Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kochanka mimowoli

Doniosłam żonie kochanka o romansie i od niej oberwałam

Polecane posty

Gość Kochanka mimowoli

Nie wiem co o tym myśleć. Rok temu poznałam świetnego faceta, twierdził, że jest wolny, bardzo się w nim zakochałam. Nie podejrzewałam nawet, że ma żonę, często razem wychodziliśmy, bywał u mnie w domu, nocował. Miesiąc temu przypadkiem zostawił telefon i przyszedł sms o treści "kiedy będziesz w domu?" Od razu zapytałam go kto to jest, na początku on ściemniał, że to jego brat, potem poprosiłam żeby zadzwonił na ten numer i w końcu się przyznał, że jest żonaty od 8 lat i ma syna. Toralnie się załamałam, zerwałam z nim i nie chciałam go więcej widzieć. Szkoda mi było tylko jego żony i chciałam się też na nim zemścić. Szukałam jej na facebooku, ale chyba nie ma tam konta albo jest niewidoczna. Numeru niestety nie zapamiętałam ani nie zapisałam. Umówiłam się z nim na spotkanie pod pretekstem wyjaśnienia sobie tego i owego i gdy nie było go w pobliżu dorwałam się do jego telefonu i spisałam numer. Tego samego dnia jeszcze do niej zadzwoniłam i powiedziałam o wszystkim co nas łączyło. Na początku mi nie uwierzyła, więc wysłałam jej mmsem screeny naszych rozmów przez facebooka, smsów oraz ilości i czasu połączeń. Wtedy uwierzyła, ale żałuję, że w ogóle do niej dzwoniłam. Codziennie nęka mnie telefonami, wyzywa od dziwek i puszczalkich szmat. Twierdzi, że chciałam jej odebrać męża, ale ona na to nie pozwoli. Nic nie daje tłumaczenie, że ja jej męża nie chcę, że to on oszukał nas obie. Mąż chyba podaj jej mój adres bo kilka dni temu spotkałam ją pod wejściem, szarpała mnie i darła się na całe osiedle, że jestem kurwą i sypiam z cudzymi mężami. Zagroziłam jej policją i sobie poszła, ale ja dalej się boję. Jej mąż nie odbiera moich telefonów, chciałam żeby jej przemówił do rozumu. Co mam zrobić w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co jej mówiłaś ,nie zbawisz świata,tylko nerwicy ona dostanie przez to i może cię nawet zabije;-) jak widzisz baby nie odchodzą nawet zdradzone bo są opętane więc się nigdy nei wcinaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłosić na policję, powołać świadków zdarzenia, nagrywać rozmowy telefoniczne. Stalking jest karany i to surowo w dobie obecnego rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dzwonić do faceta -tchórza! . A z jego zona postepuj tak jak zrobiłaś. Nie wdawaj sie z nią w zadne dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem kobietą, niestety kobiety nie chcą wierzyć w niewierność swoich mężczyzn a mężczyźni potrafią się wybielać, każdej tak samo słodkie słówka opowiadają......byłam w podobnej sytuacji, jego druga kobieta też mi nie uwierzyła, nie zrobiłam tego z zemsty, nie chiałam, zeby tamtą też krzywdził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żenua :o Jego biednego zapewne po glowce poglaskala .. Olej oboje . Po tobie beda nastepne . Bedzie miala kobieta jeszcze pelne rece roboty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żenua :o Jego biednego zapewne po glowce poglaskala .. Olej oboje . Po tobie beda nastepne . Bedzie miala kobieta jeszcze pelne rece roboty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×