Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jalaka

Gdzie trzymacie chleb? Podobno dobrze jest trzymac w lodowce?

Polecane posty

Gość ja trzymam
w szafce, zawsze w worku - jest wtedy miękki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak robie
ja trzymam tylko w lodowce. jesli jest to pieczywo "miekkie" a jak mam caly swiezy chleb (z rodzaju chrupiacych), kroje go w kromki, wkladam do foliowego worka i do zamrazalnika - wyjmuje rano tyle krmek ile bede potrzebowac na kanapki i mam codziennie swiezy chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja trzymam
jakoś nie mogę się przekonać do trzymania w lodowce. jak świeży to swieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalaka
ale ja nie kupuje codziennie chleb, a jak trzymam w chlebaku to czasem plesnieje, słyszałam ze w lodowce jest dobrze trzymac, nie mowie o zamrazalniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję codziennie świeże pieczywo,ewentualne resztki suszę na rurach od co w piwnicy i składam do wora. Co jakiś czas oddaję panu dla koników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak robie
a ja nie mam okazji kupowac codzinnie swiezego pieczywa, wiec zamrazam i dzieki temu moge miec codziennie swieze (wiadomo, nie az tak jak z piekarni, ale nadal chleb jest chrupiacy, a nie taki miekki jak z szafki). zreszta nawet jakbym mogla codziennie kupowac, to u mnie i tak nie idzei wiecej niz z 8 kromek dziennie na 2 osoby, albo i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupuje rano
codziennie swieze pieczywo, od przechowywania pieczywa jest jak mi wiadomo CHLEBAK, ja mam chlebak, ktory ma 100 lat , po mojej babci, to juz zabytek a wyglada jak nowy i chleb dobrze się w nim przechowuje, nie plesnieje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×