Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belladonna28

garnitury ślubne Kraków, w Krakowie, gdzie???

Polecane posty

Gość gość
Nie kupujcie przez internet. Kupilem garnitur w sklepie internetowym Vistuli w bardzo okazyjnej cenie. Niestety garnitur przyszedł z tlusta plama na przodzie marynarki. Vistula reklamacje odrzucila bo niby to ja go tak ubrudziłem no i teraz musze kupic drugi a tamten do kosza. Szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze nie trafiłam na to forum wcześniej. Wlasnie odebrałam przesylke ze sklepu internetowego firmy Bytom. Nie dosyć ze garnitur nie lezy to jeszcze ma powazna skaze na nogawce spodni. Odsylam i sa to moje ostatnie zakupy w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie marke lantier w vistuli i skocz na taliowanie. bedzie bardzo dobrze lezec. teraz masz 50% rabatu wiec swietny garniak za 3 klocki mozesz wziac za 1500. duzo lepsze niz bytomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy czegos mniej oklepanego niż garnitury dostępne w galeriach... ktoś cos poleci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak we wcześniejszych postach tez polecam Pasaz Wenecki . Maja fajna wloska kolekcje. My najpierw kupiliśmy w sklepie internetowym Giacomo Conti ale jak przyszedł to się okazało ze nic nie lezy jak powinno a i material niby 100 % welna był bardzo sredniej jakości wiec odeslalismy. Chociaz raz nam się udało kupic porządny garnitur w internetowym sklepie. Jak widać roznie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się.. Zwlaszcza ten granatowy smoking który jest obledny... i którego już mamy. hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się kto odpowiedzialny kupuje garnitur na swój własny ślub przez internet? Takie rzeczy się dobiera indywidualnie do sylwetki. My z mężem braliśmy ślub w październiku i całość męża kupowaliśmy właśnie w Giacomo. Taki strój wymaga dokładnego dobrania, przymiarki. Poprawki są wliczone w cenę. Dlatego też polecam przede wszystkim zakup bezpośredni, np. w Giacomo w Bonarce panie świetnie doradzają także z czystym sercem polecam tą markę. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Trzeba upaść na glowe żeby kupować takie rzeczy przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy akurat Gacomo Conti bo nie podoba mi się stylistyka tej marki , tak samo jak Paco Lorente. Jakies to wszystko przesadzone w swojej formie. My zdecydowaliśmy się na ubranie smokingowe marki Intermoda bo było bardzo eleganckie i bez zbędnych upiekszaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu nie zaryzykowałabym kupowania garnituru czy sukienki przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie można znaleźć Intermode w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intermoda była kiedyś w Galerii Krakowskiej. W sumie teraz nie wiem czy jeszcze jest czy nie bo nie zwracałam na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My to ubranie kupowaliśmy na Dlugiej w salonie Mr. Prestige. Sa tam garnitury , sukienki i dodatki. Warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firme Vizarro. Każdy ich garnitur jest swiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieramy się dzisiaj na pozukiwania garnituru to wieczorem zrecenzuje co i jak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec tak. Wszedzie jest cos co nam się podobalo. W większości salonow problemem były spodnie. Prawie wszędzie nogawki sa tak wąskie ze az to dziwnie wygląda. Jedynie w Bytomiu i w Pasazu Weneckim spodnie w garniturach były idealne. Niech już się skończy ta moda na wąskie spodnie bo ani to fajne ani wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy ten sam problem. Mój chłopak intensywnie cwiczy i ma szerokie uda. Dzieki za podpowiedz gdzie jechać za garniturem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy po kompleksowych zakupach w Pasazu Weneckim i szczerze polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Vistule albo Pasaz Wenecki. Najlepsze garnitury w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam sklepu internetowego Vistuli. Przyslali mi uszkodzony garnitur i robia problem z reklamacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wogole nie polecam kupowania tak poważnych rzeczy jak garnitur przez internet. Zazwyczaj konczy się to katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie będę oryginalna i polecam Pasaz Wenecki na Długiej. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i duzy wybor garniturow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam zaup internetowy bo sama się zawiodłam. Garnitur to nie sweter czy jeansy. Lepiej nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejwid85
Jeśli Twój narzeczony jest umięśniony także można pomyśleć o uszyciu garnituru na miarę. Wiele firm już tak właśnie podchodzi o klienta indywidualnego. Ja osobiście znam Damiana Janikowskiego wicemistrza w zapasach, giacomo conti szyli dla niego specjalnie na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi777
aaa to jest ta sama firma co ubiera naszego pięknego Maślaka! Widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz00000
Jeśli chodzi o Kraków to ja chodzę do Bonarki. Giacomo faktycznie tam tez jest, byłam parę razy nawet kupiłem tam ostatnio muchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giacomo Conti ma fajne fasony ale fatalne materialy. Kupilismy tam w sumie trzy garnitury. Różne. Po weselu oddalam do pralni i już po pierwszym czyszczeniu garnitur wygląda zle. Teraz boje się co będzie z tymi dwoma które jeszcze nie były czyszczone. Garnitur nie nalezal do tanich wiec się tego nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieky Maslak??? Rzecz gustu bo nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w bonarce jest Giacomo Conti czy Paco Lorente bo już się pogubiłam. W kazdym razie wlasnie w bonarce w jednym z tych sklepow się dosłownie wscieklam. Pokazuje pani zdjecie swojej sukienki w kolorze smietankowym dodam ze bardzo wyraźne i proszę o sugestie co do wyboru dla chłopaka a pani daje nam grafitowy garnitur biala koszule i bezowy krawat. No i nie wiem do czego miało to pasować. Sama pracuje w galeryjnym butiku i wiem ze firmy narzucają rozne normy sprzedaży którym trzeba sprostać no ale bez przesady. Ja bym się nie odwazyla az tak klamac. Nawet nie chciałam żeby mierzyl cos innego tylko od razu wyszliśmy bo albo pani miała wyjątkowo zly gust albo była niekompetentna w tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×