Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zaproponować kobiecie seks układ? Czy warto? Czy mogą być problemy?

Polecane posty

Gość gość
Rozumie Cie... bardzo Ci na niej zalezy i boisz sie ze cos spiepysz... wiem ze tutaj jedno zle slowo i koniec ona sie sploszy i nie poouchasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on prosi o pomoc, czemu nikt nie pomoze? Ja nie potrafie jestem prawikiem, ale wiem jakie kobiety sa skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udawaj zwiazek przejdz do seksu potem przestan ja szanowac nie odzwtaj sie a ona sama zerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się zgodziła na seks-układ, bo jak żyję te 28 lat tylko w takich relacjach z facetami byłam, ale ja biorąc pod uwagę opinię powszechną nie jestem normalna, jestem skrzywiona i nie mam godności. Być może, ale nikt mi nie zarzuci zakłamania. Ja nazywam rzeczy po imieniu. A kandydat do związku mi się nie trafił i tyle, nie zamierzam się z tego powodu biczować - sam pech jest dla mnie takim biczem a seks-układy to taki erzac, który co i rusz otrzymuję od losu. Jasne, nie musiałam się na to zgadzać i do dziś mogłabym być dziewicą, tyle że z moimi potrzebami czułabym się źle, jakby coś dość fajnego mnie omijało w życiu, a z wiekiem nie młodnieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erzac to jest walenie konia . A ty nie wyjdziesz za mąż bo masz blone dziewicza na całym ciele . Takie zwiazki luźne to seks vo miesiąc i dlugo facet z toba nie wytrzyma . 28 lat wstecz co ja robilem . Grzalem laski stare i mlode . Wspolczuje temu pokoleniu ze maja takie dziewczyny niedotykalskie . Hanba w narodzie . Te kobiety co dzis maja po 60 lat swoje uzyly a młodym zabraniają . Obluda . Szanujcie swoje piczki i zachowajcie dla robaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ogier
Ciekawi mnie jaka reakcja bylaby kobiety gdyby facet zaproponował nieznajomej seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mnie poprosiła moglaby miec nawet 70 lat z grzeczności sie kobiecie nie odmawia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kogut
Ja nawet babyjage smierdzaca bym wybzykal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wieprz knur
Ja bym nawet świni d**e wylizal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sztywny pitol
Chodzą po ulicach z cycami do polowy odkrytymi w miniowkach z rozcietymi spodnicami i przeswitujacymi albo wleginsach obcislych jak rajstopy a na plaży w stringach ze samych sznurków i szczują i maja satysfakcje ze faceci sie napalają a przyjdą do domu to wibrator albo palcowa . Jesteście gnojowate i nic od was nie chcemy . Pa pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po stosunku czuja sie zbrukane i brudne .i co zrobisz . Żadnego pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie sa te cichodajki co kiedys byly . Acha wiem uczą mlode pokolenie jak zachować blone dziewicza i ukarać facetów . Tak daleko nie zajdziecie ,to się zemści na was . Kara będzie w przyszlosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie wiecie o tym ze hetero faceci lacza sie w pary seksualne nawet zonaci . Nie wierzycie ,to przegladnijjcie ogłoszenia 24 inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ppedalstwo to zasługa kobiet nawet mężatek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecietna mezatka ma ochotę wspolzyc z mężem 1 razz w miesiącu . Wniosek nasuwa sie sam ,a pozniej koniobojstwo . Pedalstwo ,zoofilia ,g***ty a nawet na dzieciach i rzadziej nekrofilia i inne zboczenia a to przez wasze święte blony ,które musza być zerwane albo nie zerwane . Bo orgazm lechtaczkowy nie zrywa blony . A dzyndzelek sie pstrykka co dziennie sama pod koldra . Nie dej mu dej psu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się zgodziła na seks-układ, bo jak żyję te 28 lat tylko w takich relacjach z facetami byłam, ale ja biorąc pod uwagę opinię powszechną nie jestem normalna, jestem skrzywiona i nie mam godności. Być może, ale nikt mi nie zarzuci zakłamania. Ja nazywam rzeczy po imieniu. A kandydat do związku mi się nie trafił i tyle, nie zamierzam się z tego powodu biczować - sam pech jest dla mnie takim biczem a seks-układy to taki erzac, który co i rusz otrzymuję od losu. Jasne, nie musiałam się na to zgadzać i do dziś mogłabym być dziewicą, tyle że z moimi potrzebami czułabym się źle, jakby coś dość fajnego mnie omijało w życiu, a z wiekiem nie młodnieję. x ummm cudowny wpis kocham taki kobiety ile juz takich ukladow mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:18 to takiej szukaj i się z nią ożen a jak będziesz ją całował to wspomnij wszystkich,którzy byli przed tobą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaahahah :D A czemu musialas miec seks-uklady po prostu nei chcesz zwiazku /mazlenstwa dzieci itd i seks przygodny Ci wystarcza? Napsiz z jakeigo powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erzac a co to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w takich układach, bo potrzebowałam seksu, a faceci którzy się nawinęli albo nie chcieli związku albo ja nie chciałam. Byłam dotychczas w 4 takich. Najdłuższy trwał jakieś 4 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli na zone juz sie raczej nie nadajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz jestes w takim ukladzie? mozna z toba w taki uklad wejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy debile nie wiecie co to erzac . Jesteście zwyklymi chamami . Bo tylko prostak może uwierzyć w te brednie co ten 28 letni gość pedziu wypisuje . Wy idioci tu nie znajdziecie laski do wydymania . Podnieca cie gościu ten pedziu co udaje laske . ERZAC. to inaczej namiastka czegos inaczej substytut . Jesli wy jesteście tak niedouczeni to ja zegnam to towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktory pedzio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem żadnym kolesiem tylko nietypową kobietą. Nie jestem w układzie, ale zapowiada się, że będę i to z facetem który pierwotnie widział we mnie dziewczynę na poważnie, ale wszystko zepsułam i znowu szykuje się taki a nie inny typ relacji, zresztą do związku to ja się już raczej nie nadaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Marzena
Nie zgadzam się z wami ,nie kazda dziewczyna jest niedostępna . Jezeli chcesz sprawdzić to napisz swój numer telefonu . Na początek smsy ,jesli przypadniesz mi do gustu to to możemy się kochać codziennie kilka razy . Wiem na co mnie stać . To wy chłopacy nie potraficie zrobić pierwszego ruchu . Nudna niedziela . Myślicie ze ja o czym teraz mysle żeby wtulić sie w objęcia i mocno sie kochać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś x tzn nie chcesz wyjsc za maz? Czemu nie powiesz mu ze chcesz zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Marzena dziś ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×