Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belladonna28

garnitury ślubne Kraków, w Krakowie, gdzie???

Polecane posty

Gość gość
Poszukuje marki Vizarro w Krakowie. Wie ktoś cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma w galeriach to zagladnij do Pasazu Weneckiego bo tam maja bardzo dużo roznych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś się wybiera do outletu Factory w Krakowie to może sobie darować. Jechalismy tam przez pol Krakowa i okazało się ze ceny sa takie same jak w normalnych galeriach a jak jakiś garnitur był ciut tanszy to albo nie było rozmiaru albo był brzydki. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z okolic krk i po garnitur na slub pojechalismy na tzw tandete , ceny spoko obsluga tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vizzaro to ta firma od Miśka Koterskiego - mojemu narzeczonemu też spodobał się ten niebieski smoking ale niestety nie było rozmiaru. Byliśmy tam w sobotę, mówię o Pasażu Weneckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Factory to porazka. Tylko dla bardzo mało wymagających. Jak ktoś nie przywiazuje wagi do wyglądu to pewnie cos tam znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze nie tylko my zafundowaliśmy sobie wycieczke na próżno do Factory. Mocno przereklamowane i wcale nie takie tanie. Koniec koncow kupiliśmy garnitur w salonie Pro Forma na Długiej. Ceny identyczne jak w Factory a garnitury ladniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne. Nie chciałabym żeby mój chłopak do slubu poszedł w garniturze z Tandety. To jednak ma być ten napiekniejszy dzień wiec warto się postarać ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.pasazwenecki.pl Swietne garnitury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ul. Filipa tam jest zagłębie ślubne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej na Długiej jet to zaglebie:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Factory nie da się kompetnie nic wybrać sensownego. Odradzam bo to strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylismy dzisiaj w Factory, ceny takie jak u nas w Silesia Katowice, a reklamują sie jako outlet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Factory to jedna wielka sciema. My byliśmy i tez nic nie kupiliśmy. Polecam Pasaz Wenecki. Nie dosyć ze duzy wybór toobsluga pierwsza klasa nie wspominając o rabatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuel i Muszka
Witajcie, bardzo prosze napiszcie czy w tym Pasażu weneckim kupimy garnitur, który wygląda jak do ślubu a nie do pracy? Mieszkamy w Hiszpanii, w Krakowie będziemy tylko tydzień, byliśmy już w różnych miejscach ale tam są takie zwyczajne jak to sie mówi casual lub kiepskie tkaniny. Jeśli ktoś ma takie informacje to bardzo proszę o napisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belladonna28
Hejka Muszka, my kupiliśmy w Pasażu Weneckim granatowy smoking, ślub mieliśmy w Walentynki. Mój mąż wyglądał olśniewająco, zaglądnij do Pasażu bo na pewno coś tam znajdziecie. My jeździliśmy tam w sobotę bo wtedy można parkować za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagadzam sie . W Factory jest jedna wielka tragedia. Szkoda na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam firmy Lavard. Jakosc tak kiepska ze marynarka rozeszla się na plecach w trakcie przyjęcia ślubnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilismy garnitur marki Vizarro bo widzieliśmy reklamę z Przemkiem Saletą i nie zalujemy bo i material i fason jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można kupic w Krakowie marke Vizarro????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. w salonie Pro Forma na Długiej w Krakowie. Chyba Długa 17 albo 19. Nie pamiętam dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie proszę czy w tym Pasażu Weneckim jest obsługa, która zmusi wreszcie mojego faceta do przymierzenia czegokolwiek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuel i Muszka
Dzięki belladonna28, byliśmy dzisiaj w Pasażu przy ul.Długiej w Krakowie, garnitur super, obsługa na wysokim poziomie, tylko z parkingiem beznadziejnie. Pewnie przez to, że bezpłatnie, w końcu zaparkowaliśmy na ul.Filipa - tam są duże parkingi płatne! ale warto było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie trzeba się dużo nakombinować z parkowaniem na Dlugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uległam reklamie Factory i niepotrzebnie ciagnelam tam swojego faceta. Wcale nie jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy w Pasazu Weneckim. Duzy wybór i przyzwoite ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam salonu Paco Lorente!!! Garnitur po korektach krawieckich nie nadaje się do niczego a oni umywają rece !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani Paco Lorente ani Gacomo Conti... marna jakość i kieska obsluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie ja zdecydowanie polece Pasaz Wenecki. Niedawno kupowaliśmy tam garnitur a dzisiaj mielismy odbiór po korektach i mogę powiedzieć ze wszystko odbylo się na poziomie. Maja duzy wybór, kompetentna sprzedawczynie i swietna krawcowa. Czego chciec więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś szuka smokingu to w Pasazu Weneckim maja najwiekzy wybór. W różnych firmach pokazywali nam jeden góra dwa modele a w Pasazu było chyba z 7 modeli i w końcu cos wybraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×