Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szklaneczkaaaaaaaaaaaaa

jak sprawdzić czy mąż zdradza?podsłuch, detektyw czy jeszcze coś innego?

Polecane posty

Gość szklaneczkaaaaaaaaaaaaa

Jak sprawdzić czy mąż zdradza? Nie chodzi mi o szpiegowanie (nie mam na to czasu) ani też patrzenie jak sie zachowuje, czy telefon ze sobą zabiera do wc itp;) nie o to chodzi tylko jakie są środki na sprawdzenie czy zdradza czy nie typu detektyw ile sobie życzy za taka usługe moze ktoś wie lub podsłuch ile kosztuje i jak to działą, a może ma ktoś jeszcze inne sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz jakieś powody, żeby wątpić w uczciwość męża? Bo jeśli nie, to po co to wszystko? Zastanów się też czy taka prawda jest Ci potrzebna... A jeśli serio chcesz go sprawdzić, to sprawdź jego telefon komórkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj w necie jakiejś agencji detektywistycznej na swoim terenie zadzwoń i dowiedz się ile taka usługa kosztuje ....a jesteś pewna że mąż Cię zdradza ? samo sprawdzenie tel może Ci nic nie dać facet może wszytko kasować albo mieć dwie karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklaneczkaaaaaa
mam pewne podejrzenia i dlatego chce go sprawdzić to nie jest moje widzimisie ;) pisalam ze nie chce sprawdzac sledzic szukac czegos itp chce konkretne metody jak ktoś ma takie doswiadczenia to niech pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic
oz mu mini kamerke na bokserki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklaneczkaaaaaaaaaa
detektyw troche drogo;( może ktoś próbował juz z podsłuchem albo jeszcze czyms innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatka to ja
Tez jestem ciekawa jesli chodzi o podsłuch, jak to działa, gdzie sie zakłada, słyszalam o podsluchach w telefonach, jak ktos cos wie niech pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setti
warto wynająć detektywa - a podsłuch w Polsce jest nielegalny zobaczcie do kodeksu karnego artykuł 267. O detektywach powstał cały portal - www.detektywistyczny.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprawdziłam:) i znalazłam 1. założyłam w nocy lokalizacje na telefon (nie wiedział o tym) każda sieć gsm ma usługę" gdzie jest dziecko" koszt 2 zł 2. zakupiłam urządzenie na allegro nawigacja z podsłuchem zamontowałam w aucie koszt 130zł 3. sprawdzam telefon 4. mini kamerka nad komputerem żeby znać hasła do poczty i innych portali typu nk i facebook (warto sprawdzić gdzie się loguje ) koszt 100 zł ja znalazłam sypiał z młądą dziweczką zabierał ja na maszą działkę i bzykał w naszym łóżku. złapałam na gorącym uczynku:) w życiu się tak nie zdziwił. pamiętajcie jak czegoś nie ma w necie to nie istnieje. i nigdy nie mówcie jak do tego doszłyście bo oni później wykorzystują to żeby lepiej się kryć.(ja zrobiłam ten błąd) mój mąż sprawdza czy nikt go nie lokalizuje, często sprząta auto, ma kod zabezpieczający na telefon i często zmienia hasła na portalach internetowych. teraz szukam nowych pomysłów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabberwocky
Najtaniej byłoby zapytać. ;) Jak powie że nie zdradza, to tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbabcia
poszukaj sobie poleconego detektywa, możesz to zrobić na www.ofachowcach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę że każda zdrada wcześniej czy póżniej sama wyjdzie i bez sensu jest latanie i szukanie .Dociekanie prawdy jest oznaką zazdrości co z reguły psuje relacje w domu a i po co psuć sobie nerwy !Lepiej zająć się innymi sprawami a najlepiej swoją urodą ,więcej spotykać się ze znajomymi to może sprawa zwróci kierunek w drugą stronę i podejrzany partner poczuje się zagrożony i zastanowi się troszkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
betina aż trudno uwierzyć że odwaliłaś taki kawał dobrej, nikomu niepotrzebnej detektywistycznej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
betina aż trudno uwierzyć że odwaliłaś taki kawał dobrej, nikomu niepotrzebnej detektywistycznej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezimienna anonimka
Ja bym już z takim mężem dała sobie spokój, a Ty wynajdujesz nowe sposoby szpiegowania. Nie boisz się AIDS czy innej choroby, którą może Ci zafundować? Na badania takiego, o ile chcesz z nim jeszcze być, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant detektywistyczny
betina81 Jest wiele sposobów!! Jednak skorzystałaś skutecznie z najprostszych, najtańszych w Twoim przypadku skutecznych i tu należą Ci się GRATULACJE! Jednak ujawnianie swoich metod pozyskiwania informacji to poważny błąd, który odcina automatycznie ponowne korzystanie z tych metod, powoduje, że trzeba skorzystać z nowych, bardziej wyrafinowanych, droższych metod - droższych choćby dlatego, że trzeba zakupić nowy sprzęt. A TERAZ do WSZYSTKICH!!! Czasy "Zrób to sam(a)" już dawno minęły. Jeśl sama coś zrobisz skutecznie to superr, ale jesli nie, to facet bedzie tak ostrożny, że na super detektywa będzie szkoda kasy, bi i tak zorientuje się, chyba, ze będzie to bardzo poważna robota za parę tysiecy dziennie. Chętnie doradzę każdemu, znam się na tych sprawach od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech zenua
po co ludzie się żenią jak potem się zdradzają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna w samochodzie zalozyc podsluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszikla
Ja też szpiegowałam męża programem Ninja logger i niedługo składam papiery o rozwód. Wybaczyłam mu, ale potem zdradził po raz kolejny, więc nie ma czego ratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula0102
Ja bym spróbowała z detektywem. W podsłuch lepiej się nie bawić bo to nie legalne, szkoda sobie robić problem. A tak to ma się czyste ręce :) Tylko nie myśl sobie, że detektyw w realu pracuje tak jak Malanowski, Rutkowski itp. bo się możesz bardzo zdziwić :P Tutaj trochę więcej na ten temat jesli Cię to interesuje - http://detektyw.tm.pl/jak-detektyw-zdobywa-informacje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ciagnij to nie zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka24321
Proponuję dostać się do jego komputera. Programem z tej strony: www.bezhasla.pl można wejść na chwilę na komputer i sprawdzić co tam kryje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dseee
Może to głupie szpiegować kogoś ale jak się nie ma pewności czasami trzeba. Z lokalizatora www.i-mobi.pl jestem bardzo zadowolony, bo naprawdę dobrze namierzył moją dziewczynę. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można zamontować do pojazdu przenośny lokalizator GPS (np. ikol - można go przymocować magnesami do podwozia http://ikol.pl/nadajnik-gps/pl/system/ikol-spot.html ). Albo aplikacja lokalizująca na telefon, też się sprawdza. Ja korzystałem z aplikacji ikol X i za darmo miałem podgląd w aktualne miejsce pobytu osoby śledzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektywmonk
Do śledzenia polecam gps firmy gannet poszukiwałem czegoś bo miałem podejrzenia co do mojej małżonki, że mnie zdradza więc skorzystałem z ich firmy i mogę polecić w 100 % ! poza tym mają ciekawą aplikację na telefon z monitoringiem online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można spróbować coś na własną rękę, ale ja bym raczej polecała detektywa. Agencje detektywistyczne mają do dyspozycji specjalny mikrosprzęt, podsłuchy i wiedzą jak zabrać się do montażu dyskretnego monitoringu. Ja też miałam problem z udowodnieniem zdrady mężowi i dlatego zdecydowałam się na korzystania z usług tej agencji kameleon http://www.detektywi.szczecin.pl/. tego rodzaju materiały często służą potem jako dowody w sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy mąż Cię zdradza, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiaaania
zobacz tutaj: https://www.alfatronik.com.pl/dyktafony-c-1.html dyktafony są już bardzo zmyślnie ukryte, mąż niczego sie nie domyśli. A jesli chodzi o kwestie legalności, to po prostu w iny sposób możesz nie zdobyć dowodów zdrady. Pamietaj tylko, żeby nagrania były opatrzone datą i później komentarzem. nagrania nie moga byc też sprowokowane, bo wyjdzie z tego afera podsłuchowa a nie dowód zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×