Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone i SAMOTNE

Polecane posty

Gość gość

Nigdy nie spotkałem takiej w prawdziwym życiu, ale tu na kafe co 2ga jest właśnie taka. Jak to możliwe :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to co sie dzieje na kafe nie jest wogole zadnym odbiciem rzeczywistosci. mozna pomyslec ze zycie jest ciezkie i ludzie maja olbrzymie prablemy. nalezy zapytac tylko jacy ludzie? jak postepuja ze maja to co maja? Czytam tematy zdrad czasem i widze w kazdym przypadku mozna bylo tego uniknac poprzez selekcje osobnika na etapie poznawania lub wiekszych restrykcji np prawnych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie istnieją takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam, jedna 31 lat radca prawny, naprawdę zadbana, z klasą, ładna, zgrabna, fajnie się z nią gada, nie jest jakaś nadasana księżniczka, ale nie wiem czemu jest bardzo nieśmiała w kontaktach damsko-meskich, jest sama. Druga też ok. 30 ladna, zadbana i bardzo fajna, miła, szczera, naprawdę bardzo ją lubię, bo ma fajny charakter, studia jakieś ma, nie wiem jakie, ale pracuje w sklepie odziezowym z drogimi markami, no może nie jakiś szczyt możliwości, ale nie siedzi na garnuszku matki, ma mieszkanie, samochód, jest zaradna. I też sama, nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem takie sa bo dzis kobiety maja wygorowane wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ciekawe czy sa takei ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same nie znaczy samotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jakie? co masz na myśli? zapychanie czasu jakimis kontaktami zeby zagluszyc samotnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam co najmniej trzy - jedna przepiękna brunetka, druga o figurze jak marzenie, na wysokim stanowisku finansowym, trzecia - z twarzą, która nie poddaje się chyba upływowi czasu, też na niezłym stanowisku w firmie mediowej. nie spotkałeś takiej w życiu, bo nie jesteś z tego środowiska. trudno, żeby te atrakcyjne i inteligentne kobiety wzięły sobie na mężów jakichś rozwodników z brzuszkiem. dlatego są same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvszechwiedzący
pierwsze to nie zwracaj uwagi na negatywne cechy jak wygórowane wymagania bo nie którzy ludzie są poprostu bardzo nieśmiali może dlatego nie mają partnerów to wcale nie znaczy że taka osoba nie może być ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie takie nie istnieją. Chyba że np. są krótko po rozstaniu i chwilowo nie chcą się wiązać. Natomiast nie wierzę, żeby naprawdę "ładna, śliczna, zadbana, fajna, miła, wykształcona" była latami sama. Facet zawsze pozna się na takiej kobiecie i ma ona wzięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie lesbijki tylko sie ukrywaja bo jesli hetero to wybrzydzaja jak ktos nie jest idealem w skali swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam bo to lesby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam taka pare lat temu Bylam samotna, bo kazdy koles odpuszczal , jak na trzeciej randce nie rozlozylam nog.. Co z tego, ze podbijalo do mnie wielu facetow, jezeli wiekszosc chciala mnie tylko do lozka. Teraz juz sliczna nie jestem, bo stuknela mi trzydziestka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo się boją. Strach przed podjęciem życia, tak w stu procentach na własny rachunek, poważnego ze zobowiązaniami i odpowiedzialnością jest najczęstszym powodem samotności. Drugim powodem jest przekonanie, że czas biegnie wolniej, niż biegnie w rzeczywistości, że jeszcze można poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tzn? jestes dalej samotna czy juz nie? bo nie zrozumialem tw wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mit. Ładna kobieta zawsze kogoś ma. Jak jest ładna i fajna to NIEMOŻLIWE żeby była wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tzn? jestes dalej samotna czy juz nie? bo nie zrozumialem tw wypowiedzi Tak dalej jestem sama, tylko juz nie jestem ladana, bo juz mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet stare i brzydkie oraz biedne kobiety maja kogos. Kobiety chca kogos o wyzszym statusie spolecznym wiec nie dla kazdej starczy. Karierowiczki sa przez to zwykle same. Wygorowane wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znacie takie, bo ladne wyksztalcone kobiety na poziomie nie koleguja sie z takimi jak wy czyli brzydalami, zalosnymi roszczeniowymi bezrobotnymi prawikami na garnuszku maminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś x Nie nie jestem, pracuje wśród ludzi o wysokim statusie, poruszam się po świecie i w życiu takiej nie spotkałem. Jak jest łądna i samatna to zwykle okazywała się nienadajaca do życia i nikt jej nie chciał albo bardzo religijna, albo coś zachwianego z seksualnością. Ale to wg mnie przypadki anormalne, a ja mam na mysli normalnych ludzi. Nie spotkałem takiej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiekszosc z tych kobiet dokladnie taka jest. Mysla ze dooooopa niebo obala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś x 30 lat??? to ciagle mlodosc, o czym ty mowisz??? nie rozumie, ale to chyba nie jest prawdz. przycz. Tw samotonosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy, ze cos zachwianego z seksualnoscia? Czy np. to , ze kobieta nie jest gotowa na seks na trzeciej randce mozna pod to podciagnac, bo juz sie zaczynam zastanawiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie tylko w Hollywood :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś x 30 lat??? to ciagle mlodosc, o czym ty mowisz??? nie rozumie, ale to chyba nie jest prawdz. przycz. Tw samotonosci. Bylam ladna, zgrabna do ok.26 roku zycia. Po tym okresei metabolizm troche zwolnil i przytylam, teraz waze 75 kg, wiec mam po prostu nadwage, mimo iz cwicze 3 razy w tygodniu. chodzi o to, ze ladna i zgrabna juz nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to mit. Ładna kobieta zawsze kogoś ma. Jak jest ładna i fajna to NIEMOŻLIWE żeby była wolna" <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Niekażda taka wchodzi w związek z braku laku z najlepszym aktualnie dostępnym dla siebie towarem tylko po to, by nie być samą, więc pudło. Myślenie zakompleksionych ludzi. Kobiety pragną miłości, a nie bylejakości. Mało który mężczyzna potrafi kochać kobietę, każdy za to umie pożądać, a potem krzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O 76gh/ile cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam wiele takich kobiet :D pracuje w korporacji, tutaj co druga jest sama, a wyglądają często jak milion dolarów, odstawione na maksa, maja kase i sa wykształcone ;) trudno jednak miec faceta jesli siedzą w pracy codziennie do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś x :O u mnie w pracy jest masa samotnych kobiet, wiem co o sobie mówią i myślą. A jaka jest prawda??? -solary o spalonych twarzach, nadęte paniusie co to myślą że są Boginiami itd itd x już ja wiem jak to wygląda Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone.. takk w ich wyobiaźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×