Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ginekolog nie wypisala mi antykoncepcji i czepia sie spraw prywatnych

Polecane posty

Gość gość

Przepraszam, nie mogę, rozsierdza mnie, czuję się źle i chce żeby ktoś podzielił się podobnym doświadczeniem. Mam 20 lat, potrzebowałam antykoncepcji i poszłam do ginekologa bliżej, zamiast do tego, który mi regularnie przepisuje pigułki od września. Mówię, że potrzebuję recepty, a ona zaczęła słowami "dawanie d**y w tym wieku" i zaczęła mi wyjeżdżać w sfery seksualne i prywatne(!) między innymi: że seks uprawia się z "tym jedynym" i nie mogę się przekonać, że mój chłopak jest tym jedynym, że dopiero po ślubie itp. Ja na to odpowiedziałam, że ślub niczego nie zmienia, bo i tak jest dużo rozwodów. A ona na to "przez pigułki antykoncepcyjne jest najwięcej rozwodów, bo nuda w związku" No kur*a! AHA. Według niej częsty seks i bogate życie seksualne psuje związek, zamiast niedopasowania. Nawet jeśli prostytutka przyszłaby po antykoncepcje, to liczą się jej badania i zdrowie a nie jej partnerzy!!!!!! Czułam się jakbym przyszła do katolickiego seksuolo-psychologa. No i najlepsze, dziwi się czemu nie chcę urodzić dziecka, skoro decyduję się współżyć, sorry, mówię że dziecko w moim wieku to duża nieodpowiedzialność bo ja i partner uczymy się, poza tym nie każdy chce mieć dziecko a seks to jedna z przyjemności, która jest dla ludzi, tak samo jak antykoncepcja. Brak mi słów, serio. Omijajcie ginekologów we wsiach i małych miasteczkach!! Wyleciałam stamtąd zapłakana. SORRY, ALE SWOJE PRZEKONANIA MORALNE LEKARZE POWINNI ZOSTAWIĆ PRZED DRZWIAMI SWOICH GABINETÓW!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź ją na stronie znanylekarz.pl i walnij odpowiedni komentarz, by inne ewentualne pacjentki wiedziały na co u tego ginekologa mogą liczyć ;) jak widać to jedna z tych z klauzulą sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ginekolog współpracujący blisko z księdzem proboszczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wylecialas zaplakana ? nie masz jezyka ? zamiast powiedziec jej do sluchu co myslisz , dziecko jestes nie dorosla kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ci/pa też płacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry jestem bardzo wrażliwa i kazda uwaga w moja stronę konczyla sie placzem od zawsze, juz o moich zaburzeniach nie bede mówić. Walczę z tym ale ok. I mówiłam swoje zdanie, nie siedziałam cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idż do innego lekarza a ja olej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos nie chce mi sie wierzyc,ze lekarz to az taka totalna patologia i chamowa i mowi do pacjenta jak z rynsztoku "dawanie d**y".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×