Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zaproponować kobiecie seks układ? Czy warto? Czy mogą być problemy?

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się z jedną fajną i śliczną kobietą. Generalnie ja żenić się nie chcę, dzieci mieć tak średnio. Ale żony na pewno nie. Nie chce ją zwodzić związkiem chcę ją tylko przelecieć ale wiele wiele razy. Dlatego wacham się jak zaoferować seks ukłąd. Czy ona się oburzy? Czy udawać lepiej związek, przejść do seksu i potem się wycofać po jakimś pozorem. Prosze o sensowne rady. I jakie mogą być konsekwencje każdej z ww opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani dobra rada
Zaproponuj uczciwie. Nie niszcz dziewczyny nadzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Permisywizm
Nic nie proponuj. Spotykaj się z nią, samo wyjdzie co ma być. Kłopoty mogą być tylko z małżeństwa, albo z wpadki. Używaj kondomów. Niczym się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ile macie lat? jak jest mloda to sie zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna normalna kobieta się na seks układ nie zgadza wprost, to musi wynikać samo... Możesz jedynie sugerować że nie chcesz małżeństwa wtedy ona wiedząc o tym i decydując sie na seks wchodzi w pewnego rodzaju układ. Zaproponowanie samego seksu wprost to dla kobiety znieważenie gdy miałaby się zgodzić tak o, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli dziewczyna zgodzi się na układ i będzie on dla niej przyjemny, to i tak będzie łudzić się że coś z tego wyjdzie, bo kobiety uwielbiają żyć nadzieją, prawdy nie przyjmują do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproponuj dofiesz sie czy warto a warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PFFFF :D:D:D frajer.. kup sobie gumowa lale pajacu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest młoda to sie zgodzi?:D:D:D:D buahahahaha chyba cie poyebało.. bo ty sie puszczasz za mlodu to kazda mloda musi?:D:D:D:D k***wko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy warto- sex ma zawsze swoje konsekwencje. A co jak bedzie wpadka(zdarza sie) to bedziesz widzial ta babke przez dlugie Lata, dziecko alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałeś już taki układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jesteście oboje wolni nie widze przeszkód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze kobietę wydymasz i już się od niej nie odczepisz. Będziesz musiał przed nią uciekać i ukrywać się. Jeśli macie wspólnych znajomych, to będzie się im na ciebie żaliła, a jeśli razem pracujecie, będziesz musiał zmienić pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do burdelu, tam trochę wydasz, ale małżeństwa nie będzie no i odsapniesz bo taka za tobą nie będzie latać obojętnie jaki był seks, kobieta po seksie przywiązuje się. seks układ jest dla kobiet bez krzty honoru i skrzywionych emocjonalnie. normalna kobieta na takie coś nie godzi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo nie ma takich pajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi jeden chłopak zaproponował i odmówiłam Ogólnie nic nie poczułam było to obojętne po prostu Powiedziałam nie i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesteś widać zwykłym korffff//arzem Zostaw ją w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo. Jak jest fajna i sliczna to każdy chcialby taką do zwiazku. Głupia i ladna to owszem tylko do *******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko niektórzy nie szukają związku tylko zaliczają każdą ładną dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie zluzujcie trochę. Tutaj Autor. Czy nikt nie potrafi się cieszyć seksem dla samego seksu bez żadnych dziwnych ideologii. Obojem mamy po 29 lat, ona jest starsza o kilka miesiecy. Nigdy nie mówiłem wprost kobiecie, że seks-znajomości. Tzn maiłem wiele epizodów jednonocnych, jak studiowałem za granicą, ale tamte kobiety były bardziej otwarte i liberalne i wyedukowane więc nie było problemów. Z tym że dla mnie to jest ryzykowne i stresujące bo zawsze musiałem badać się od chroób wenerycznych i taka ta niepewność. Potem pracowałem w kilku Azjatyckich krajach po kilka miesięcy tam też poznawałem kobiety różne Azjatki i zagraniczne, byłem w udawanych związkach z kilkoma Azjatkami bo inaczej nie zgodził← się na seks a ja wiedziałem że i tak wkrótce mnie nie będzie więc wynosiłem się i tyle. Niektóre z nich były oburzone i domagały się np jakichś zwrótów za zmarnowany czas (Azjatki często tak robią więc uważajcie) ale jak mnie już nie było w danym kraju to zmnieniałem numer emaile i po sprawie. Generalnie z tą kobietą nie chciałbym tak robić bo kto wie może wrócę do Polski na stałe. Teraz planuje byc do czerwca i chcialbym szybko przejść do seksu, zebyśmy mogli sobie zrobić badania na choroby i zacząc seks. Bo nie chcę uprawiać go w prezerwatywie, chciałbym mieć ją tylko do seksu i stopniowo oswajać ją z wszystkimi rzeczami, jak anal, perwersyjny oral. Tylko na to potrzeba troche czasu dlatego pytam czy ktoś ma więcej doświadcznia w tej kwestii bo nie mam w tej sferze jakiegoś wielkiego doświadczenia z kobietami. Generalnie mam 2gą zapasową która się zgodzi bo już robiliśmy petting lizanie się itp jest gotowa na seks, ale ta jest ładniejsza i ma więcej klasy i nie chce tego zmarnować, ewentualnie mogę się spotykać z dwoma na raz ale ja to 1sza się zgodzi to jestem w stanie kochać się tylko z nią na ten okres czasu. Prosze o porady bo dziś o 20 się z nią widzę i chciałbym już poruszyć ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawracaj dziewczynie głowy, kazdej szkoda na takiego egoistycznego i głupiego gnojka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam takich debili to chciałabym być oprawcą jak w filmie hOSTEL i chciałabym abyś dostał się w moje ręce;-)zrobiłabym z tobą dokładnie to samo co babka w drugiej części. Mam nadzieję,że ona naprawdę ma klasę i zasadzi ci kopa w doope,szmaciarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze robisz ja podziwiam takich ludzi niestety rady dac nie umiem jestem prawikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu ponownie autor. Nie rozumiem tej fali nienawisci. Widze jednak ze Polska a tzw zachod to olbrzymia roznica. Ja kocham ludzi i nikomu nie zycze nic zlego. Nie ogladalem filmu Hostel, ale domyslam sie ze chodzi pewnie o zadanie jakiejs przemocy, nie bede nawet komentowal takiego postepowania 'kobiet'. Czy seks to jakies przestepstwo? Czy robie komus cos zlego? Nawet przeciwnei robie najlepiej jak potrafie. Prosze o rady bo wkrotce musze sie spotkac i mam w glowie pustke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowieku Ty jestes zerem! Jestes debilem i dziw--arzem Tyle w temacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaaha ale debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kobietami zawsze są problemy i nie da się ich uniknąć. A co do fali hejtu... czego się tu spodziewałeś, większość kobiet nigdy otwarcie nie przyzna się że była w układzie, bo one nawet układy oparte na zwyczajnym spotykaniu się 2x w tygodniu i seksie nazywają związkami, nawet jeśli kobieta jest z facetem ale nie wyobraża sobie z nim wspólnej przyszłości, małżeństwa, dzieci i wie że kiedyś będzie musiała to zakończyć... to też dla nich związek :) Nie warto kobiecie proponować układu, bo zazwyczaj skończy się to porażką, kobieta woli być okłamywana i mieć choćby pozory związku, bo wtedy czuje się pewniej i nie wychodzi na puszczalską, nawet jeśli doskonale wie że te pozory są złudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha gosc mowi prawde a kobiety kole to w oczy jw dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×