Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone i SAMOTNE

Polecane posty

Gość gość
To prawda, ze Polki generalnie są atrakcyjne. Tylko szybko się starzeja niestety i po 40-stce juz jest z tym gorzej Zwiedziłam troche krajów i naprawdę u nas jest niezle pod tym względem. Dlatego mamy takie branie u obcokrajowców. Np. przeciętna kobieta wg kryteriów w Polsce może być uważana za bardzo ładną choćby w Niemczech czy UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ladnych kobiet wcale nie ma tyle wieksozsc slaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:24- a skad wiesz co im w glowie siedzi... Być może tesknia za miloscia, moze ta kariera im wcale takiego szcześcia nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś x nie wiem... Amerykanki są lepsze, to nieprawda że są brzydkie byłem widziałem ogolnie nie ma tu jakiejs rewlacji w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladne i sliczne i wogole co jeszcze mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koboety wymagaja wiecej niz same maja a skoro sa niby taki superowe to nie schodza z wymaganiami ponizej poziomu Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki za kasę zrobią wszystko. Takie szmaty robicie z siebie na wyjazdach że głowa mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne śliczne, zadbane kobiety, fajne, miłe wykształcone x FAJNE zadna z tych co sie udziela nie jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauwazyłam, ze czesto mam problem z komunikacja z niektorymi facetami... Z niektorymi nawet mimo chemii nie moge znaleźć wspolnego jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś co to znaczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedne singieli, sa tak madre tak o zytane i wyksztalcone ze nikt ich nie chce normalnie polandia to dno, poslkie kobiety sa najpiekniejsze, polscy faceci to porazka, poslkie singielki lataja w kosmos i odrywaja nowe planety, polska kobieta to cud, byle byla singielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego że uważamy siebie za ładne i fajne. Nie można o sobie tak dobrze myśleć. Więc nie jesteśmy fajne . Hahaha-> syndrom Polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lew Starowicz mówił dokładnie że najtrudniej znaleźć partnera kobietom które mają sex appeal (taki naturalny a nie zrobiony niby za pomocą szpilek i dekoltu i blond włosów) i jednocześnie są bardzo inteligentne. Pamiętam ten odcinek. Marzenka prowadząca wtedy się zaśmiała że to dlatego nie ma faceta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, tak niketore kobiety sie pocieszają, a ja jednak uważam, ze musi coś z nimi być nie tak. Nie wiem, co, może maja jakas odpychająca ceche z której nie zdaja sobie sprawy, ale gdyby były takie idealne to ktoś by je zechcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pisalem wczesniej kobiety wymagaja wiecej niz maja a wiec jak mozecie zauwazyc w zyciu kobiety osiagajace sukces i to im piekniejsze maja problem ze znalezieniem mezczyzne, ktory spelnia ich czesto wysrubowane wymagania. Tak samo jak wysokich mezczyzn chca niskie i wysokie kobiety ale im wyzsza kobieta tym mniej mezczyzn, ktorzy sa wg nich uznawani za wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez one sa z tego dumne nie mozna byc sfrustrowana brakiem meza i dziecie??? potykac sie o resoraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co zauważyłam dla nich im ładniejsza tym lepiej, ale nie bardzo już lubią kobiet takich zbyt niezależnych, tzw kobiet sukcesu, które np. są prezesami, dyrektorami, lekarkami itd. ,o ile facet nie jest na podobnym stanowisku to moze go to przerosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn. oni generalnie szanuja kobiety niezależne od nich, ale jakiś super wykształconych, super inteligentnych już niekoniecznie chcą bo się ich boją, tak jak feministek. Oni czesto lubią ładne i głupiutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy także nigdy nie wyzwolą się ze swojego braku higieny osobistej, a to niestety nie jest miłe dla strony przeciwnej, poza tym świadczy o o braku szacunku z przebywającą z nim osobom. kalectwem XXI wieku są też ludzie nie dbający zęby: braki zębów lub zgniliznę w paszczy - czy z takim masz ochotę na pocałunek? brrrr powtórzę za autorem : z takimi można JEDYNIE krótko: paszoł won! cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak kobieta nie chce byc z nikim bo po prostu nie ma odpowiedniego faceta to tez zle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:07 raczej nie chodzi o to żeby ktoś zechciał, bo o to nietrudno, tylko żeby to była osobą z którą ja bym chciała zawrzeć bliższą znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś -"Lew Starowicz mówił dokładnie że najtrudniej znaleźć partnera kobietom które mają sex appeal (taki naturalny a nie zrobiony niby za pomocą szpilek i dekoltu i blond włosów)" XXXXXX Potwierdzam. i wcale nie jest tak, że lepiej mi samej ( bo nie jest lepiej! ) po prostu nie spotkałam faceta, z którym rozumielibyśmy się bez słów i jak to mówią "nadawali na tych samych falach". Sama kariera i dobrobyt niestety szczęścia nie daje. Potrzeba czegoś więcej- tej drugiej osoby obok. Smutna prawda. Pozdrawiam wszystkie "ładne, zadbane, wykształcone" i jak dalej w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. i wcale nie jest tak, że lepiej mi samej ( bo nie jest lepiej! ) po prostu nie spotkałam faceta, z którym rozumielibyśmy się bez słów i jak to mówią "nadawali na tych samych falach". x oj widze ze twoje podejscie do zycia jest na poziome 15 latki nie wiem ile ty masz lat ale jak tak dalej pojdzie spedzisz zycie samotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobietom odbija od kiedy moga pracowac na siebie zarabiac traktuja mezczyzn z gory i z pogarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×