Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belladonna28

garnitury ślubne Kraków, w Krakowie, gdzie???

Polecane posty

Gość belladonna28

Zaczynamy szukać garnituru do ślubu - Walentynki 2015. Napiszcie proszę, gdzie w Krakowie możemy kupić taki najbardziej na czasie i żeby nie wyglądał jak do pracy bo mój narzeczony pracuje w banku i na co dzień chodzi w gajerkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, my w sobotę kupiliśmy smoking w Pasażu Weneckim przy ul.Długiej, ślub 15 listopada a ja jeszcze nie mam butów na drugi dzień, mają być odlotowe najlepiej koronkowe kozaczki, wiecie może gdzie można takie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do powyżej... temat brzmi garnitury a nie buty:) Zreszta jak smoking z Pasazu Weneckiego to i buty by się tam znalazły bo tam jest wszystko i dużo:) Tez polecam Pasaz Wenecki. My kupiliśmy ganitur na drugi dzień z dużym rabatem. Smokingi sa wow ale później mało praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Długiej w Krakowie jest kilka sensownych sklepow z garniturami. Warto tam pojechać bo duzy wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belladonna28
Dzięki za podpowiedzi, potrzebujemy też zakupić koszulę i dodatki, oprócz tego jakieś buty. Czy wszystko razem załatwimy na ul.Długiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszystko jest na Dlugiej. Zabawne ze my najpierw pojechaliśmy do Factory bo niby najtaniej i wypatrzyliśmy tam swietny garnitur ale nie było rozmiaru. Poszperalam w internecie i znalazłam ta firme jeszcze w Pasazu Weneckim co najlepsze w tej samej cenie co w factory. Z tymi outletami to jedno wielkie oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uważam. Najpierw się tam podwyzsza cene żeby później obnizyc. Oszustwo i nic więcej. Wole kupować na wyprzedażach niż w outletach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wczoraj kupiliśmy fajny granatowy garnitur w Pasazu Weneckim. Slub już w ta sobote a dopiero co przyjechaliśmy z Francji i był problem bo garnitur trzeba było dopasowac a w galeriach nikt się tego nie podjal w tak krótkim terminie. Dopiero w Pasazu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciąż się zastanawiamy czy kupic jakiś drogi i wypasiony czy w rozsądnej cenie do użytku tez po slubie. Byliśmy w Factory Cymbelline i Pasażu Weneckim i wszędzie znaleźliśmy cos co nam się podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupcie cos eleganckiego ale do użytku na później, szkoda kasy na jeden raz. Albo zrobcie tak jak my i wypożyczcie smoking. Będzie wow a nie wydacie fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja goraco polecam salon Pro Forma z garniturami w Pasazu. Znalazlam tam piękny garnitur w kolorze indygo z czarnymi lamówkami a Pani była tak mila ze została ze mna po godzinach pracy żeby poczekać az narzeczony przyjedzie. Jestesmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam ze w Pasazu Weneckim sa takie rozsądne ceny. 699zł za fajny garnitur to nieduzo. Zawsze mi się wydawalo ze tam jest drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej na Długiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mąż kupil w factory w Modlniczce, w giacomo conti ( chyba tak to sie pisze) , pani sprzedawczyni baaardzo fajna i rozgarnięta, doradziła bezbłędnie, w zeszłym roku miała krótkie rude włosy ;-) udaliśmy się tam, bo nam świadek polecił (bardzo szczupły i wysoki chłopak, zawsze ma problemy z kupnem ubrań na siebie) i byliśmy zadowoleni. Z tego co pamiętam to wszystkie poprawki w cenie, nawet po roku można przynieść koszulę i ją np. zwęzić, czy zrobić krotki rękaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli macie więcej czasu, to można podjechać do Vistuli do sklepu fabrycznego w Myślenicach, tam moj teść i szwagier kupili sobie garnitury w przyzwoitych cenach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straciłam całą sobotę na wyprawę do factory. Pojechaliśmy po buty dla narzeczonego bo garnitur już mamy. Strata czasu i pieniędzy!!! piękne, mięciutkie, czarne lakierki kupiliśmy w firmie Kulig za 169 zł na ul.Długiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy w Giacomo Conti ale nam się niewiele tam podobalo. Za dużo dziwactwa a za mało eleganckiej klasyki. No i jeszcze te legginsowate spodnie które Rafal od razu odrzucil bo powiedział ze nie pojdzie do slubu jak c***a. Ceny tez nie były jakies strasznie promocyjne. Wybieramy się jeszcze do Paco Lorente i Pasazu Weneckiego i mam nadzieje ze już cos znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie. Waskie nogawki to problem zwłaszcza jak ma się większe uda. Wiem cos o tym bo trochę się naszukalismy odpowiedniego garnituru. Polecam Bytom albo Pasaż Wenecki. Tam maja spodnie z ciut szerszymi nogawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli do ślubu to tylko w swietnie skrojonym smokingu. Nie wyobrażam sobie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pasażu Weneckim maja włoskie garnitury i wlasnie spodobal nam się smoking. Ale raczej zdecydujemy się na jego wypożyczenie niż zakupbo później nie bardzo będzie go gdzie zalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jest sens wypozyczac bo do końca listopada maja duza promocje na zakup. Swietny smoking z naprawdę niska cena 899zł https://plus.google.com/+Galeriamody%C5%9BlubnejiwizytowejKr%C4%85k%C3%B3w/about

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wole mieć cos w szafie niż pozyczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez wole mieć cos w szafie niż pozyczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem wczoraj w Pasazu i skorzystałem. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce Wam powiedzieć ze tyle się tutaj naczytałam o garniturach z Pasazu Weneckiego ze już myslalam ze to jedna wielka sciema. Ale wczoraj byliśmy w Galerii Krakowskiej rozgladac się za garniturem no i pomyslalam ze w sumie to niedaleko wiec się przejdziemy. No i okazuje się ze nie dosyć ze garnitury sa extra to jeszcze cos innego niż wszędzie. Ceny tez spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, my byliśmy w sobotę w Galerii Kazimierz , mój narzeczony wypatrzył tam w Vistuli kobaltowy garnitur za 1299zł. Nie wiedziałam jednak czy będzie pasował do koszuli w kolorze ivory. Pojechaliśmy więc w poniedziałek do tak reklamowanego tutaj Pasażu. A tu niespodzianka - taki sam garnitur zakupiliśmy za 699zł, do tego krawat kaskadowy i koszulę w wymarzonym kolorze. Mój narzeczony wymyślił do zestawu granatowe lakierki, czy ktoś w ogóle takie widział? pomóżcie bo ślub w Święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie w Pasazu Weneckim jest znacznie taniej niż w galeriach. Zwlaszcza rzucila mi się w oczy cena smokingow. W galeriach zaczynają się od 1200 do az 2500 a w Pasazu kupiliśmy za 959 i jeszcze był najladniejszy ze wszystkich które ogladalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy okazji zamawiania sukienki ślubnej w Pasazu Weneckim zerknelam wstępnie na garnitury i rzeczywiście sa niczego sobie. dwa lata temu brat tam kupowal na slub i był bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×