Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zaproponować kobiecie seks układ? Czy warto? Czy mogą być problemy?

Polecane posty

Gość gość
tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes niebiezpiecznym spolecznie DZIWKARZEM !!!!! Powinienies meic to wytatuowane na czole smieciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrońcy cudzej moralności . Jakim prawem ingerujecie w czyjeś penisy . Kobiety ogarnijcie sie co was gowno obchodzi czy ktos ***** i kogo ******* Ja teraz idę konia zwalić . Zaraz napiszecie żebym nie oslepl albo żeby mi wlosy miedzy palcami nie urosly . Gowno wam do tego co ja robię ze swoim chujem . S***********e dziewice do zakonu jak nie chcecie sie walić a pipy do muzeum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzisz autorze pytania sa jednak problemy . To ze chce ci sie seksu mozesz być spalony na stosie przez dziewice polskie obrońcy moralności . Nie wiedziałem z e w XXl wieku ktos może miec jeszcze takie podejscie do seksu . Za seks mozesz być torturowany przez dewocje i inkwizycje . Proponuje ukrywać sie ze swoimi potrzebami seksualnymi bo mogą cie spalić na stosie . Konia bij w ukryciu i chwal sie nikomu ,bo mogą cie ukarać za onanizm niepubliczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za publiczny tez karaja onanizm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej sobie odciąć . I wtedy będziesz zyl bez problemów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:37 po to jest forum aby wyrazić swoją opinię...nie pasuje to WYPAD A nie zakładać takie żałosne pierdy z proźbą o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:04 w seksie nie ma problemu tylko w przedmiotowym traktowaniu drugiego człowieka już tak. Ciężko powiedzieć: ''słuchaj,chce z tobą uprawiać seks ale nie licz na nic wiecej. idziesz na to?'' Ciężko? jasne że ciężko bo można oberwać z liścia a na prostytutki brak $$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie proszę o pomoc ,tylko bronie chłopaka przed inkwizycja jaka wy dziewice tworzycie wy sredniowieczne mniszki . A wypad t mów do swojej matki gdy ci będzie mowila ze seks ho grzech śmiertelny . Obalacie Biblie . Idźcie i rozmnażajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXV
Rozwijaj temat,*****aj ile wlezie, ale bez wspólnego mieszkania. W końcu sama zerwie (po tym jak na jej pytanie odpowiesz, że nie jesteś gotowy na wspólne mieszkanie), a co nar***asz to Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ale sredniowieczny kraj./ Kosciol zrobil swoje i nic dziwnego ze tutaj zyc normalny nikt nie chce kazdy ucieka do ateistycznych krajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo matki uczą córki ze seks to grzech śmiertelny przed ślubem a po ślubie tylko zrobić dzieci i post .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale s zmaciarz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak robicie z facetów szmaciarzy . Bo piczki zalujecie . Posmarujcie sobbie naftaliną i zostawcie w. SEJFIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ddajcie chociaż w tyłek sobie włożyć ,pewnnie tego nie znacie . To grzech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam nie proszę się dziewczyn . Bo i tak gowno z tego . Jak mnie ochota weźmie to idę do stajni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak racja i nikt ci nie odmówi tylko powie ihaha . A ja mieszkam w mieście ii mnie mam zwierząt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem sztuczna pochwę ale wyrzucilem . A pozniej sie dowiedziałem ze trzeba na wigoc jakimś kremem albo żelem posmarować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wale konia 5 razy dziennie . Przeczytalem zee jak sie wali koonia kilka lat to się człowiek. Przyyzwyczai i po ślubie niee chce ******** Albo się nie żeni wcale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie masz się nauczyć bzykania . W agencji .? od 100 zl do 400 zl za numerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kolega śpi z własną matka . Raz spróbowali i im dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohoo a stekanie cnotek w komentach jest najsmieszniejsze hhahahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta. Dziura ktora wyszedł na świat . Ciągnie. Wilka do lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co proponowac seks uklad? wystarczy zwykly zwiazek ktory nie prowadzi do slubu i zadnych zobowiazan, jak cos idzie nie tak to sie rozstaje i tyle, szuka sie nastepnej do zwiazku, ostatnio kobieta powiedziala mi, ze jak sie nie dostaje od zwiazku (drugiej osoby) tego czego sie chce, (w jej przypadku dziecka) to sie rozstaje i szuka kogos kto nam to da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio kobieta powiedziala mi, ze jak sie nie dostaje od zwiazku (drugiej osoby) tego czego sie chce, (w jej przypadku dziecka) to sie rozstaje i szuka kogos kto nam to da x :O wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tacy jestescie chetni to rozdawajcie piczki swoich zon i corek znajomym ;-) przeciez to grzech nie podzielic sie z kumplem i polowa osiedla ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niektórych kulturach gdy przychodzi gość do gospodarza . Gospodarz czestuje go swoja zona . To jest w dobrym stylu . Tylko tu w Polsce jest takie koltunstwo . Nie dej mu dej psu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj to nie ty imbecylu prosiles o pomoc a autor ,ktory zalozyl temat. Taki roochacz,wielki kozak a nie umie bajerować laski. Nie jestem dziewica ani mniszka tylko mezatka i matka,obrzydzenie mnie bierze na wasze przedmiotowe traktowanie kobiet ,oszukiwanie ich a nie na seks ...ale jestes taki glupi,ze nawet nie rozumiesz tego co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:13 to częstuj,kto ci broni? Daj przykład rodakom, zacznij od księdza po kolędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×