Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zlamane serce

Nie moge o niej zapomniec

Polecane posty

Gość zlamane serce

Heja wszystkim, jestem Maciek i mam 19 lat, 2 lata temu poznalem wspaniala dziewczyne rok starsza, chodzilismy razem do liceum ona przyszla tam w 2 klasie ja bylem w 1 szej, od razu wpadlem jej w oko, dawala o tym wyraznie znac, ja sie zakochalem od pierwszego wejrzenia, spedzalismy ze soba duzo czasu przez pierwsze 3 miesiace, wychodzilismy do restauracji, barow kina jezdzilismy na moja dzialke spedzilismy razem wiele nocy, ona byla naprawde niesamowita, jednak wyjechala do wloch na studia i kontakt sie powoli urwal. Od paru miesiecy nie odpisuje na fb nie odbiera tel, kiedeys wspominala cos o jakims wokaliscie z miejscowego zespolu, wydaje mi sie ze mnie rzucila dla niego, gosc jest przystojnym blondynem, ja tez jestem przystojny, nie wiem czy to odgrywa duza role ale nie moge sb poradzic, nie moge przestac o niej myslec mimo ze od tamtego czasu kiedy zdala mature i wyjechala minal juz ponad rok, ja zdalem teraz i zastanawiam sie czy nie rzucic planow zwiaznych ze studiami w pl i poszukac ja we wloszech, wiem ze jej matka tam byla przez 3 lata, mam zlamane serce, choc nie rzucila mnie oficjalnie jestem zalamany wpadlem w depresje na niczym mi nie zalezy, przez to trafilem na 3 tyg do szpitala psychiatrycznego, pomozcie mi jak o niej zapomniec?, powoli trace nadzieje ze jeszcze kiedys ja zobacze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alibabka123
Najważniejsze to podejść do sprawy racjonalnie, nie dać się owładnąć uczuciom. Jeżeli dziewczyna zerwała kontakt, to znaczy że jej już nie zależy, może znalazła tam innego chłopaka i jest zakochana. Jeśli Ty ją kochasz to daj jej spokój, niech będzie szczęśliwa z kimś innym. Jesteś młody daj sobie jeszcze czas i nie rób głupich rzeczy. Teraz najważniejsze żeby iść na studia i zapewnić sobie przyszłość, a przy okazji swojej przyszłej żonie i dzieciom. Przyjdzie czas, że zakochasz się w kimś innym tak samo mocno, albo i mocniej i będziesz w stanie zrobić wszystko dla swojej kobiety. A jeśli tama by Cie kochała, to by nie urwała kontaktu. Czas leczy rany, pamiętaj. Mimo, że teraz nie wyobrażasz sobie życia z inną, to uwierz, jak znajdziesz ta jedyną, czyli taka, której na Tobie też będzie zależało, to o tej zapomnisz w mgnieniu oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onauk
Idź na imprezę i zapoznaj sobie inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kortykon
Onauk, bardzo trafnie, krotko zwieźle i na temat, Ja ci radze uwazac bo wszystkie kobiety sa nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bylem wielce kochany przez dwa lata. Gadanina o milosci, slubie, planowanie wspolnego przyszlego domu i tego typu inne smieci a pozniej pojawil sie majatek, i pewnego pieknego dnia wyjechala do irlandii bo taki miala kaprys, zechciala mnie o tym powiadomic sms i tyle. Zamówiłem wtedy urok miłosny na http://urokmilosny24.pl , I udało się. Wróciła po niecałych 2 tygodniach przepraszajac. Jestesmy znowu razem, ona strasznie się stara, chociaz ja wciąż mam w pamieci co zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, już chyba wolałam te głupawe reklamy na pół strony niż tych oszołomów od uroków miłosnych co wygrzebują umarłe tematy. Spadać stąd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie reklamują te uroki milosne bo szukaja latwej kasy na naiwniakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×