obecny styl życia I nie potrzebujesz w niej jakiejś IDIOTKI. co do twojej historii to skoro założyłeś ,że on był naaćpany,to dlaczego również ona nie mogła być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam o wielkość miejscowosci, bo moze masz pecha że wszystkie fajne dziunie juz wyjęte, Ty masz tam jakas opinie i tak sie to zlozylo, ze nikogo nie masz. Pisales kiedyś na jakims portalu randkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy szukasz tu kobiety? Wolny, zdrowy facet chyba zawsze, wszędzie i w każdej okoliczności szuka kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunt-Nie wiem, trzeba było je zapytać. Teraz już nie imprezuję, ale kiedyś byłem na imprezach, alkochol, bójki itp a brania nie miałem. to chyba trochę mitu z tymi agrsywnymi. Wtedy już powoli lewactwo wchodziło, czyli kobietki lubiły pedalskie style itp. Nie wiem, może w miastach się to sprawdza, na wsi liczy się bardziej kasa, majątek itp, podstawa to dobre auto, odpicowany dom, dobra praca itp. Speceficzne środowisko górnicze, gdzie większość jest bogatych z względu na pracę na kopalnii, jak nie masz znajomości i nie dostaniesz sie na kopalnię, to klepiesz biedę u prywaciarzy, takie życie, jak nie masz ojca górnika, który tym samym ma emeryturę ponad 4 tys zł i jeszcze pracuje u prywaciarza, to też dziewczyn miał nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn- Mam złą opinię, z względu na pochodzenie, do tego nie zarabiam kokosów, nie mam stałej pracy, nie mam kobiety, nie jestem towarzyski, nie mówię starym babom "dzień dobry", miałem problemy z policją, wiec mam złą opinię.Ludzie nie lubią ludzi odbiegających od norm. Ktoś kto nie lubi towarystwa innych ludzi(sąsiadów itp), nie zakłada rodziny, nie ma auta, nie ubiera się jak inni, nie chodzi do kościoła to raczej dobrze postrzegany nie jest. Ale dzięki temu ma święty spokój. Jest to jedna z wad bycia z kobietą, po prostu musisz chodzić na wysiady do jej rodzinki, co niedzielne spotkania, obiadki, urodzinki, śluby itp. A tak Niedziela jest dla mnie, robię to co lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BSA czy to prawda że masz mini penisa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Czy to tu sie dzisiaj zbieramy na pogaduchy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Nie, po co? To najgłupsze co może być, pada deszcz, człowiek h*jowo się czuje a ty walisz komuś tekst 'Dzień dobry". Co za debil to wymyslił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×