Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodnik009.

wodniki

Polecane posty

Gość wodnik009.

a jakie macie doswiadczenia z wodnikami i wodniczkami, oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl juz taki temat ale skoro zalozyles nowy to wodniki ktore znam sa obrazalskie bardzo:) lubia sie chwalic a zarazem bardzo opiekuncze i pieszczochy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaaaa
a ja też jestem wodniczka;) tylko, ze nigdy się z żadnym wodnikiem nie związałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnisia
no wiecie co, wodniki lubią sie chwalić??? co to to nie. jesteśmy skromnymi wodnikami!!! wodnik=skromna/y wodniki są delikatne i uczuciowe, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem2000
wodniki to siedlisko sprzeczności ja to wiem bo jestem wodnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan
moja żona jest wodnikiem nie zwróciłem jej producentowi ani w okresie gwarancji ani w okresie pogwarancyjnym a to chyba dobrze o niej świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet
tez jest wodnikiem i jest beznadziejny nie dotrzymuje słowa cholernie pamiętliwy zamknięty w sobie roszczeniowy samolubny lubi się chwalić choć temu zaprzecza bez celu w życiu wszystko analizujący bardzo drobiazgowo.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet
ktoś powiedział taaaa.....dla innych tak...szczególnie jak się go dobrze nie pozna................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imperium
Wodniki to żmije fałszywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imperium
Są mądre w swojej przebiegłości. Świetnie grają. Potrafią być jak anioł dla największego wroga. Nie stronią od zdrady. Uważają że mogą wszystko i nie lubią ograniczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj tak brak ograniczeń to święta prawda....wszystko mogą, wszystko im się należy, przyjemności tylko dla nich w dużych ilościach...a wiecznie im mało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet
ja ze swoim chce się rozstać...ale na razie brak mi sił...:( w sumie ponad 7 lat razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty wodnik
Wodniki są straszne! Najbardziej zakłamany, fałszywy i bezczelny znak zodiaku. Do tego sknera i dwulicowiec. Połowa mojej rodziny to wodniki, do tego dwóch facetów - porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan
wynika z tego że mam wyjątkowego wodnika za żonę tym bardziej się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie ja jestem jakimś \"wybrakowanym\" wodnikiem...jestem szczera aż do bólu..NIE NAWIDZĘ fałszywych ludzi...i daleko mi do materializmu....no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fav1
wodniki to rozwodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja bez Ciebie nie umiem
wodniki są uczuciowe mają serce bardzo romantyczne dalekie od materializmu kochają ludzi i przyrodę kontemplują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet/ mój też jest wodnikiem- pod większością tego co napisałaś ja podpisuję się obiema rękami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imperium
ŻMIJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś podobał mi sie pewien chłopak spod znaku wodnika. to było na początku liceum. troche o niego zabiegałam, więc mi w końcu na gg napisał ze jestem brzydka. był dość gburowaty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a im wodnik starszy tym gorzej.....wodnik=indywidualista,dziwak,czlowiek zagadka,nigdy nie wiadomo co powie co mysli,i ile z tego jest prawda,lubi swoje towarzystwo,i nie przeszkadza mu samotnosc,choc uwielbia komplementy,swietny aktor z bujna wyobraznia,skryty i zamkniety w sobie....zastosowanie odpowiednich technik wobec wodnika powoduje ujawnienie sie potrzeby bycia kochanym,przytulanym i zrozumianym oraz przejawiania podstaw czulosci w stosunku do partnera. ogolnie nie jest tak zle.....wodnik partner dla wytrwalych!!!hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zqzq
Inne są wodniki styczniowe a inne lutowe. Ze stycznia: lekkoduchy, żyjące chwilą, niczym się nie przejmują, obrażalskie, egoiści. Z lutego - rozsądni, umiejący kierować odpowiedzialnie swoim życiem i swoich bliskich. Twardo stąpają po ziemi w przeciwieństwie do styczniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to pomylka
moj wodnik z lutego jest :egoista,lekkoduch,obrazalski,wulgarny,imprezowicz,nie dotrzymuje slowa nigdy,wiecznie sie przechwala,chetny jest do zdrady(byleby sie okazja nadarzyla to skorzysta na pewno),nie znosi ograniczen,zero romantyzmu,dziwak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo...
A moim zdaniem wszystko zależy od indywidualnego charakteru człowieka... Mam w rodzinie dwa wodniki, a raczej wodniczki, które mają skrajnie różne temperamenty... Znam kilka osób z tego znaku zodiaku, każda inna, niemniej jednak chyba faceci zdecydowanie gorsi:P Z całą pewnością wodniki to największe dziwolągi w całej gamie znaków zodiaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka23465786434
Ja jestem wodniczką. I powiem wam , że się uśmiałam :D nigdy mnie tak nikt nie komplementował jak tutaj wy ;) , swoje dobre cechy charakteru pokazuję tylko osobom, które na to zasługują . A dlaczego? :D ponieważ życie jest brutalne :D już wiele razy ktoś wykorzystał moje przywiązanie się do innego człowieka , dobroć, przyjaźń, miłość. Więc nie każdy na to zasługuje ;) najwyraźniej wy też nie zasługiwaliście na dobre traktowanie od innych wodników :D Pozdrawiam hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×