Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nienawidze kobiet bo chcialyby mnie tylko jako przyjaciela

Polecane posty

Gość gość

ktory by tylko im pomagal itp bo sporo potrafie czego ich gachowie nieumieja ale do zwiazku to juz nie chca, wiec im juz niepomagam, mowie im teraz zeby ich gach im to zrobil o co mnie sie prosza a jak nie to niech placa ale i tak im nie robie bo mi sie nie chce i wystarczy mi pieniedzy jakie zarabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka szkoda, a już cię miałam prosić o pomoc.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj z ortografią u Ciebie kiepsko :< a już chciałam coś proponować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
labs z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pokaz idiotko te bledy, bo tylko kazdy mowi ze cos nie tak ale nie potrafi wskazac bledu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo mowia, zostanmy przyjaciolmi, - a gdzies mam ich przyjazn, wtedy chodza jakies takie obrazone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj pisze jakiś kretyn ,który nie rozumie że w przyjaźni nie chodzi o pieniądze a silny i trwały związek musi być budowany na przyjaźni bo jak młodość minie to co zostanie?.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz za popieroloeniec cały autor :D hhaha idiota jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyz
One nie chcą Cię jako przyjaciela, tylko FRAJERA do roboty. A do posuwania mają innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrafisz czytac ze zrozumieniem? chodzi o to, ze one chca tylko przyjazni a mi zalezy na czyms wiecej niz przyjazni, na normalnym zwiazku ale one nie chce dlatego juz przyjazn mnie z nimi nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze też tak robię. Mówię, "jak chcesz takiego porządnego mężczyznę to się ze mną zwiąż a nie tylko przychodzisz jak czegoś potrzebujesz". Ciągle słyszałem jaki to super jestem a ich faceci fatalni, pijani, agresywni, chamy, buraki, nie kiwną palcem w pracach domowych, nie szanują ich itp. itd. Teraz zacząłem mówić otwarcie, że jestem dojrzałym. porządnym, zaradnym mężczyzną i nie będę robił za tampon emocjonalny i pomoc domową bo chcę być partnerem i to co mogę zaoferować kobiecie zaoferuje swojej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym się zajmujesz i ewentualnie w czym takim pomagasz tym kobietom ? Pomagac można, ale w drobnych sprawach - to jest wtedy bez zobowiązań. Ale jeżeli wykonujesz jakieś większe prace, to jasne , że możesz oczekiwac czegoś w zamian, ale że umowy nie podpisujesz, to kobieta uważa, że to dla Ciebie przyjemnośc ..... pomagaj w małych rzeczach, a jak pomagasz w dużych to już podejrzane i wtedy kobiety przez przekorę mogą Ci nie chciec dawac nic w zamian. Kobiet się nie zdobywa poświeceniami, przykro mi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyz
Jest taka piosenka Liroya z tekstem "Wszystkie kobiety traktuj jak szmaty" , a nie będziesz zawiedziony i może nawet coś ugrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Liroy śpiewał to Karamby tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john986
Co za los. A mnie tylko na męża by brały. A ja chciałbym byc tylko przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez duzo lasek mówi ze mąż ze mnie by dobry był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo glupie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze robisz, nie widza jacy ich faceci to niedorajdy lub idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co nienawidzić? nie lepiej po prostu nie pomagać? zaznaczyć terytorium i postawić granice, już sam to zrobiłeś bo powiedziałeś, że nie chcesz być tamponem emocjonalnym... jasne nie dawaj się wykorzystywać z tym, że nienawiść jest mało konstruktywna, zamiast liczyć na coś od strony zajętych lasek nie możesz zaszpanować swoimi zaletami przed wolną? mamy więcej kobiet niż kolesi w kraju i masz duży target, wylaszczone dziunie zawsze lecą na bad boysów bo one potrzebują silnego myśliwego proste, jak chcesz docenienia to weź se wierzącą ale nie polsku wierzącą tylko autentycznie wierzącą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym bycie fajnym i opiekuńczym robi z kolesia dobry target na męża, jak chcesz być postrzegany jako sexi bonzo to musisz niestety być wyszczekany i uwodzicielski bo to produkuje kisiel w gatkach... bycie spoko kolesiem czyni Cię targetem na męża, zależy jakie masz priorytety - jak chcesz mieć stały związek + sex to bycie fajnym kolesiem jest spoko ale trzeba dorzucić do tego trochę wyszczekania w sensie - umiem zaznaczyć moje terytorium, umiem być asertywny - jak chcesz być super playerem i sexiarzem to dobrocią tego nie uzyskasz, wystarczy pyskatość i pewność siebie - nie warto się obrażać o powyższe, wiesz kobiety też by chciały, żeby można było wzbudzić miłość i pożądanie za pomocą dobrego serca, uczynności bez, Bóg wie jakich, wymogów estetycznych ale Wy nam nie dajecie tego luksusu tylko kochacie na ślepy instynkt szympansa ;) więc czemu się obrażać, że kobieta może kochać za dobro jak brata albo przyjaciela ale pożąda jak szympansica? - w przyrodzie jest pewna równowaga i sprawiedliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tyle potrafię to dlaczego ja mam się starać? co ja od was dostanę oprócz ciała? nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będę szpanował przed wolną to wtedy ile będzie w niej tego, że będzie chciała ze mną być za to jaki jestem a nie za to co potrafię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Dużo pracy napisał gosc z wczoraj . Ogólnie niestety, ale bycie dobrym nie wiele Ci da. Albo inaczej: bycie dobrym, zaradnym, pomocnym, inteligentnym itp da Ci coś, jakieś "dodatkowe punkty" u kobiety , ale tylko pod jednym warunkiem: że wcześniej będziesz męskim samcem, albo przynajmniej takiego będziesz grał. Jest to po...le, ale tak niestety jest. Dlatego, jeśli tak postemplować nie chcesz to już teraz przygotowywuj się psychicznie, że kobiety z prawdziwego zdarzenia (nie mylić tylko z urodą), która pokocha Ciebie mieć raczej nie będziesz. Spotkają cię za to takie, dla którym będziesz tylko targetem na męża, a nie jej facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 6,59 Niestety masz rację. Bycie dobrym mężczyznom, dobrym człowiekiem to tylko dodatek ale kobiety lecą na samców alfa, bad boyów, drani, dupków bo kobiety mają przy nich kisiel w majtkach o ile jeszcze je mają przy nich. Dobry mężczyzna - materiał na męża czyli prawiczek do 30 conajmniej, co najwyżej ojczym, frajer wychowujący nie swoje dzieci, bad boy szybko traci prawictwo i jest biologicznym ojcem dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smutna prawda ale prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobasz im sie wiec o co obwiniasz kobiety? Zmadrzej i zrozum ze to tak naprawde Twoja wina ,Twoich genów. Zreszta sadze ze jestes hipokryta bo kobiet o zblizonej aparycji z pewnoscia jest wiele,takich ktore chcialyby byc z Toba a TY ich pewnie nie dostrzegasz albo i wysmiewasz.Utop sie w swoim jadzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli beda potrafily tyle co ja to moge wziac jakas o podobnej aparycji do mojej tylko nie moze byc za gruba bo ja gruby nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet brzydkie chca przystojnych przyklad fikumiku, masz autorze p********e, mlode cie nie beda chcialy a stare jak sie w*****aja i beda potrzebowaly frajera zeby robil na nie i dzieci z *****czami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×