Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młody23

Szukam Sponsorki

Polecane posty

Gość Młody23

Witam mam 23 lata pochodzę z Łodzi i szukam sponsorki obojętnie w jakim wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dobry w te klocki? przystojny? wzrost, wymiary? lubiemlodszych@superbox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak preferuje ci kazdy rodzaj sexu jaki tylko chcesz. mam 180cm wzrostu , szczupły, niebieskie oczy, ciemny blondyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do mnie na mój E-MAIL endriu406@gmail.com czekam na twoją wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba pomyliłeś miejsca kolego. Nie działa ci http://facezbok.pl , że próbujesz na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Wszystkich. Jeśli któraś z Pań zechciałaby skorzystać z usług młodego ale i doswiadczonego męzczyzny moge wam polecić jednego pana z Kujawsko Pomorskiego. Zawsze dojezdzam do niego do Torunia, gdyz on studiuje zaocznie i nie ma czasu na wyjazdy. Ten pan ma coś niesamowitego w sobie gdyz potrafi niewiarygodnie docenic kazda kobiete. Chętnie podziele sie tym panem z inna. Jesli któras zainteresowana piszcie na forum a sie odezweoczko.gif Marzena 39 * lat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz sponsorki...weź się ch...u za robotę a nie sponsorki szukasz. Jacy to cwaniacy w necie,*****ać to każden jeden by chciał w tym kraaju i piniędze za nic dostawać a robić to nima komu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×