Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmeczona30

Torbiel jajnika!!!

Polecane posty

Gość zmeczona30

Torbiel jajnika!!!em za problemem i ciagle latam do gina.2 lata temu stwierdzono u mnie torbiel lewego jajnika 2.5cm i twor na szyjce macicy.Pobrano material z szyjki i hist.wyniki to nadzerka,torbiele nabotha i widoczne cechy infekcji hpv.Moj gin doprowadzil szyjke do porzadku ale z torbiela nic nie robil.Gdy po pol roku poszlam na kontrole z szyjka ok a torbiel nadal byla i dalej te 2.5cm.Po kolejnym pol roki na kontrole ale tym razem mialam plamienia po stosunku,brazowawe plamienia przed okresem.Gin stwierdzil ze znowumam torbielke na szyjce no ta na tym jajniku.Wkoncu przeisal d*phaston na 3mc bo mialam mleczny wyciek z prawej piersi.Nic to nie dalo.Wszystko inne przeszlo jedynie torbiele zostaly.Ta na jajniku nie urosla ani nie zmalala.Tsh mam ok,ca-125 21.2 przy normie 35,prolaktyna tez,ob i inne rowniez.Z okresem tez nie ma problemu tylko podbrzusze pobolewa przy nscisku i tak samo z siebie to jedyny objaw.Teraz mam na 2 cykle artizie.Biore juz tydx i dalej pobolewa.Co mi jest?Czy mam raka bo wariuje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam torbiel...Wyszla Endometrioza...sluz macicy w nieodpowiednim miejscu... mam już dość lecze ja hormonami... miałam laparoskopie.. boje się ze w zyciu nie będę miała dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona30
Tez mam wszystkiego dość.Ja mam już dwójke dzieci wiec tą kwestią się nie martwie.Boje się że mam raka skoro ta torbiel na jajniku nie rośnie ani nie maleje.Teraz biore te anty ale coś czuje że nie bardzo mi po nich bo coś zle się czuje.Mam zgage,mam wrażenie że pływam itd.Dziś tak jakby coś mnie jakby w szyjke macicy ukłuło i tak się rozeszło.Dziwne uczucie,pobolewać zaczęło mnie podbrzusze ale bardziej z prawej strony.Od 22.05 mam okres i nadal plamie.Czy może być że ta torbiel na szyjce macicy mi pękła?Lekarz stwierdził że to znowu torbiel nabotha była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×