Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belladonna28

garnitury ślubne Kraków, w Krakowie, gdzie???

Polecane posty

Gość gość
Polecam markę Ceremony by Mister. Kupiłam mężowi garnitur i jesteśmy bardzo zadowoleni. Poza tym świetna jakość za przystępną cenę a jak są akurat promocje to już w ogóle super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam firme Paco Lorente. Garnitur po ślubie nadaje się do wyrzucenia. Beznadziejna jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak garnitury to tylko w Pasażu Weneckim, polecam bo uratowali moje greckie wesele! Jako jedyni zaproponowali nam białe smokingi amerykańskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sądzę, że trzeba samemu się przekonać o jakości usług świadczonych w poszczególnych firmach. Potrzebowaliśmy bardzo nietypowego ubrania bo nasz syn porusza się na wózku inwalidzkim, właśnie w Pasażu Weneckim przemiłe Panie pomogły nam w tym problemie. Ja polecam i myślę, że każdy sam powinien pójść i sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda że Vistula szyje w Chinach ? Kilka lat temu mój syn szedł w ich garniturze do ślubu i byliśmy bardzo zadowoleni z jakości a w tym roku drugi syn kupil tez vistulowski garnitur i strasznie się pomial już na samym początku. Syn wygladal fatalnie !!! W salonie zapewniali nas o najwyższej jakości a tutaj klapa na całego .Gdzies przeczytałam ze teraz szyja w chinach i dlatego jakość spadla a myslalam ze to polska firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Vistula sprzedała swoje szwalnie więc pewnie szyje w tych Chinach bo gdzies szyc musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pasaż Wenecki a w szczególnośc****erwszy sklep. Zamówilismy tam garnitur na miare bo w zadnym sklepie narzeczony nie miescil się w spodnie albo były za krótkie i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Pro Forma. Super obsługa i duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wypożyczalnie Mr. Prestige na Długiej w Krakowie. Wypożyczaliśmy smoking i garnitur, Wszystko super,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Szyliśmy śmietankowy garnitur marki Ceremony by Mister i polecamy. Wszystko poszło sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Nie polecam Factory. Wciskają potargane garnitury i to wcale nie tanio. Szkoda czasu na wyprawę tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszjas

Polecam atelier Vratelli na Karmelickiej - garnitury szyte na miarę przez artystów. Zostałem tam profesjonalnie obsłużony. Zostały pobrane moje wymiary, proporcje sylwetki - co zakryć, co uwydatnić i w konsekwencji stworzyli dla mnie idealny garnitur, który świetnie służył mi na weselu. Co więcej, ten garnitur będę miał na lata. Świetny materiał, bardzo przyjemny, oddychający - niezależnie od pory roku, zawsze będzie dobry. Jestem bardzo zadowolona i uważam, że był warty każdej złotówki - a umówmy się, nie należał do najtańszych. Za jakość się płaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Wybraliśmy się do kilku galerii ale nie znaleźliśmy tam nic ciekawego bo wszędzie jest to samo. Dopiero w salonie PRO DORMA na Długiej cos nam się w końcu spodobalo. Polecamt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita G

Polecamy Pasaż Wenecki na Długiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia moge polecić garnitury od Hegg - są szyte na miarę, dzięki czemu w dniu ślubu Pan Młody wygląda obłędnie 😄 Na wykonanie czeka się 6 tygodni, ale warto - zwłaszcza, że otrzymuje się świetną pomoc w doborze garnituru 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×