Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zaproponować kobiecie seks układ? Czy warto? Czy mogą być problemy?

Polecane posty

Gość gość
Azjatka nie ma prawa do seksu . A kto tak zarządził . Jakas dziewica napewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa Azjatofilia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie porównujcie sie do Azjatek ?bo polki im do piet nie dorownuja . Najlepiej ciągną Loda . Czy wy w ogóle wiecie co to lod . Nie potraficie dać nic facetowi . I co z was za pożytek . Śmiejecie sie ze facet potrzebuje seksu . Jak nie chcecie dawać to bez laski stare panny . Zegnajcie inkwizycyjne zmoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprytny chlopak taki przebojowy kobiety szaleja za takimi... w dodatku nie rozumie tej spiny kobiet w komentach. Teraz kazdy tak robi, same tak robicie udajecie zwiazki dla seksu zeby nei byc samej bo sie kolezanki beda smiac... O CO CHODZI!!!! Gadam z 1 laska ktora ma chlopaka ktorego nei cierpi ja jej pytam czemu z nim jestes a ona :'"a co mam zrobic zostac calkiem sama reszta dziewczyn w pracy ma chlopakow co prawda nei moge na niego patrzyc i go sluchac ale przynajmniej mam kogos do seksu i z kim sie pokazac". O CO WAM KOORFA BABY CHODZI !? To wy zapoczatkowliscie ten proceder i stal sie on czyms normalnym! x Autorze powiedz jak poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:43 jaki doswiadczony ;) Zapomniales dodac o kwiczeniu ( nie bede rozpisywac ..:) Ktos kto korzystal , opowiadal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.59 Kwiczysz podczas kopulacji? Z bólu czy z rozkoszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego piszesz od razu o malzenstwie??? do malzenstwa jest dluga droga,najpierw trzeba sie poznac itd spotykaj sie normalnie. Czy kazda para musi brac slub? A moze ona tez nie chce slubu??? Ale cos mi sie wydaje, ze to provo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kazda para musi brac slub? A moze ona tez nie chce slubu??? Ale cos mi sie wydaje, ze to provo! sxy Widzisz nie zrozumiales, ja na poczatku tez, musialam przeczytac jeszcze raz. ON nie chce nawet zwiazku bez slubu tylko seks ukladu po ktorym sie ulotni. Rozumiesz? To jest zwykly KOR//ARZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Anka
Jestesmy 5 lat po ślubie i jeszcze czekamy z rozpoczęcie.m współżycia . Jesli mąż wytrzymie do złotych godów to znaczy ze mnie kocha . Mamy dwoje dzieci Jedno znaleźliśmy w kapuście a drugie przyniosl bocian .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bystra inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa dwie formy zaproponowania . Werbalne ( slowne ). I gestem np. Złapać ja za piciule . Istnieją jeszcze pochodne sposoby ja maile ,smsy , listy , twoje pytanie jest w 100% retoryczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź przykład z psa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś gówniarz.Gdybyś był starszy to prosto z mostu byś zaproponował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za te wypowiedz i zachowanie : Azjatyckich krajach po kilka miesięcy tam też poznawałem kobiety różne Azjatki i zagraniczne, byłem w udawanych związkach z kilkoma Azjatkami bo inaczej nie zgodził← się na seks a ja wiedziałem że i tak wkrótce mnie nie będzie więc wynosiłem ...... Wylądujesz w piekle. Nie wolno nikogo oszukiwać w tak wstrętny sposób. Te kobiety liczą na białego faceta który da im leppszy los i ciągną tak dobrze jak mogą ale nie dla radości seksu tylko dla profitów. Xxxxx Zaproponuj wprost po paru pocałunkach i macankach jeśli będzie dobrze na ciebie reagowała. Ja byłam w takim układzie, od początku wiedziałam co to będzie i mi to pasowało. Seks był niesamowity, jednakże pojawiły się uczucia z ubu stron. Po paru latach szarpaniny emocjonalnej w końcu on błagał mnie żebyśmy byli razem. Byliśmy krótka chwile bo mimo dopasowania, to nie był mój wybranek życiowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( Smutne co sie teraz dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a robilas loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa jestem co taki *****cz myśli sobie po latach, gdy taki ktoś jak on skrzywdzi jego dziecko..pewnie ''oo ,co za xxxxx,zabiję go''Nie pomyśli jeden z drugim że wykorzystana przez nich dziewczyna też jest czyjąś córką...to pewnie właśnie ci tatusiowie są najsrożsi, trzymają dzieci pod kloszem bo dobrze wiedzą co w głowie ma taki młody facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woooow.... dobrze wiedziec co sie dzieje... czyli z seksem do sulubu nikt czekac juz w tych czasach nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks po slubie hahaha jaja se robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa jestem co taki *****cz myśli sobie po latach, gdy taki ktoś jak on skrzywdzi jego dziecko..pewnie ''oo ,co za xxxxx,zabiję go''Nie pomyśli jeden z drugim że wykorzystana przez nich dziewczyna też jest czyjąś córką...to pewnie właśnie ci tatusiowie są najsrożsi, trzymają dzieci pod kloszem bo dobrze wiedzą co w głowie ma taki młody facet. x ale to nie jest efekt tego ze faceci sa zli tylko kobiety ulegaja i nie czekaja z seksem do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosne Ty juz nie jestes czlowiekiem jestes gorszy od psa do zwyklego kundla mam wiekszy szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:34 a komu ulegają,powietrzu? Przez kogo sa okłamywane,kto udaje z nimi związek?każdy odpowiada za swoje czyny a nie chłopu jak zwykle pozwala na wszystko a kobiecie nie wolno niczego. chciałabyś/chciał osobę ''z przebiegiem''? lub takiego patnera dla swojego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś a robilas loda? NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeeee? To co to za seks bez loda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i anal też musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje córki zamknolem w pokoju na klucz i nikim nie maja kontaktu . Wypuszcze je po ślubie a i tak po ślubie bede spal pod ich lozkiem żeby nie zgrzeszyli . Sa w końcu bociany na bezrobotnym przez ten wasz przeklęty seks .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mezatka i od 3 lat w takim ukladzie ze wspopracownikiem. Proponuj nie bezposrednio, dyskretnie, to nie moze pasc jako deklaracja, ale ma przebiegac spontanicznie i niewinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieją kobiety skłonne do takich "układów". Musisz w jej oczach być człowiekiem godnym zaufania i odpowiedzialnym. Takim, który nie narobi jej potem problemów, nie będzie np. stalkował, rozsyłał jej nagich zdjęć, przechwalał się na pół miasta że ją w*****ał, nie zarazi jej jakimś syfem, nie zrobi dzieciaka, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×