Odpowiedz na ten temat

gdzie kupić hosting

• gość 2017.08.02 [16:14]
    W hekko, na spokojnie. Działamy u nich od lat i nie ma problemów. Hosting niezawodny, z dobrym supportem i parametrami. Kluczowa niezawodność, solidność - każdy może sobie odpalić test i samodzielnie ocenić jakość działania. Testy są darmowe.
  • gość 2017.08.07 [16:05]
    Też mam 3 konta na Hekko - na jednym po kilka domen, tak dzielę od lat i nie mam problemów. Najbardziej zależy mi na niezawodności i to mam. Support mają w porządku, ogólnie działają stabilnie i chyba przy hostingach tych istotnych czynników więcej nie ma.
  • gość 2017.08.10 [16:19]
    Potrzebuję aktualnego kodu rabatowego na Hekko.
    Czy ktoś z was może się takim podzielić?
    Chcę założyć nowe konto - widziałem kody na 50. ale nic działającego. Może macie jakiś kod?
  • gość 2017.08.17 [16:07]
    Hekko działa solidnie - jesteśmy u nich od lat i wszystko ok. Mają dobre parametry, działają niezawodnie. Support pierwsza klasa. Duży plus za stabilność, niezawodność. Najlepiej zaczynajcie od okresu testowego - widać wtedy jak to działa, czy nie ma problemów.
  • gość 2017.08.18 [12:01]
    Najlepiej kupić hosting w https://www.netbomb.pl Nie dość, że serwery są w Polsce, mają przyjazdy panel administratora czyli Direct Admin, to jeszcze klienci mogą korzystać z darmowych certyfikatów SSL! A jak wiadomo certyfikaty SSL powoli stają się koniecznością.
  • gość 2017.08.21 [16:13]
    Wystarczy Hekko. Nawet małe konto - pod stronę firmową, ale i portal można na tym postawić. Serwisy składające się głównie z treści naprawdę jakoś specjalnie niczego nie obciążają. Możecie na małym hostingu przyjąć naprawdę potężny ruch.
  • gość 2017.08.23 [16:08]
    Hekko również polecam, bo działa niezawodnie.
    Jesteśmy na ich serwerze od dawna. Działa niezawodnie, ma sensowne parametry. W mojej opinii - porządna usługa, ale to każdy musi sam dopasować pod swoje oczekiwania.
  • gość 2017.08.29 [16:11]
    Hekko działa jak powinno, jest niezawodne, nie mam z nimi żadnych problemów. Moje doświadczenia pozytywne, a mam na najtańszym koncie kilka różnych stronek. Absolutnie nie widzę powodów do zmieniania czegokolwiek w tym zakresie...
  • gość 2017.08.30 [16:11]
    Czy na dzielonym Hekko poradzi sobie sklep? Sam nie wiem co robić. Zależy mi na jakościowej usłudze, tylko nie wiem do końca, jak do tego podejść. Największe znaczenie ma dla mnie szybkość, ale nie mam szałowego budżetu. Sklep dopiero zostanie założony.
  • KataKumba100 2017.08.31 [01:32]
    Widzę, że bardzo polecane jest Hekko usmiech.gif A ktoś miał do czynienia z Home? Mają teraz promocję na darmowe testy do końca roku: https://beta.home.pl/testuj/
  • gość 2017.09.14 [16:24]
    Hekko działa niezawodnie od kilku lat i moim zdaniem to porządny serwer. Jestem ich klientem od dawna, mam wiele stron, jak dotąd żadne problemy się nie pojawiły. Plusów wiele, ale te najważniejsze to oczywiście niezawodność, dobre parametry. Support też mają pierwsza klasa. Tak więc po prostu radzę - testowanie.
  • gość 2017.09.15 [16:14]
    Zdecydowanie Hekko. Działam na tym hostingu już od lat. Działa to jak należy, nie sprawia problemów , a wszystko zależy od danego przypadku. Ogólnie z mojej perspektywy to kawał niezawodnej usługi, ale od tego macie testy, żeby samodzielnie to sprawdzić.
  • RioSamba 2017.09.17 [21:36]
    Praktycznie wszyscy dostawcy mają okres testowy w swoich usługach. Testuje teraz click shopa nawww.beta.home.pl Jest tam teraz konkurs na forum. Dodałam swoje zgłoszenie na forum i teraz moja wygrana zależy od ilości likeów na moje zgłoszenie.
  • gość 2017.09.20 [16:10]
    Polecam Hekko. Nawet małe konto, kilka stronek można postawić na jednym hostingu. Najlepiej odpalić okres testowy, wrzucić strony, wysłać zapytanie do supportu. Mamy w Polsce dobre hostingi, solidnie i niezawodnie działające. Nie widzę podstaw do kombinowania oczko.gif
  • gość 2017.09.25 [16:24]
    Hekko również polecam. Działam z nimi od wielu lat. Jakie konta najlepiej wybierać? Na początek najmniejsze. Dopiero z czasem warto dobierać wyższe parametry, ale zakładając, że ich faktycznie potrzebujecie.
  • gość 2017.09.27 [11:59]
    o jaaaaaa... dajcie spokój z tym hekko...
  • tajniaczek 2017.09.27 [13:25]
    ja za to polecę netbomb.pl
  • gość_6516 2017.09.28 [11:15]
    W kwestii serwera wirtualnego to chyba trudno będzie znaleźć taniej https://wer.pl/hosting 49pln za rok.
  • Zigrin 2017.10.02 [15:49]
    Widzę, że sporo nazw już tutaj padło, ale większość z nich to masówki. Powiem szczerze, że w branży parametry różnią się już tak nieznacznie, że znaczenie zaczyna zyskiwać obsługa i szybkość supportu. Także swoje strony mam na http://www.smarthost.pl , bo nie dość, że zabezpieczenia przed włamaniami, to jeszcze sami piszą, gdy pojawia się jakiś problem.
  • gość 2017.10.12 [16:37]
    Polecam hosting Hekko, działam na nim od lat, jest niezawodny, ma dobre parametry. Nie widzę po co płacić za droższe usługi, większe konta, skoro pod swoje małe stronki i tak nigdy ich nie wykorzystacie. Czy nie szkoda czasu?
  • Wiktoriusz 2017.10.13 [08:05]
    Można też przed zakupem przetestować hosting. W https://www.netbomb.pl jest możliwość testowania wybranego pakietu przez 14 dni.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...