Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zaproponować kobiecie seks układ? Czy warto? Czy mogą być problemy?

Polecane posty

Gość gość stary
A to zalezy jaka jest definicja słowa kurwiarz ? jesli definicja brzmi bierzzesz wszystko oprócz trupów . To ja jestem kurwiarzem . Moj staż malzenski to 29 lat i nie przepuszczę żadnej okazji a związek to związek bardzo udany . Co tu się dziwić młodemu człowiekowi . Zabijcie go i nie piszcie bzdur . Jesli go zabijecie pójdziecie do więzienia i nadal bedzieciecie sprawy swojej potencji załatwiać tak jak dotąd : SOLO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiniem byc szczery , bo nie wie na kogo trafil , moze ma taka ktorej tez nie zalezy na zwiazku . Poza tym niech sie nie zdziwi , bo moze sam sie zakochac i to jemu bedzie przeszkadzac uklad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dokladnie odnośnie czego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malujecie sobie paznokcie juz tera wiem dlaczego bo to wasi kochankowie musza wyglądać pięknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat powinien byc dla nas dziewczyny przestroga zeby jednak opoznic neico w czasie seks bardzo wielu facetow tak dziala i uwaza to za normalne jesli ta kobieta mu 'nie da' to on sie ulotni i tym samym ochroni ona sama siebie przed zranieniem i wykorzystaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:10nie przepuszczasz okazji a związek to związek? rozumiem w takim razie,że zdradzasz partnerkę? tak,jesteś k****arzem takim samym jak autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą, ale ze sie tak wyrażę brzydko bez emocji mi nie staje. No nie mam przyjemności z "zapasów " nago z facetem choćby był najprzystojniejszy. Przyznam, że próbowałam iść na taki układ 2x, ale było jakoś tak słabo mimo, że się starali. Natury kobiecej nie oszukam, chcę seksu z miłości i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaaaa... jak to czytam TO BOJE SIE wychodzic za maz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest dopełnieniem miłości, ofiarowaniem samej siebie ukochanemu mężczyźnie. A seks- układ? Lepiej iść do agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyzni wolą myśleć, że jesteśmy pruderyjne i odmawiamy sobie przyjemności a tymczasem ja podskornie czuję, że tej przyjemności nie będzie. Oni tego nie mogą pojąć, że musi być napięcie, zaangażowanie. Powinni chodzić do prostytutek i tam mieć "układ" tylko, że pewnie ich nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem właśnie co mężczyźni mają w głowach,że oni potrafią tak bez niczego ,jak makaki ;-)chociaż to obraza dla tych sympatycznych małpek bo nawet one okazują sobie uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki bulwers wsród panów,że kobiety nie chcą ot tak całe życie powiem brzydko popuszczać szpary bez zobowiązań i ośmielają się marzyć o związku,rodzinie. ...tylko bulwers jakby większy gdyby z taką wyzwoloną kobietą mieli założyć rodzinę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie chcą ot tak całe życie powiem brzydko popuszczać szpary bez zobowiązań i ośmielają się marzyć o związku,rodzinie x Jakoś w młodym wieku nie mają z tym problemów i tej szpary popuszczają, więc nie dziw się że mężczyźni nie chcą takich hipokrytek za żony, bo one się do tego nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze w TO ze ludzie moga mylsec tak jak autor... Nie wierze!!! Powiedzcie mi ze to nie moze byc prawda... Jak mozna byc takim czlowiekiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:57 hipokryzją górą ;-) facetowi wolno,kobiecie nie. Czy taki facet nadaje się na mężą,ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhjjkkki888
Chcesz autorze żywego masturbatora za friko?cwany jesteś i obrzydliwy ...rzygam takimi jak ty i wcale nie chodzi mi o to że kazda relacja musi konczyć sie małzenstwem ale ty jestes zwyczajnie wyrachowany i cyniczny,chcesz perfidnie wykorzystać śliczną dziewczyne i to wielokrotnie a potem porzucisz ją jak zużytą zabawkę...wiesz że ta dziewczyna być może nie będzie umiała stworzyć potem normalnej trwałej relacji?być może nie będzie umiała nikomu zaufać i zniszczysz jej życie..żal ci kasy na dziwke z agencji to sztuczną lalke w sex shopie kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie ma z tym problemu aby zniszczyc drugiego człowieka. Jeszcze chwali się,że wszędzie gdzie się pojawił tak samo oklamywał i udawał związki a potem bez żalu porzucał jak popsute lalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można uprawiać seks pffffffff to obrzydliwe paskudne , jestem od 5 lat w związku malzenskim seksu nie uprawiamy i nie mamy zamiaru , mamy dwoje dzieci . Jedno znaleźliśmy w kapuście a drugie bocian przyniosl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalka jest lepsza od kobiety bo nie marudzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie kobieta mogla by być bez tulowia i bez Glowy . Samo od pasa w dol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli kobieta nie ma potencji seksualnej to powinna sobie poszukać impotenta albo druga kobietę . W starożytnej Grecji mężczyźni wspolzyli z mężczyznami a kobiety były tylko do rodzenia dzieci . Honmoseksualizm byl czymś normalnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy seks to jakies przestepstwo? Czy robie komus cos zlego? Nawet przeciwnei robie najlepiej jak potrafie x haha mistrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*********e a ja musze dzis zaliczyć dwie naiwne laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mistrzu mam ponad 50 lat i jestem z toba . Jestes bohaterem narodowym . Czy polska przekroczy 40 milionów Polaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idźcie i rozmnażajcie sie . Ale z kim . Gdy kobiety maja na kłódkę pozamykane kanaly wpustowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mistrzu mam ponad 50 lat i jestem z toba . Jestes bohaterem narodowym . Czy polska przekroczy 40 milionów Polaków . x hahaha, nie wiem czy czytales ale on probowal tez rozmnazac sie z Azjatkami... wiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw p*****lnac w leb tak jak kogut kurom robi w pozniej wskoczyć na zebra swojej wybrance i zasadzić głęboko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:17 ...pomyślał ktoś tak o twojej córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to juz jest grzech . Mieszać obca krew . Trzeba wspolzyc tylko w obrębie swojej rodziny . Siostra matka i tak dalej . A ten ruszył na obce . Tozto kazirodztwo azjatki dręczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×