Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zaproponować kobiecie seks układ? Czy warto? Czy mogą być problemy?

Polecane posty

Gość gość
Gowno za przeproszeniem wiecie o kobietach. Oceniacie z wlasnej perspektywy i coz, mylicie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Autor. Szkoda ze nikt nie chce pomoc. Wlasnie jade po nia, dzis nie bede poruszac tematu... bo nie mam pojecia co zrobic. Prosze mi pomoc jak to rozegrac. Bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to rozegrać? Normalnie, zaczynasz się dobierać i laska sama w to wejdzie, a co ona sobie w główce już ubzdura to nie twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny jesteś, radź sobie sam. Ja ci nie powiem jak oszukiwać drugiego człowieka. Można seks uprawiać dowolnie, ale musi byc chemia, fajerwerki. Choćby to miało trwać tydzień, miesiąc ale musi być spontan a nie kalkulacja. Brzydzi mnie to ci robisz, jesteś wyrachowany, zblazowany i musisz byc kompletnie nieciekawym gościem. Chcesz układu to idź do prostytutki. Tam masz układ płacisz a ona z Tobą anal, oral i co tam chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha fajne z Ciebie gosc AUTORZE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Można seks uprawiać dowolnie, ale musi byc chemia, fajerwerki. Choćby to miało trwać tydzień, miesiąc ale musi być spontan a nie kalkulacj x Hipokryzja kobiet nei ma granic... widzisz dla nich seks ma byc niby efektem fajerwerkow. Co oznacza ze jak tak wystrzelisz to to spalisz udawaj zakochanie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego się nie da udawać. Współczuję ludziom, którzy ani razu nie przeżyli dzikiej fascynacji takiej, że obojgu gumki w majtkach pękają. Po czymś takim nie sposób zadowolić się jakimś ukladem. Toż to nędzna namiastka. Nie wiadomo co autorowi poradzić skoro jego osoba nie wywołuje dreszczy u ślicznej i fajnej pani, to może jakiś ekhm...specjalista z Bożej łaski się zlituje i coś wykombinuje żeby pomóc temu cieniasowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale że jak? Potrzymie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość doswiadczony
Autorze jak ci nie da p******** c to idź do agencji . Ja jestem żonaty ale tez tak robię . Kobieca natura jest taka ze jak sie w tobie kobieta bardzo mocno zakocha to jest twoja własnością mozesz z nią zrobić wszystko . A jesli jesteś dla niej obojętny to nie licz na darmowy seks . Kazda kobieta nawet mezatka dogadza sobie wibratorem albo palcami czy prysznicem albo wspolzyje ze zwierzęciem np. Z psem . Nie wiem dlaczego kobiety nie chca sie kochać z facetami z czystej potrzeby to dziwne a raczej jakies koltunskie . Kobiet nie można zrozumieć . Pokazują publicznie dekoldy i nogi w mini . Wystawiają stringi na swiatlo dzienne ,rozchylaja uda w pociągu i w autobusie ,schylają sie w mini spodniczkach itp. Ale gdy facet chce je przeleciec to jesteś zboczeńcem . Po czym one idą do domu przypominają sobie te sytuacje i ostro sie masturbuja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wolą się kochać z wibratorem lub palcem, bo one nie zdradzają, nie zarażają, nie łamią serca i nie powodują ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to jest prowo jakiegoś prawika albo kobiety, nie uruchomiajcie się tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:03 co za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapasowe to może być koło a nie drugi człowiek. Psna tym filmie kobieta obcięła facetowi fiuta i to należy zrobić każdemu zakłamanemu samcowi. Bzykaj się z kim chcesz a jak jesteś taki kozak to powiedz szczerze czego chcesz i nie traktuj jej przedmiotowo,nie sciemniaj bo nikt nie zasłuzyl na traktowanie jak rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez , uwazam ze powinien byc szczery i powiedziec wprost . Tylko brakuje mu odwagi , bo on sie boi ze ona sie nie zgodzi i za namowa reszty " samcow " zacznie ja oszukiwac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo czy nie ale tak dziala bardzo wielu facetow choc mysle ze to prawda tacy nie maja hamulcow jak autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIPOKRYTKI i obludnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu nas nie podniecacie. Żeby normalna kobieta straciła głowę i rozłożyła nogi musi być podniecona, zafascynowana wtedy idzie jak burza a tak to takie pitolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhhji788
Miej jaja i bądz uczciwy,nie rób jej nadziei,jesli będziesz w jej typie moze sie zgodzi..zwodzenie i udawanie że chcesz z nią związku podczas gdy chodzi ci tylko o seks to c***jostwo i sk****ysynstwo..nie wolno sie bawić uczuciami drugiego człowieka i stwarzać niepotrzebnych nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06;22 jedyny hipokryta to ten koleś. Kolejny przykład na prawdziwość stwierdzenia że kobieta potrafi udać orgazm a facet cały związek..żałosne co on robi byle by tylko dostać się do majtek. Jeśli jest taki w porządku to niech powie o co mu biega,czemu tego nie zrobi? bo dobrze wie ze to swinstwo pierwszej klasy.Jak on w ogole piszeo tych kobietach ;-/ jest ta ,chcialbym ja miec do seksu ale spoko,mam zapasowa OBRZYDZENIE BIERZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle ze kobiety robia tak samo maja mezow a zachadza w ciaze z kochankami, mezatki puszczzaja sie az idize dym na delegacjach wg mnie ten gosc jest szczery i robi okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;34 Jest bardzo szczery,zwłaszcza w tym momencie: '' Czy udawać lepiej związek, przejść do seksu i potem się wycofać po jakimś pozorem. ''albo :''byłem w udawanych związkach z kilkoma Azjatkami bo inaczej nie zgodził← się na seks a ja wiedziałem że i tak wkrótce mnie nie będzie więc wynosiłem się i tyle.'' cytować dalej tego uczciwego człowieka?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj jej luźny związek to się zgodzi. Ani to układ ani deklaracja. A te co na Ciebie bluzgają to mają naturę prostytutki i one potrafią tylko sprzedawać seks (za obietnice ślubu i takie tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta nie potrafi uprawiać seksu dla samej przyjemności to jest dla mnie zwykłą mentalną prostytutką i po prostu licytuje swoje ciało. Jeśli musi być związek/obietnica ślubu w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego atakujecie tego faceta . Facet jest po prostu przystojny i podoba sie kobietom . Ma powodzenie u kobiet . Nie rozumkiem co wy chcecie od faceta . Ze go musicie obrażać słowami i czujecie niby taka nienawiść . Z zazdrości . Po co dziewczyny ukrywacie swoje potrzeby seksualne ,szukacie partnera na stale a w domu gdy nikt nie widzi masturbujecie sie wszystkie bez wyjątku te samotne ,które szukają na cale życie i te co maja partneraale nie dają sie dotknąć ,bo to nieobyczajne , tak wam wmowily wasze matki matkom ich matki . A ciągnie sie to od sredniowiecza ( tzw podwojna moralność ). a pisze do was bardzo dorosly facet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:50 Ci co bronią autora(czemu mnie nie dziwi ze mezczyni) sa takimi samymi kurwiarzami jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:52 jakby był taki fajny to nie musiałby zakładac tego tematu. Masturbacja to seks z kimś kogo się kocha ;-) i nie ma przy tym zdrady i oszustwa ani niechcianej ciąży. Wam mężczyźni ciężko jest pojąć że dla większości kobiet seks wynika z zaangażowania uczuciowego i jest dopełnieniem związku a nie pustą mechaniczną potrzebą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami macie podwójną moralność i wpędzacie kobiety w kajdany stereotypów. Bzykać chcecie wszystko co się rusza ale na żony imatki już tych kobiet nie weźmiecie. Zmienia wam się osąd jak zostajecie ojcami corek i te córki wyrastają wam na piękne pannice ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Autor to zwykły "LOWELAS" i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×