Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Dziewczyny!!!!! Wiem, że tematów o ciąży jest wiele.Ale ja nie mogłam znaleźć odpowiedzi na moje. Otóż staramy się z mężem o dziecko, myślę, że robiliśmy to w najbardziej odpowiednim czasie,bardzo chcielibyśmy aby się udało. Do miesiączki muszę czekać do 20 stycznia ale chciałabym wiedzieć kiedy poczułyście pierwsze symptomy ciąży. Bardzo proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie tak szybko
przynajmniej ja musiałam czekać do miesiączki, też się nie mogłam doczekać i zrobiłam nawet wcześniej test (po 8 dniach od zapłodnienia) i wyszedł negatywny. Jedyne co to bardzo mnie bolały piersi, bardziej niż przed okresem. No ale wiem to teraz z perspektywy czasu, wtedy myślałam, że to przez zbliżającą się miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja22
ja też bardzo chcę mieć dzidziusia.W sumie to okres mam dostać na dniach i wszystko na to wskazuje bo jak zwykle ma skurcze podbrzusza.Ale w tym miesiącu wyjątkowo mocno bolą mnie sutki i zaczęły boleć piersi.Pobolewają mnie plecy,czasem mnie mdli i mam lekkie zawroty głowy a do tego dzisiaj strasznie boli mnie głowa.W tym miesiącu niby myślałam o tym ale raczej sobie odpuściłam i dlatego byłabym mile zaskoczona gdyby jednak się okazało że jestem w...Ale nim sie to nie okaże wole się nie ekscytować żeby sie potem zbytnio nie rozczarować...więc to pewnie zwykłe objawy zbliżającego sie okresu.Wszystkim starającym się życzę wytrwałości...i żebyśmy nie zwariowały od tego czekania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także chciałabym mieć dzidziusia, oboje z mężem staramy się już od 6 miesiecy i ciągle nic, wzięłam nawet kilka dni urlopu, bo podobno takie leniuchowanie pomaga, teraz czekam, objawów narazie nie mam żadnych i mam nadzieję, że od tego czekania nie zwariuję w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam sobie test tydzień po \"wpadce\". wyszło, że nie jestem w ciąży. Myślicie, że test mógł sie pomylić? Mam nadzieje, że jednak sie nie pomylił, bo narazie nie moge sobie pozwolić na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosisko
ja wcale nie zwracalam uwagi na objawy.nawet jak okres spoznial mi sie o dobre dwa tygodnie to myslalam ze to ze stresu :) az w koncu zrobilam test i wyszly 2 mocne krechy - jestem w ciazy! dopiero prawie 3 tygodnie po terminie spodziewanej miesiaczki dotarlo do mnie, ze mdlosci ktore meczyly mnie od okolo tygodnia to objaw ciazy a nie wynik przeziebienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam sobie test tydzień po \"wpadce\". wyszło, że nie jestem w ciąży. Myślicie, że test mógł sie pomylić? Mam nadzieje, że jednak sie nie pomylił, bo narazie nie moge sobie pozwolić na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosisko
ja wcale nie zwracalam uwagi na objawy.nawet jak okres spoznial mi sie o dobre dwa tygodnie to myslalam ze to ze stresu :) az w koncu zrobilam test i wyszly 2 mocne krechy - jestem w ciazy! dopiero prawie 3 tygodnie po terminie spodziewanej miesiaczki dotarlo do mnie, ze mdlosci ktore meczyly mnie od okolo tygodnia to objaw ciazy a nie wynik przeziebienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli testy czasem zawodzą? Kurcze, znów zaczęłam się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
testy c zasem zawodzą..... albo zrobiłaś test za wczesnie tak jak ja za pierwszym razem... proponuje za kilka dni zrobić powtórkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie pisało na teście, że można robić po 6 dniach rano lub w pierwszym dniu okresu. No i na dodatek że tabletki anty nie zmieniają wyniku. A ja sie stresje, bo zwymiotowałam jedną tabletke w pierwszym tygodniu brania a dzień wcześniej kochałam sie z moim facetem. Lekarka powiedziała, że szanse minimalne są, ale nie dała postinoru. co o tym sądzicie? Są szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monki
hej kobietki Z tymi objawami to jest naprawde różnie. Ja w I ciązy nie mialam zadnych objawów, cieszylam sie ogromnie z niej, testy ciązawe ją potwierdziły, niestety w 8 tyg. ciąza obumarła. To było straszne, W tym miesiacu podjelismy I próby o kolejną ciąze, test zrobilam wczoraj - wyszedł pozytywny - niestety dzis dostałam okres???????????????:( nie wiem jak to mozliwe ale tak sie stało- takze z tymi testami to jak widac jest róznie. Objaów ciążowych tez zadnych nie miałam, zadnych boli piersi czy mdłości, temp. jedynie mialam podwyższoną do 37. Także Tuśka, moze idz do lekarza:) jak miesiaczki nie masz jeszcze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa***20
Hej dziewczyny.... Mam problem...3 dni temu kochałam się ze swoim chłopakiem, ale stosunek był bardzo krótki (właściwie to nie wiem czy mozna to nazwać stosunkiem) i bez \"finału\"... Było to na takiej zasadzie ze na początku pieszczot poprostu wszedł we mnie 2 razy...i teraz wieeeelki strach :(( Dodam tylko, ze okres mam zaaawsze bardzo nieregularny, ale tymrazem brałam tabletki na wtórny brak miesiączki (pierwszyraz je wzięłam) i okres powinien już się pojawić... :(( Czy mogłaby mi któraś z Was powiedzieć czy to możliwe ze jestem w ciąży?? Kocham dzieci ale mam dopiero 20 latek i uważam ze nie jest to dobryczas na dzieciaczka, tybradziej ze się uczę... A na dodatek dopadają mnie objawy :( zgaga, wzdęcia brzucha :( mam nadzieje, ze to tylko moja podświadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniret
Ja też starałam się wcześniej o dzidzie jakieś 5 m-cy. tak jak wy naczytałam się na forum o pierwszych objawach i oczywiście za kożdym razem je miałam. Niestety rozczarowanie było kiedy ta nieszczęsna ciotka przyjeżdzała. wariowałam do tego stopnia że brałam taki syrop guajazyl bo wyczytałam na forum że poprawia śluz - i nic. pojechaliśmy na wakacje - daliśmy sobie spokój. miesiączki nie dostałam ale myślałam że to zmiany klimatyczne: samolot, upał itp. po powrocie zrobiłam test i wyszły 2 ogromniaste krechy. co do objawów bo na to czekacie. ja nie miałam takich objawów jak inne forumowiczki opisują. Myślałam cały czas że zaraz dostanę @ więc ciągle biegałam do ubikacji żeby się dobrze zabezpieczyć bo to była wycieczka ze zwiedzaniem w upale i bałam sie zeby ciotka mnie nie zaskoczyła w najbardziej nie odpowiednim momencie. tak więc był ból podbrzusza i wszystko co wskazuje na okres, i jeszcze jedno palić mi się nie chciało. piersi mnie nie bolały i mdłości nie miałam. teraz juz 28 tydzień ciązy czyli bliżej końca niż początku. życzę wam szybkiego zafasolkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka84
Czesc .Przez jakies ostatnie 5 dni włacznie z dzisiejszym zle sie czuje. Boli mnie głowa ,czasmi brzuch i wydaje mi sie ze mam podwyrzszona temperature , czuje sie osłabiona i senna , mam oglonie jakis taki dziwny humor .Miesiaczka trwała u mnie 3 dni i zaczeła sie 4 zrobiłam sobie test ciazawy wczoraj i wyszła jedna kreska mocno, a druga niewidoczna .Wiec sadzac z testu nie jestem w ciazy .Tylko martwi mnie moj organizm .Czy moze byc tak ze test sie myli albo moze to cos ze mna jest nie tak? ??? Ostatnio byłam przeziebiona i brałam leki słabe ,ale nie sadze ze to po nich mogłabym miec takie obiawy . Objawy raczej powinny nastapic podczas ich brania a nie po pewnym odstepie czasowym. Najlepszym wyjsciem teraz bedzie udanie sie do lekarza. Bo mam mały metlik w głowie od ilosci przeczytanych wiadomosci ( co za duzo to nie zdrowo -nadmiar informacji wprowadza czasmi błedne myslenie ) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
w około 4 tyg. ewentualnego zapłodnienia kobieta jest nadwrazliwa wręcz na zapachy? tak że aż ją mdli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona-liza
o boze.. no to teraz wcale mi sie humor nie poprawił.. jejku zle sie czuje, mam 37.4, jestem bardzo senna i osłabiona, brzuch jak balonik.. mam nadzieje, ze to nie to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
ale co z tymi zapachami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona-liza
wiesz ja sie na tym nie znam.. ale myslę, ze to bardzo mozliwe.. niestety nie umiem ci pomoc.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
dzięki za chęci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala29
hej u mnie pierwsze obiawy ciazy sa takie ze bolaly mnie piersi i sie powiekszyly mialam mdlosci krecilo mi sie w glowie a dotego boli mnie od czasu do czasu podbrzusze i spoznila mi sie miesiaczka myslalam spoczatku ze to tylko jakies zaburzenia ale dla pewnosci zrobila sbie trzy dni temu test i sie okazalo ze jestem w ciazy ale teraz mam maly problem bo jestem zagranica i niewiem czy mam wracac do polski czy nie poradzcie cos mi dziewczyny co mam robic plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna mamusia
Cześć dziewczyny! No to ja mam pytanie podobne do Waszych. Jakieś dwa tygodnie temu pękła nam gumka. Po 8 dniach od tego wydarzenia zrobiłam test - wyszedł negatywny. Okres mam teraz taki, jakby go w ogóle nie było - starczą 2 wkładki na dzień. Przypomina to raczej plamienie. Po tym, jak zobaczyłam jedną kreskę, przestałam o tym myśleć. W tym czasie przez 5 dni z rzędu bolała mnie głowa (już przeszło), teraz mam nabrzmiałe piersi i sutki, jak przed okresem, wczoraj i dziś rano mierzyłam temperaturę - 37 stopni... Przedtem co miesiąc myślałam sobie, że fajnie by było mieć dzidziusia z osobą, którą bardzo kocham, nie martwiłam się więc opóźnieniami w okresie. Jednak wczoraj rozstaliśmy się w kłótni i pretensjach (mimo,ze nadal darzę go ogromnym uczuciem...) , więc na wsparcie tatusia dzidzi raczej nie mogłabym liczyć..(A moze się mylę??) Jak myślicie, czy to może być ciąża? Czy juz po dwóch tygodniach ukazują się pierwsze symptomy obecności fasolki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redlar
a czy dziwczyna w ciazy moze chodzic do szkoly czy jest automatycznie zwolmiona i wtedy musi powtrazac klase czy cos? sebastian i natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka000888666
czesc ja w I ciazy mialam tylko tak ze strasznie smakowała mi kawa...rozne zapachy mi przeszkadzały było mi czasem nie dobrze mialam zawroty głowy...itp...pierwszy test zrobiłam kilka dni przed spodzewiana miesiaczka wyszedł pozytywny robiłam go rano poniewaz w tedy jest najbardziej wiarygodny...ale jakos nie wierzyłam w to....wiec jak miesiaczka spozniła mi sie dwa dni zrobiłam jeszcze raz...:)BARDZO MOCNO SIE CIESZYŁAM...ale czułam ze cos jest nie tak...poszłam wiec do lekarza...oczywiscie nie było miejsca...prosiłam, mowiłam ze jestem w ciazy ze robiłam testy wyszły mi pozytywne...ale nic to nie dało...po jakis czterech dniach( w piatek) wstałam rano i zobaczyłam ze wystapiło jakies plamienie..wtedy szybko pogiełam do lekarza i wtedy sie dostałam...Powiedział mi ze jest to 6-8 tydz...byłam szczesliwa....ALE GROZI PANI PORONIENIE...dostałam skierowanie na oddziała...ale to juz było za pozno...mialam łżeczkowanie...teraz mineło juz prawie pól roku....wiec moge na nowo sie starac...mam okres nie regularny wiec jest ciezko...w tym miesiacu z mezem kochaliśmy sie( z naszych obliczen) w najbardziej dzien płodny...Boli mnie troszke brzuszek i mam takie wrazenie ze zaraz mam dostać miesiaczke...ale zanim tak bedzie to musze jeszcze troszke poczekac...mam nadzieje ze tym razem bedzie inaczej:)...nie chce robic jeszcze testu bo nie chce sie rozczarowc...jakos wole bardziej poczekac....PROSZĘ TRZYMAJCIE KCIUKI...BARDZO BARDZO MOCNO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martota88r
No ja to jestem juz trzeci tydzień po możliwym zajściu, miałam mieć okres kilka dni temu a tu ani widu ani slychu, moj chlopak sie bał, ja nie wierzyłam że mogę zajść teraz i śmiałam się z tego ale dziś zaczęłam się dygać, okres zawsze mam regularny, zawsze przed mam wilczy glod i zwalony humor a teraz nie miałam, ze stresu spóźnić mi się nie może bo się nie stresowałam, mniej wiecej w dniu kiedy miałam dostać okres miałam plamienie, no i mam taki jakiś śluz nieokresowy, heh, bedzie jazda jak bede w ciąży hehe, dobrze że się kochamy z moim facetem i pewnie i tak byśmy kiedyś mieli dziecko, tyle ze ja chce najpierw studia skonczyc, mam dopiero 19 lat i to niecale:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hungry_girl
Hi, hi! My tez czekamy na dzidziusia. Staramy sie od pieciu m-cy i za kazdym razem wydaje mi sie ze wreszcie sie udalo. A tu nic... Moze w tym m-cu?? Jeszcze za wczesnie zeby robic test (8 dni przed ciotka) ale jakos dziwnie sie czuje. Najwiekszy problem to glod i zmeczenie. Czy ktorejs z Was tez solidnie burczy w brzuszku? Dodam ze zaspokajam glod systematycznie ale i to nie pomaga. Piersi tez sa bolace i twardawe. Dajcie znac co o tym myslicie!! Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakoo
czesc dzwieczyny moze ktoras z was mi pomoze. pare dni temu (dokladnie 06 lipca) kochalismy sie z moim facetem i pekla nam gumka, final byl w srodku! dodam tez ze okres mialam 26.06 (ok 6dni trwa), moje pytanie to czy moglismy wpasc? i czy to mogl byc moj dzien plodny? prosze was o odpowiedz. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsii
czesc dziewczyny mam ogromny problem, kilka dni temu kochalam sie ze swoim chlopakiem, oczywiscie ss... we mnie .Moj cykl trwa 22 dni . Moja miesiaczka skonczyla sie 11.07 a wspolzylismy 22.07 teraz oczekuje na okres ktory wypada mniejwiecej 3.08. Nie znam sie na obilczeniach kiedy sa dni plodne kiedy nie wiec prosze was o pomoc. Po 5 dniach od stosunku czuje sie nieswojo , bola mnie strasznie piersi i bardzo sa nabrzmiale, boli mnie pszewaznie prawy jajnik, czuje zmeczenie i nic mi sie nie chce robic, nie jestem pewna czy to moze byc ciaza bo nei mam innych obiawow, jestem osoba palaca i jakos nie mam odrazy do papierosow, czekam na miesiaczke ale zrzera mnie ciekawosc, codziennie czytam przeroze forum, a bardzo chcialabym juz miec dzidziusia, a moze to urojona ciaza.. pomozecie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2007
mam pytanie czy sa mozlwie objawy juz dzien po zakonczonym stosunku? jest mozliwosc zajscia w caize po sexie oralnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×