Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kwiatek29

Proszę o pomoc i szybką odpowiedź to dla mnie bardzo ważne. K29

Polecane posty

Gość Kwiatek29

Nie tak dawno.. można powiedzieć że odbyłam swój pierwszy raz.. chociaż w sumie to nie wiem czy można tak powiedzieć bo nie doszło do wytrysku w pochwie ani nawet nie był tam włożony penis.. był to seks analny z wytryskiem.. bardzo się boję że mogę być w ciąży ponieważ okres spóźnia już mi się ponad tydzień.. (zastanawiam się czy ppdczas wytrysku sperma mogła wylecieć i dostać się do pochwy... oczywiście po wytrysku wszystko było wytarte ale nadal nie jestem pewna.. po około 30min. Poszłam dokładnie umyć swoją pochwie w ciepłej wodzie z płynem do higieny intymnej.. ale bardzo martwi mnie że nie mam okresu) uplawy mam normlanie.. jak przed i po okresie ale okresu ani śladu..) nie czuje się jakoś zmęczona.. ani moj brzuch nie jest twardy nie mam też jakiegoś innego apetytu.. ani nie przeszkadzają mi inne zapachy ale czasem mam mdłości i gorzej się czuję.. Robiłam testy "quizy" online i tam wyszło że raczej nie jestem w ciazy ale i tak sie boje jestem. Jestem jeszcze nastolatką i nie mam do końca regularnego okresu.. poprzednie miesiączki były normalne i nie były dość obfite. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj i nie denerwuj się tak , kup test ciazowy i zrób dla pewności, ale w takim przypadku jak piszesz to ciąża jest nie możliwa, a jak będziecie mieli już na serio uprawiać seks to tylko z prezerwatywa ! Niech chłopak wcześniej poćwiczy jej zakładanie i panowanie nad członkiem , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pamiętaj żeby zrobić test z porannego kału jest bardziej wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że Ci dduuppyy nie rozerwalo mała puszczalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 23:04 ŚWIĘTA KROWA SIĘ ODEZWAŁA! Widać że poziom inetigencji nie których osób mieści odpowiadających miesci się grubo poniżej normy i żal duże ściska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* i żal d**e ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sami przyznacie, że pytania są czasem tak bezsensowne i głupie, że i bezsensowne i zarazem głupie są odpowiedzi. Brak świadomości seksualnej, od uświadamiania są przede wszystkim rodzicie, ale w większości rodzin jest to tematem tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zrób test, tym razem taki z apteki a nie online. Owszem mogłaś zajść gdyż sperma mogła wypłynąć z o***tu do pochwy. Trzeba się zabezpieczać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×