Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njunnujn

Co slychac BSA pytajnik

Polecane posty

Gość żelek in orange
cóż, ja tam całkiem na związki się zamykam. ale już po prostu nie wkładam w to głębszych uczuć. niech facet wkłada... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka naturystka
Od razu tam piękna ;) Mam nadzieję, że moje foty nie latają po sieci, wszak mi przyrzekłeś na swój honor... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njun - ja definitywnie w grupie zajadaczy :P I tak jestem łakoma, ale jak się czymś stresuję/martwię to jem jak małe lwiątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka naturystka-Nie martw się, foty są jedynie do mojej dyspocycji. Komputera mi nie ukradli, wiec nikt prócz mnie i twojego męża, to tych fot nie widział, a jest na co popatrzeć..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w stresie nie jem, odkad jestem zona, mam malo stresu, niestety dla mojej figury:( Ty mam nadzieje masz galopujaca przemianę materii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen-Szalejesz, mnie na takie rarytasy nie stać. Wolę piwka z supermarkietu, tanie, mocne i dobre. Aż chyba jutro się skusze na piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka naturystka
Dobra, nie rozwijaj sie tu zanadto ze szczegółami, bo to była prywatna korespondencja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Ale chyba mi nie powiesz że na NK walnęłaś całą nagą fotę, w to nie wierzę. Kiedyś jedna walnęła zdjęcie jak karmiła dziecko, ale tłum ją zniszczył na NK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka naturystka-Ok, już nic nie piszę, bo nas zjedzą za chwilę hejterzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"Żaba chleje, jak to samotna kobieta" | chleję. co najmniej jedną kawę i kilka herbat dziennie. i jeszcze kakao oraz soczki. alkoholu na co dzień nie mogę, bo trening. zresztą jakoś za nim nie tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pieknie Moor, jedz na zdrowie:) Wstawilam nagą fotke, oburzają sie na karmienie piersią? Hipokryzja w Polandzie siega zenitu, w kontekście seksualnym moga latać do woli, cyce karmiące nie moga istniec. Ale chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen-Jakoś trochę kiepsko jak na dziszejsze czasy. Licząc że za dnówkę zarabia sie ok 80-100 zł. Mało kombinujesz na tych mazurach a masz tam przecież dużo możliwości, jak ryby itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowe to nie jest, ale jeść będę :P Ludzi chyba bardziej oburza estetyka tych zdjęć, bo o akty już się tak nie plują. Tylko amatorka ich chyba denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka naturystka
Byłeś w tym roku na plaży wiadomo której? Zresztą rzeczywiście nie będziemy tu robić priva, malia może jeszcze masz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka naturystka
* maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn- Cenzura na NK nie wywaliła ci tej foty? Naturyzm nie jest u nas akceptowany, jakoś nie bałaś się znajomych, rodziny itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadlam pstrąga smażonego na maśle. Jak mój mąż usmaży rybe to znika z talerza w 3 minuty. On teraz piffko, a ja, jak Zaba czysta...woda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"Wstawilam nagą fotke" | hejt, hejt, hejt! :D daj linka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka naturystka-Oczywiście że byłem, ale rzadko bo najpierw praca a potem sobie na wczasy pojechałem, ale parę razy byłem. Mam nowego mialia: noz84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka naturystka
Tamten mój mail chyba jeszcze jest (nie wchodziłam wieki na niego), mozesz sie odezwac, jestem ciekawa, jak sobie radzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen-Za kg miedźi płacą 18-20 zł, za złom od 50gr do 1 zł. Za puszki coś koło 3 zł. Przynajniej u nas tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, nie będę Was tu wzburzac emocjonalnie:) Na fotce jestem naga ale tak ustawiona że nie moga sie przyczepić, to kwestia buntu artystycznego wobec establishmentu mam z bobasami oraz zdjęć pod palmą ( pod palma tez tam mam antyzdjecie) nie zamierzalam tam narażać nikogo na niechciana goliznę. Liczy sie pomyslunek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka naturystka
Jestem pewna, że NK musiała wywalić nagą fotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Czyli nie masz nagiej foty wiocznej. Mówiąc wprost to nic ci nie widać z szczegółów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka naturystka-Wysłałem z nowego maila, bo na stary nie wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×