Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luśka m

ile zajmuje wam makijaz?

Polecane posty

Gość luśka m

taki codzienny mi chwilunie,jak czytam,ze ktoś się maluje 15 min,albo i pół godz to się dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut puder w kop\mpakcie, korektor, cien do powiek, tusz, kredka , szminka, puder brazujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala twarz
cala twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut tonik, krem, podkład, puder sypki, cienie, tusz, błyszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na normalnie - na szybkiego ok 15 min. Starannie conajmniej pół godziny. No i zależy ile mam do ukrycia (czyt. czy jestem powyciskana bardzo, czy tylko trochę :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkład, czarna kredka do oczu, błyszczyk- 10 minut. Rzęsy maluję 20 minut, dlatego rano nie mam na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 min D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i ty i ono
10 min.krem,puder sypki,cien do powiek,przyciemniam brwi,czasami tusz do rzęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stic
ok godziny :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sam makijaż zajmuje
ok. 10 minut, taki bardziej elegancki 15. Nakładam krem, podkład, puder sypki, tusz do rzęs, brązową kredkę i brazowy cień a na koniec zawszr róż. Ale juz np. mycie głowy, suszenie włosów (a nie układam ich, same się układają:p) itd. zabiera mi więcej czasu. Dużo więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka...
ok 10min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano 15-20 minut. Kiedy gdzieś wychodzę, na jakąś imprezę uroczystość, potrafię spędzić w łazience nawet kilka godzin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę że ktoś
się maluje godzinę, czy nawet kilka. tak się po prostu nieda. Chyba, że kobiety te są chorobliwymi pedantkami albo są strasznie powolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stic
to uwierz - najpierw rano wstaję, myję twarz, przecieram tonikiem, i odczekuję chwilę, aż tonik wsiąknie, potem jakiekoliek syfki przecieram Acnosanem, znowu trzeba odczekac aż Acnosan się wchłonie, w tym czasie się ubieram, pakuję torebkę do pracy, potem nakładam fluid nawilżająco-matujący, i wiadomo, trzeba odczekać aż sie wchłonie, potem podkład, puder, itd. A w międzyczasie robię sobie śniadanie do pracy, piję kawę - i właśnie całe to malowanie zajmuje mi godzinę, czasem półtorej, i najczęsciej nie wyrabiam sie z włosami - i przychodzę do pracy rozczochrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę ze ktos
zaraz zaraz, ale dlaczego ubieranie, przecieranie syfów, robienie sobie sniadania ty zaliczasz do makijażu? wiesz z takim wytłumaczeniem, to makijaż moze trwać nawet cały dzień, bo pewnie są jakieś poprawdki w ciąggu dnia. Myslę, ze autoce chodziło o czas wykonywania samego makijazu, a nie z wieloma rzeczami wykonywanymi w międzyczasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stic
nie wierze - a nie słyszałaś, ze NIE MOŻNA od razu nakładać kremu, podkładu i pudru - bo to musi najpierw wsiąknąć, przez jakies 10 min. i wtedy w międzyczasie robię to co robię. Niezdrowo jest nakładac jedno po drugim, każdy dermatolog ci to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na codzien-Tonik, krem, podklad, tusz do rzes, sypki puder blyszczyk- 5 minut.Jakies wyjscie czy impreza 10-15. Nie przesadzam z kosmetykami. Uwazam ze im bardziej naturalnie tym lepiej i ładniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do stic>> hola hola \"czekanie\" nie pwoinno być w;liczane w robienie makijażu... Litości Ja tam zwykle maluję się w 10 minut. Gdy mam już twarz przygotowana tj po oczyszczeniu nałożeniu toników, kremów i bazy nakładam podkład,potem cienie, tusz, róż na koniec błyszczek na usta i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekxx
A ja maluję się codziennie ok 40 min, bo poprostu bardzo to lubie i staram się to zrobić jak najlepiej i jak najdokładniej. Wolę wstać wcześniej niż malować się w pośpiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stic
Jednakowoż bez tego czekania, i czynności przed makijażem, nie byłoby makijażu - dla mnie to jeden proces, zaczynający sie myciem zębów, a kończąc, na pomalowaniu ust błyszczykiem - i to mi tyle czasu właśnie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne :( może w takim razie dolicz jeszcze zakup właściwych kosmetyków jako że bez nich nie byłoby czym się malować... Robienie polega na działaniu a czekanie siłą rzeczy się do działania nie zalicza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 15 do 30 minut
Korektor + podkład + tusz do rzęs + balsam/błyszczyk/pomadka do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość około 30 minut
a robię makijaż pełny - podkład, puder sypki, kilka odcieni lub kolorów cieni do powiek, konturówka, kredka, tusz do rzęs (czasami 2 - czarny i kolorowy), puder rozświetlający, brązujący, pomadka lub błyszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stic
dla mnie to makijaz, bo bez tego i tak nie wyjdę do pracy - więc mogę sobie nazywać jak chcę - w sumie dobry pomysł doliczyć zakup kosmetyków - w takim razie maluję się z jakiś tydzień czasu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dla mnie makijażem jest
też ubieranie się, mycie włosów, prysznic, śniadani, bo bez tego też nie wyjde z domu:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stic
no to pewnie też ci tyle samo czasu co mi to zajmuje :-o I jakoś żadna z was nie zrozumiała o tym czasie wchłonięcia kremów - nadal wklepujecie jeden za drugim, a to bardzo niedobrz siostry :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwwwwwwwwwwwwwww
0 minut - nie maluje sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×