Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak pozbyć się natręta z ktorym miałam romans?

Polecane posty

Gość gość

Znaliśmy się jakiś czas, ale podczas jednego ze spotkań uprawialiśmy seks. Wypiłam za dużo, a jestem męzatką. Facet taki sobie, ale intelektualnie mnie rozwala. Ujęły mnie jego słowa, takie ciepłe romantyczne. Brakowało mi tego. Miał zerowe doświadczenie w lozku majac 30+ To juz daje do myslenia, nie? Głupia byłam- wiem. Najgorsze jest to, że on się zakochał. Wbił sobie mnie do głowy tak, że nawet dostawałam szantaże przez niego pisane z róznych kont. Straszył mnie też, że pogada z moim męzem. Minęło wiele miesięcy, a on nadal za mna łazi i mnie prześladuje, choć dzieli nas dużo km. Nie oceniajcie mnie, ale powiedzcie, jak spławić gościa,zeby dał m spokój i nie zniszczył życia. ODechciało mi się romansów jakichkolwiek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRześpij się z nim jeszcze raz i udawaj zakochaną, natychmiast po seksiku powiedz, że chcesz wziąć z nim ślub, wypisuj do niego 50 wiadomości dziennie i wydzawniaj, aż będzie miał Cię dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być skończona idiotką skoro będąc żoną rozkraczyłaś się miernemu facetowi tylko dlatego, że bredził po pijaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie pytam... W łożku ze mną tak oszalał ze szczescia, że nie potrafi wybić sobie mnie z glowy! To chore! Ma za nic, ze mam rodzinę! Facet ma pomieszane zwoje, a ja nie mam zamiaru już z nim nic. JEstem miła, bo się go boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bredził mi codziennie przez wiele miesiecy. Znalismy sie pare lat. Łatwo osądzac? Tak - zrobilam to zeby sie dowartościować. Seks zakazany jest z******ty i dobrze o tym wiecie, a mnie linczujecie. Same święte tutaj są przecież.... Bez grzechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak spławić natrętnego gościa? Zgłoś nękanie na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wszystko się wyda... NIe wiem, jak z nim postępować. Nadal z nim gadam, jestem miła i tyle. Ale powiedziałam, zeby pogodził się z tym, ze mam rodzinę. A on wciaz wyznaje, ze kocha, ze chce sie przyjaźnić. Brzydzi mnie to już, bo ile można tego słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą, ale stwierdzam, że Pani Autorka jest - najdelikatniej mówiąc podła po prostu! Będąc mężatką rozkochała w sobie mlodego, niedoświadczonego chłopaka, zawróciła mu w glowie i teraz ma pretensje, że "on ją prześladuje". Kobieto, Twój mężuś powinien spuścić Ci takie "manto", że popamiętałabyś na całe życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się wyda? Zgłaszasz nękanie, że facet nie daje ci spokoju, bo twierdzi, że się zakochał, a ty jesteś mężatka i chcesz mieć spokój. On sobie może gadać co tylko chce, a ty masz prawo do spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecywałaś mu coś? Nie? To niech spada na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - poznaj mnie z nim- ja jestem wolna i chętnie się nim zajmę, a Ty będziesz miala go z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:01... zgadza się. Ale to on za mną łaził. To on inicjował wszystko. On dzwonił, pisał. Było to bardzo miłe, ale masakrycznie do przesady. Czułam, ze to gość, który nie odpuści. Jest zdolny do wszystkiego teraz... Mąż by mnie zostawił i zabrałby pewnie dziecko. Jestem załamana. Gdybym cofnęłabym czas... Nie myślałam - kompletnie. Popłynęłam z tematem i należy mi się najgorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet po 30 i prawiczek? No nie... K***** Najgrosze co może być fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba babie wilkiem Jak temat napisałby facet , to by babska pisały, że natrętna kochanka rozwala rodzinę i że na chama dobierała się mu do rozporka a on biedny nie wie teraz jak się uwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:13 fakt! Najłatwiej teraz ocenić mnie, bo żadna przecież takich grzechów nie popełniła! Ja pierniczę. Koleś jest zafiksowany i mściwy. Naprawdę nie mogę spać spokojnie od wielu miesięcy. Pisza ludzie do mnie na fb z roznych kont, dostawałam telefony dziwne. Czubek jakiś, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.10 - napisał prawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zawies fb, zmien numer, fajnie jakby maz tez to zrobil w razie co bo jesli naprawde taki psychol to odezwie sie do niego? Wspolczuje takiej sytuacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo moze ogarnij jakas kolezanke, najlepiej dyskretna albo zaplac obcej kobiecie ktora by go uwiodla :p hehe pewnie jakas laska za kase chetnie by sie podjela takiego prostego zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne to nie jest, ale rzeczywiście. Rozmawiam z nim, a on twierdzi, ze innej nie chce... I weź tu facetowi zrób dobrze i daj ciała to się nie odpierniczy :/ Dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Autorko, robisz tu z siebie OFIARĘ,( dziwię się, że większośc tu obecnych Ci przyklaskuje i lituje się nad Tobą ) ale to jest wyłącznie TWOJA WINA, że "rozchwialaś emocjonalnie" niedoświadczonego faceta. Chciałaś się DOWARTOŚCIOWAĆ?! Trzeba było zrobić "szaloną noc" wlasnemu mężowi ( pewnie byłby w siódmym niebie! ), a nie zawracać głowę mlodemu chlopakowi bez doświadczenia "w tych sprawach". Małżeństwo Ci się znudziło?! Po co to wszystko było? Takie jesteście kobiety i nie dziwcie się, że mężczyźni wypisują w necie okropne rzeczy o was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa a faceci to moga sobie bzykac bez zobowiazan i jeszcze nagadac bajki i naobiecywac a babka jak sie zakocha to pogarda wobec niej i od naiwnej idiotki wyzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:27 nic nie wiesz o moim życiu. Facetowi wolno robić co chce a kobiecie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma na Ciebie haka? Tzn dowod zdjecia video smsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam ex psychopate. Napisal mojemu nastepnemu chloapakowi ze jestem suka i qrwa. A jego nie zdradzilam tylko tamtego ex. Z zemsty. Pisal dzwoni wszedzie gg nk fb komorka. Az zmienilam nr. Powiedzialam ze dostanie wpier... i niech sie odwali. Ty mozesz miec problem z smsami. Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tak traktuje facetow bo oni nie umieja kochac tylko kreci ich zdobywanie, na szczescie meza nie mam, ale jak kasiasty sie trafi to czemu nie, wiem ze nie mam wartosci, ale to faceci sie zakoc***a w takich, nie widza, ze jestem zla kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. ma moje zdjęcia i dawne rozmowy.. czubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czubek? Dlaczego? Bo ma dowody Twojej zdrady? Dlaczego o całą sytuację obwiniasz jego, a nie siebie? To Ty masz rodzinę, męża, dziecko, to Ty zdradziłaś, a on się tylko zakochał i jak każdy zakochany, zrobi wszystko, co tylko przyjdzie mu do głowy, żeby być z swoją 'wybranka'. O całą tą sytuację obwiniaj siebie, on po prostu dąży do związku z Tobą, bo dałaś mu nadzieję idąc z nim do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - akurat tę odpowiedź pisala kobieta. Rzeczywiście nic nie wiem o Twoim życiu i NIE CHCĘ WIEDZIEĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do gościa to powiem, że to dorosły facet powinien chyba wiedzieć, żeby w takie rzeczy nie wchodzić. wiele jest takich sytuacji i wielu jest sfrustrowanych prawików i po 40. Myślę, że jeżeli rozwali cokolwiek to bedzie ostatnia osoba, z która chcialabyś się wiązać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×