Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile wasz partner powinien miec partnerek seksualnych przed wami abyscie go podzi

Polecane posty

Gość gość

podziwialy i byly z nim szczesliwe? Jaki jest minimalna ilosc kobiet ktore musi miec facet aby byc z wami w zwiazku a jaka maksymalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najnowsze badania mowia ze dobrze gdy mezczyzna przed slubem ma min 5 kobiet w seksie, fajnie gdy okolo 10-11 a rewelacyjnie gdy 15. Powyzej 16 komfort spada a powyzej 20 nie nadaje sie na meze. Ponizej 5 partenrek seksualnych tez nie moze byc mezem wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
minimum jedna Na pewno nie moze byc prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój brat 5 partnerek to miał od początku wiosny do sylwestra bedzie mial jeszcze z 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0 - słownie zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej żadnej. Może mieć 1 lub ewentualnie 2, o ile były to związki a nie jakieś przelotne przygody, nie trawię facetów którzy traktują kobiety przedmiotowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety za co innego podziwiaja mezczyzn, a nie za ilosc lasek jakim wsadzil kootasa. taki glupi temat mogl zalozyc jedynie jakich gowniarz, ktory nie zna zycia i kobiet:O takie glupie tematy na poziomie gimnazjum sa jedynie na kafe:Oto forum juz dawno zeszlo na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gimnazjalisci teraz maja wakacje, wiec co sie dziwic na kazdym forum przesiaduje dzieciarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najmniej, nie trawie męskch qrewek, którzy fiuta znaleźli na śmietniku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadnej albo jak najmniej k********arzy nie nawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnej. Mężczyzna powinien być prawiczkiem. Po co komuś zużyty przez kogoś facet? Bleeeeee Nie mogłabym znieść myśli, że wcześniej spał z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój brat 5 partnerek to miał od początku wiosny do sylwestra bedzie mial jeszcze z 10 XXX Brat ci takie rzeczy mówi? 10 to chyba jakaś tania męska prostytutka? Ile bierze za godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówi, posuwa głównie laski z klubów i akademików, w Warszawie dziewczyny są łatwe, przystojny jest, ma gadkę, poszpanuje drogim smartfonem, co druga laska na trawie, kryształach, pigułach, same wskakują facetom do łózka, tak to teraz wyglada nastolatki i studentki puszczają sie masowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za wyczyn dla brata tak wyrwać tak łatwą d....ze i bez podrywu by się rozłożyła? Jakiś ułomny jest, ze musi aż tak tani sort brać zeby spuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie do mnie to pytanie, on taki juz jest, poniżyć zaliczyć a potem opowiadac kumplom jak mu panna w krzakach loda z połykiem robiła :O niby wykształcony, niby z kasą a mentalność dalej 15 latka, mimo ze ma 2 x tyle lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi mieć przynajmniej 1, wolałabym, żeby ich było więcej. Ale nie szanuję faceta za to z iloma spał, tylko za to jaki jest. Nie pytam nigdy o to, ile miał w życiu dziewczyn, lasek na jedną noc, układów. Pytam tylko, czy kogoś miał. Jeśli tak, zielone światło. Nie toleruję starych prawiczków. Reszta jest dla mnie obojętna. Przeszłość to przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama mialam okolo 33- 35 facetow. Wiec dobrze zeby mial chociaz powyzej 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
min 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie chciałam chłopaka prawiczka, wolałam by facet miał jakieś doświadczenie i nie posiadał głupich myśli typu jak to by bylo z inną kobietą bo nie wie. Do 3 partnerek to jak dla mnie zupelnie wystarczająca ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie prawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
max 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1-3 powyzej juz o nim ze swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 11 on nie moze meic wiecej niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najnowsze badania pokazują, że prawiczek będzie najodpowiedniejszym partnerem do związku. Z prawiczkami są najtrwalsze związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawiczek nie chce mężczyzny, który kiedykolwiek sypiał z kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 27 tylko teoretycznie :D tzw roochacz ma dla kobiet wartosc genetyczna skoro wydmuchal tzn potencjalnie zaplodnil stado kobiet tzn ze ma cechy ktore w jakis sposb imponuja kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0 precz z nieprawiczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie teoretycznie tylko jest udowodnione naukowo tylko prawiczek i dziewica stworzą udany związek na wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×