Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belladonna28

garnitury ślubne Kraków, w Krakowie, gdzie???

Polecane posty

Gość Aneta i Konrad
My też kupiliśmy garnitur do ślubu w Pasażu Weneckim, na przymiarkę mamy przyjść za trzy tygodnie niedługo przed ceremonią. Od obsługi dowiedzieliśmy się o butach męskich podwyższających o 5 lub 7 cm - czy ktoś wie jak się w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi się tak jak w normalnych nawet nie widać tej wkładki podwyzszajacej. Dla panow o wzroście do 170 to idealne rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to faktycznie super jak ktoś jest niskiego wzrostu. A w Pasazu Weneckim maja te podwyzszajace buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widziałam w Paazu Weneckim nie ma takich butów ale maja fajne garnitury i sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam zakupy w Giacomo Conti. Fatalna jakość i totalnie zla obsluga. Byle tylko sprzedac. Reszta się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo mozna powiedzieć o Paco Lorente. Mega fatalna jakość materiałów i samo odszycie tez pozostawia wiele do zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy wlasnie po wizycie w Pasazu Weneckim na Dlugiej i polecamy Zaczely się fajne promocje cenowe tak wiec można skorzystać i kupic cos lepszego w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.pasazwenecki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Pro Forma na Długiej w Krakowie. Duzy wybór i fachowa obsluga. Tylko terminy korekt dosyć długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heeej, orientujecie się jak z rozmiarówką w pasażu weneckim jeżeli chodzi o garnitury męskie? Generalnie chodzi mi o 'większe' rozmiary ? pozdrawiam, k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattii i Paolo
Mój tata prowadzi mnie do ślubu i potrzebowaliśmy smokingu roz.60 - zamówiliśmy taki w Pasażu weneckim. Prawdopodobnie będzie jedyny w Krakowie bo marynarka jest biała z czarnymi wyłogami a spodnia są czarne, totalny odlot, ślub w kościele Mariackim więc musiało wyglądać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej laski napiszcie proszę jakie są ceny w tym Pasażu Weneckim, słyszałam, że maja świetne garnitury a zwłaszcza fasony spodni ale nie wiem czy będzie na na to stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy w poniedziałek obłędny kobaltowy garnitur w Pasażu Weneckim za 799zł - dla nas ideał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny-hm! ale jakie zaje.... gajery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko salon Pro Forma na Długie. Duży wybór i perfekcyjna obsluga. Mieli do nas swieta cierpliwość bo trochę pomarudzilismy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam M1 i tam są 4 czy 5 firmowych sklepów. My kupiliśmy w Lacerto. Super jakość i co lepsze dopasowują osobno spodnie i marynarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy w Linden pod N.Y.city, w niedzielę wylądowaliśmy w Krakowie-kupiliśmy garnitur dla męża w Galerii, ponieważ trzeba go było dopasować, mieliśmy odbiór w środę.Wtedy okazało się, że garnitur jest całkowicie nie do użytku. Dzieki temu forum udalismy sie do Pasażu Weneckiego i tu zostaliśmy uratowani, idealne ubranie z piękną koszula i muchą wprawiło nas w dobry nastrój i sprawiło, że mieliśmy udane wesele siostry. Pozdrawiamy personel i robimy reklamę w U.S.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że dziwi mnie negatywny komentarz co do garniturów z Giacomo conti, bo my właśnie tam, a konkretnie w Bonarce kupiliśmy genialny granatowy garnitur. Bez jakiegoś naciągania, czy wciskania towaru, pełna profeska i kulturka jeżeli chodzi o obsługę. Także polecam tam się przejść i samemu sprawdzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za żadne skarby nie polecam firmy Lavard. Dalismy się namowic na straszny bubel za niemale pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy marke Vizarro. W końcu porzadny material i dobry kroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem bardzo niezadowolona i wściekła, w sierpniu mierzylismy odlotowy niebieski smoking w pasazu weneckim i jak w koncu namówiłam mojego miska, zeby go kupił to tego modelu już nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym dziwnego??? Skoro był odlotowy to ktoś go kupil. he he he:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lavardzie jeszcze nigdy nic nie kupiliśmy, ale za to od jakiegoś czasu kupujemy tylko w Giacomo Conti. Zaczęło się od garnituru na ślub , dostaliśmy zniżkę na targach i poszliśmy na spotkanie ze stylistą w salonie. Nawet P. sam już jeździ tam na zakupy do Bonarki, a to już sukces! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do zniżekto właśnie mają - 20% na wszystko w Pasażu Weneckim tylko trzeba zamówić ofertę na ich fejsbukowym profilu. Ja wczoraj kliknelam i się wybieramy. Macie linka: https://www.facebook.com/pasazwenecki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Giacomo Conti to mam i dobre i zle doświadczenia. Ubrania przyzwoite ale raczej do pracy niż do slubu bo wieczorowe to może ze dwa czy trzy tam widziałam. Bylam i w Bonarce i w M1. Zdecydowanie wole M1 bo panie wiedza o czym mowia i nie sa nachalne natomiast w Bonarce odwrotnie , Niewazne czy narzeczonemu cos pasowalo czy nie to zdaniem ekspedientki wszystko było super byle sprzedać. Koniec koncow kupiliśmy garnitur Intermody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy wczoraj w Pasazu Weneckim który jest tutaj tak chwalony i rzeczywiście nie zawiedliśmy się. Udalo nam się kupić bardzo ladny smoking w ciemnoniebieskim kolorze wiec jak ktoś szuka czegos podobnego to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co polecić bo to indywidualna sprawa każdego ale na pewno odradzam Paco Lorente. Wszystko nie tak na czele z obsluga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowaliśmy się na smoking Intermody w salonie Mr. Prestige na Długiej. Leży jak ulał tylko korekta długości spodni ( bezpłatna) wiec ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam Lancerto. Bardzo kiepska jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×