Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renata_34

Plaża naturystów

Polecane posty

Gość renata_34

W te wakacje mam zamiar troszke poopalac sie nago na plazy dla nudystow,jakie polecacie polskie nadmorskie plaże nudystyczne,czy duzo jest tam golasów ile ludzi tam jednoczesnie wypoczywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMycz
naturyści są przepyszni c.h.u.j. im lepi się do uda p.i.p.a. zwisa, sperma błyszczy co za nuda, co za nuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata_34
fajna rymowanka ale ja pytam na powaznie czy ktos z forumowiczów odwiedzil którąś z naturystycznych plaż nad naszym przepieknym Bałtykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chałupy jeszcze żyją.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalna plaża : - na niej ludzie zdejmują ubrania, opalają się i ikompią - na tradycyjnej zdejmują ok. 80 proc. ubrania, opalają się i kompią To jedyna róznica. Są tam rodziny z dziecmi i rodzicami. Jak na tradycyjnej ps: trudniej później na nowo oswoić się z tradycyjną. Ludzkie ciało szybko przyzwyczaja się do tego co naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata_34
a na jakiej plaży naturystycznej byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dębki wielka plaża Łeba są dwie małe. Dużo jest tam nagich lasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochotniczka
nie wiem,ale jakoś czułabym się skrępowana na takiej plaży,wiem,że na normalnej także jesteśmy ubrani skąpo,ale jednak jest kolosalna różnica między byciem nagim,a w przyodzianym w strój kąpielowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plaże naturystów są w pobliżu większości nadmorskich kurortów. Frekwencja zależy od pogody. Nikt z nagości nie robi tam sensacji. ochotniczka-----> Wiem, że na początku dziewczynom trudno się przełamać. Ale jak pójdziesz to przekonasz się, że skrępowanie szybko mija. Nie musisz od razu całkiem się rozbierać. Możesz zacząć od toplessu. Obie kandydatki zachęcam do spróbowania i pozdrawiam! :) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata_34
a w okolicach Mielna jest jakas plaża naturystow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś była w Unieściu zaraz za ujściem kanału. Ale nie byłem tam od kolkunastu lat więc nie wiem czy jeszcze tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata_34
a w samym Mielnie niuema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to nie, ale do unieścia jeżdzą autobusy podmiejskie dość często a samochodem to jest chwila. Mielno i Unieście to właściwie jeden kurort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata_34
a byłeś tam w zeszłe wakacje?jaka tam jest frekwencja nagusów i jakie proporcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natura kultura
Jest super plaża w Rowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawna partnerka
facet.rocznik1978 wyglądałeś mi na normalnego faceta, ale masz juz tyle lat i nie wiesz że KOMPuter piszemy przez KOM, ale uzywanie KĄPIELI przez KĄ.... Tak mi smutno, zę cie musze skreslić! Oj prymitywy ortograficzne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprawnej
takie smętne p-i-z-d-k-i jak ty skreślam w pierwszej kolejności tępa głupia pustuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata_34
co z tym Unieściem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata 34----> Nie, byłem tam kilkanaście lat temu (już to pisałem). Jak jest teraz nie wiem. Spróbuj poszukać w necie, chyba jest trochę informacji o polskich plażach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata_34
jest ale o Unieściu nic nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale nie potrafię pomóc. Życzę skutecznych poszukiwań i pięknej opalenizny bez pasków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawna partnerka : Ja jestem dysortografikiem, ale ty jesteś osobą intelektualie na poziomie niewiele większym od mojego psa. Pedantyzm ortograficzny to coś, czym rekompensujesz sobie inne braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plazowiczka__
W łebi też jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem kolego
facet, ze jestes zwykly glab a nie dyortografik. Po pierwsze nie ma czegos takiego jak dysortografia, po drugie trzeba bylo do szkoly chodzic zamiast w nia kamieniami rzucac, po trzecie wszleki dysgrafie, dysleksje i inne dysmozgowia to jest wlasnie wymysl takich jak Ty bo przeciez zawsze jest latwiej powiedziec ja jestem dys... niz sie nauczyc. Ot cala prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyższy nicku. Studiowałem politologie i ekonomie. Jest dysotografia o podłożu dyslektcznym. (są też inne, u mnie ta) A ty pewnie jesteś kolejną intelektualną miernotą, która ortograficznym pedantyzmem rekompensuje swoje braki. Jesteś zerem ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem kolego
Aaaa politologie, no tak, to wiele wyjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem kolego
Latwiej bylo w szkole smiesznym swistkiem rzucic niz sie nauczyc, oczywiste to przeciez. A Twoja wypowiedz swiadczy wlasnie o poziomie intelektualnym... Argumentem rzuciles niesamowitym ---> "jestes zerem", no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem kolego
Aaaa i to nie pedantyzm tylko sprzeciwienie sie gwaltowi intelektualnemu jaki na nas, osobach, ktore jednak wolaly nauke od swistka papieru popelniaja tacy jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do a ja ci powiem kolego- nie zabieraj glosujezeli nie jestes doinformowany odnosnie dysleksji.Radze ci wystukac na goglach haslo \"dysleksja\" i wtedy gdy przeczytasz tony publikacji na ten tematm, mozesz sie wypwiadac w sposob autorytatywny!!!!Sa ludzie inteligentni z ogromnymi horyzontami myślowymi ,ale jednak robiacy bledy!!!!Zrozumialabym ,zeby facet rocznik 1978 byl prostakiem , czy najzwyklejszym chamem nie majacym nic do powiedzenia, ale tak nie jest i jego bledy sa napewno nie wynikiem nieuctwa ale wlasnie dysortografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×