Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIERWSZY RAZ. WŁOSY ŁONOWE

Polecane posty

Gość gość

1. wiek- 2.w jakim wieku pierwszy raz zgoliłyście włosy łonowe- 3.dlaczego to wtedy zrobiłyście- 4.jak i gdzie to zrobiłyście- 5.jak często goliłyście włosy łonowe od tego pierwszego razu- 6.kiedy zrobiłyście to ostatni raz- 7.czy chociaż raz włosy łonowe golił wam ktoś inny niż wy same, jeśli tak to kto i jak często-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to moje odpowiedzi. Zapraszam do wzięcia udziału w mojej ankiecie 1. wiek-34 2.w jakim wieku pierwszy raz zgoliłyście włosy łonowe-19lat w roku 2000. 3.dlaczego to wtedy zrobiłyście-za namową chłopaka i nie żałuje tego. 4.jak i gdzie to zrobiłyście-najpierw nożyczkami skróciłam a potem w wannie maszynką. 5.jak często goliłyście włosy łonowe od tego pierwszego razu-średnio tak co 3-4 tygodnie i tak do tego czasu. 6.kiedy zrobiłyście to ostatni raz-tydzień temu 7.czy chociaż raz włosy łonowe golił wam ktoś inny niż wy same, jeśli tak to kto i jak często- mąż jak byłam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może któraś z was napisze coś o swoim miejscu intymnym. Fajnie się czyta ale żeby coś napisać to się już nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie będzie podrzucał podniet zbokowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zboku to akurat za wiele nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. wiek-40 2.w jakim wieku pierwszy raz zgoliłyście włosy łonowe-nigdy nie goliłam 3.dlaczego to wtedy zrobiłyście- 4.jak i gdzie to zrobiłyście- 5.jak często goliłyście włosy łonowe od tego pierwszego razu- 6.kiedy zrobiłyście to ostatni raz- 7.czy chociaż raz włosy łonowe golił wam ktoś inny niż wy same, jeśli tak to kto i jak często-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. wiek-18 2.w jakim wieku pierwszy raz zgoliłyście włosy łonowe-13 3.dlaczego to wtedy zrobiłyście-bo zaczęły mi wyrastać 4.jak i gdzie to zrobiłyście-maszynką pod prysznicem 5.jak często goliłyście włosy łonowe od tego pierwszego razu-co tydzień 6.kiedy zrobiłyście to ostatni raz-wczoraj 7.czy chociaż raz włosy łonowe golił wam ktoś inny niż wy same, jeśli tak to kto i jak często- nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debilne pytania pewnie prawik chce sie podniecIc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat i nigdy nie goliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie krepujecie sie
tego przy facetach, ze jestescie owlosione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle nie bober jak szopa dawida haselhofera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci wolą owłosione. 26lat i nigdy nie zgoliłam ani jednego włoska łonowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś po prostu Boska jak dla mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA! ZBOK! NIE ODPOWIADAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty tak do końca jesteś normalny,na ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. wiek-22 2.w jakim wieku pierwszy raz zgoliłyście włosy łonowe-18 3.dlaczego to wtedy zrobiłyście-chłopak mnie przekonał 4.jak i gdzie to zrobiłyście-maszynką w wannie 5.jak często goliłyście włosy łonowe od tego pierwszego razu-regularnie co tydzień lub dwa. 6.kiedy zrobiłyście to ostatni raz-dwa lata temu, teraz jestem tam zarośnięta i już zawsze tak będzie. 7.czy chociaż raz włosy łonowe golił wam ktoś inny niż wy same, jeśli tak to kto i jak często- nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latko
i odmawiasz sobie noszenia kusej, wycietej bielizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latko
a co np. z plaza i basenem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o bieliznę to chodzę w każdym rodzaju. Sporo włosów wystaje mi z poza niej ale się tym nie przejmuje, z resztą w samej bieliznie chodzę tylko po domu. A latem zwłaszcza w tym roku gdzie było dużo ciepłych dni majtki ubierałam tylko podczas okresu. Na basen czy plażę nie chodzę, wolę góry, jeśliby zdarzy się taka sytuacja bo chyba się wybiorę w górach na termy to nie mam zamiaru wstydzić się swojej kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latko
a nogi i pachy golisz zawsze, czy nie ma reguly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1. wiek-19 lat 2.w jakim wieku pierwszy raz zgoliłyście włosy łonowe-niecałe 15 lat(nie wiem po co):D 3.dlaczego to wtedy zrobiłyście- bo chciałam być jak starsza siostra, zresztą najpierw goliłam tylko po bokach do kostiumu kąpielowego (jakby się odchylił, a potem coraz więcej) ;) 4.jak i gdzie to zrobiłyście-maszynką w łazience 5.jak często goliłyście włosy łonowe od tego pierwszego razu-co 3-4 dni 6.kiedy zrobiłyście to ostatni raz- 3dni temu :P 7.czy chociaż raz włosy łonowe golił wam ktoś inny niż wy same, jeśli tak to kto i jak często-nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. wiek- 25 2.w jakim wieku pierwszy raz zgoliłyście włosy łonowe- 16 3.dlaczego to wtedy zrobiłyście-nie wiem :) 4.jak i gdzie to zrobiłyście- w łazience, najpierw nożyczkami a potem golarką :) 5.jak często goliłyście włosy łonowe od tego pierwszego razu- co 3-4 dni 6.kiedy zrobiłyście to ostatni raz- 3 tygodnie temu u kosmetyczki 7.czy chociaż raz włosy łonowe golił wam ktoś inny niż wy same, jeśli tak to kto i jak często- tak- robię to raz w miesiącu u kosmetyczki pastą cukrową- coś wspaniałego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latko
bywasz tu jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latko
jestes jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to Ci jest potrzebne do jakiejś pracy, czy tak oo? Dziwna ankieta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E fajna ankieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 lat mężatka i włosów łonowych nigdy nie goliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam lat 38 i też jeszcze nigdy nie zgoliłam ani jednego włosa łonowego. Córka mnie na to namawia ale chyba nie dam się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×