Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość belladonna28

garnitury ślubne Kraków, w Krakowie, gdzie???

Polecane posty

Gość gość
Ja malam podobną sytuacje w Pawo w Galerii Krakowskiej. Tez smietankowa sukienka a pani mi przynosi biala koszule. Ja na to ze chciałam smietankowa a ona ze już się tak od dawna nie dobiera. Uparlam się to w końcu uslyszalam ze nie ma. Lepiej nie sluchac co Ci proponują bo proponują to co maja a chcą sprzedać za wszelka cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytajcie o panią Iwone w Pasazu Weneckim. Perfekcyjnie doradza. Na początku mi się nie podobalo to co proponowala ale teraz jestem bardzo zadowolona ze Jej posluchalismy bo sukienka przy garniturze prezentuje się wyśmienicie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety pytaliśmy o pania Iwone i akurat jest na urlopie ale i tak udało nam się kupic fajny gajerek z koszula i krawatem. Przy placeniu gotowka daja rabaty wiec się upominajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piątek odebrałam przesylke ze sklepu internetowego Vistuli. Oczywiście nic nie lezy a spodni narzeczony wogole nie był w stanie zalozyc takie sa wąskie. Kolor tez się nie zgadza z tym co było na zdjęciu. Musze odeslac i poszukać czegos w normalnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vistula teraz szyje w Chinach to i widać jak im jakość spadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy teraz szyja w Chinach ale i tak to wstyd żeby topowa polska marka tez to robila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i rzeczywiście okazało się ze poszukiwania skonczylismy w Pasazu Weneckim. Padlo na granatowo czarne ubranie smokingowe. Naprawde piękne. Podobno to najmodniejzy fason i kolor na ten sezon. A nawet jeżeli nie to Pawel w nim najlepiej wygladal ze wszystkich które mierzyl. Cena do przelkniecia i obsluga w porządku. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko na ul. Filipa w Krakowie tam jest zagłębie ślubne wchodzi się z jednego sklepu do drugiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta z Bielska
Bylismy dzisiaj na Filipa bo tam jest duży parking, gdzie można zostawić samochód. Nie widziałam ani jednego sklepu z garniturami. Trafiliśmy w końcu do tego Pasażu Weneckiego i tu miłe zaskoczenie bo naprawdę udane zakupy. Tam też dowiedzieliśmy się że są męskie buty podwyższane nawet o 7 cm - czy ktoś wie gdzie można takie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. Na Filipa nie widzieliśmy ani jednego sklepu z garniturami. Najblizsze sa na Długiej. Szukalismy smokingu i wcześniej szperalam w internecie i wlasnie tutaj przeczytałam osmokingach w Pasazu. Rzeczywiscie super i super tez jest ze nie trzeba kupować tylko można wypozyczyc. My wybraliśmy ta druga opcje. Daje link do strony jakby ktoś był zainteresowany: https://www.facebook.com/wypozyczalniasmokingowigarniturow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam tutaj aby podziekowac i polecić pania z Pasażu Weneckiego. To czy garnitur się podoba czy nie to kwestia gustu, ale w zadnej galerii nie spotkaliśmy się z tak rzeczowa i serdeczna obsluga. No i jeszcze cierpliwa bo narzeczony zmierzyl chyba z kilkanaście garniturow i trwalo to baaardzo długo:) Az mi było głupio w stosunku do sprzedawczyni. Dzieki Niej mamy piękny komplet i teraz zastanawiam się czy Tomek nie będzie wygladal lepiej ode mnie bo ze mna az tak się Panie nie piescily przy zamawianiu sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kupowaliśmy w Pasazu Weneckim i nie wiem czy obslugiwala nas ta sama pani ale wszystko odbylo się w bardzo przyjemnej atmosferze. Najbardziej balam się o korekty bo było ich bardzo dużo. W zasadzie to caly garnitur musial być dopasowany bo narzeczony ma trudna sylwetke. Jak wyszliśmy to zalowalam ze daliśmy się namowic na zakup a po odbior szlam z dusza na ramieniu i przygotowana na awanture jak cos będzie nie tak. I mielismy niespodzianke bo wszystko lezalo bardzo dobrze. Krawcowa spisala się na medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to my z korektami mielismy calkiem odwrotnie. Tyle ze w Vistuli. Po dopasowaniu było jeszcze gorzej niż przed a pani nam beztrosko oswiadczyla ze już się nic nie da zrobić i ze pewnie narzeczony sporo schudl i dlatego tak jest. Duzy negatyw dla krawcowych z Vistuli. Plusem jest to ze po wielu bojach odzyskaliśmy pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My decydowaliśmy się na szycie na miare i to tez był fatalny pomysl bo dużo obiecywali a niewiele z tego wyszlo. Niestety nie mielismy już ani czasu ani pieniędzy żeby kupic inny garnitur i Adam musial isc w tym co mu uszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka krawcowa takie korekty.... nie kazda umie dobrze szyc i szyld nad salonem nic tutaj nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegladalismy kiedyś to forum i uznaliśmy ze wybierzemy się do Pasazu Weneckiego bo dużo dobrego się tutaj o nim mowi i musze powiedzieć ze się nie zawiedliśmy. Po pierwsze maja tam kilka wloskich marek garniturowych których nie ma w galeriach a te garnitury sa swietne i ciut inne niż większość. Po drugie teraz jak czytam o tych nieudanych korektach to musze znowu powiedzieć ze ich krawcowa spisala się na medal. Warto sie tam wybrać i zobaczyć co i jak. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy trzy typy i trzy rozne firmy. Paco Lorente, Bytom i garnitur z Pasazu Weneckiego ale narzeczony wciąż jeszcze nie może się zdecydować bo wszystkie trzy mu się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z innej beczki. Absolutnie nie polecam firmy Lavard. Garnitur już w czasie slubu wygladal tragicznie. To ze był caly pomiety nie było najgorsze ale material straszne się ponaciagal na kolanach i lokciach. Okropnie to wygladalo. Powiedzenie co tanie to drogie niestety się sprawdzilo. Dobrze ze nie oszczedzalam na sukience bo przynajmniej ja wygladalam dobrze do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie rzeczy to nie tylko w Lavardzie. Podobnie brat w zeszłym roku miał z garniturem Pawo. Wynika to chyba z kiepskich tkanin żeby utrzymać niska cene garnituru ale sama nie wiem jak to z tym jest. My na pewno nie chcemy 100% welny bo już wiem ze nieważne jak wysoki skret i tak się mnie. Najlepiej tak 80 welna 20 syntetyk to wtedy najlepiej się nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się co oszukiwac i myslec ze garnitur za 300 czy 500 jest tak samo dobry jak ten za 1000 czy 1500. Cudów nie ma i w tym przypadku tez nie należy na nie liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt. ceny nie biorą się znikad. Pracuje w sklepie z garniturami i swoje wiem. Jak jest okazyjna cena to pewne ze garnitur lezal na magazynie pare lat albo jest zle skrojony i jest problem ze sprzedażą. Ja bym nawet nie brala pod uwagę zakupu garnituru poniżej powiedzmy 700 zł bo z jakością to już nie ma nic wspólnego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka30
My jak szukaliśmy garnituru to był szyty na miarę przez http://spilliaert.com. Fajny kontakt z nimi był. Każdy element garnituru był super dopasowany i dużo też nie zapłaciliśmy. Ale fakt, ceny mogą być zawrotne jeśli chodzi o garnitur ślubny, szczególnie w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie cen zawrotne??? To chyba nie widzieliście cen w Warszawie. Z tego co wiem to w Krakowie porządny garnitur można już kupic za 799 zł w Pasazu Weneckim albo Intermodzie. Drożej jest we Vistuli ale te jeszcze przyzwoicie. Wiec bez przesady z tymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chodząc po sklepach nie zauwazylam żeby ceny były jakies bardzo wysokie. No chyba ze w Bossie albo tego typu sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy smoking z Pasazu Weneckiego za 959 zł i nie uważamy żeby to była jakas wygorowana kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwierzycie jaka była na metce data produkcji garnituru kupionego w sklepie internetowym Bytomia.... 2009!!! Nawet promocja i niska cena tego nie może wytlumaczyc. Nowy garnitur a ma już 6 lat. Tragedia. Oczywiście odeslalismy i nie polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę uwierzyć ze ktoś ryzykuje zakup garnituru do slubu przez internet. Straszne ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon na Długiej Pro Forma. Swietne garnitury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupiłem garniak na tandecie, no ale on nie jest do ślubu tylko taki wycier****** wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×