Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Gość Zazu100
Ja myślę, że to wszystko dzieje się w Twojej głowie... Na objawy jest zdecydowanie za wcześnie :) Wyluzuj i poczekaj do tego 10. Jak nie dostaniesz okresu, to zrób test. Takie "ciąże urojone" zdarzają się bardzo często jak dziewczynom zależy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipucipulanka
Dziewczyny powiedzcie co o tym myslicie: w 8 dniu cyklu poszliśmy z TŻ na całość i jakby tego bylo mało 12 dnia cyklu sytuacja się powtórzyła. mierzę temperaturę w pochwie od kilku lat codziennie rano i na pewno miałam wtedy fazę płodną. 14 dnia cyklu (w drugi dzień po tym ostatnim niebezpiecznym zbliżeniu) temperatura skoczyła o 0,08stopnia i od tamtej pory utrzymuje się na wyższym poziomie. Mam przeczucie, że wpadliśmy ale już sama nie wiem czy sobie to wmawiam... wraz ze wzrostem temperatury ciała zaobserwowałam gęsty, biały śluz, którego było naprawdę sporo przez kolejnych kilka dni i szyjka macicy uciekła tak wysoko, że jej nie dosięgam. Dziś jest 6 dzień po tym drugim stosunku, zaopatrzyłam się w test ciążowy ale wiem, że jest za wczesnie jeszcze na robienie. Jak myślicie, czy w sobotę będzie już sens robienia testu (będzie to 21 dzień cyklu, 9 dzień po tym drugim stosunku)? Tak bardzo bym już chciała wiedzieć... Mimo, że nie planowana to ucieszymy się z bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania121
witam dziewczyny czy jest możliwość że objawy takie jak mdłości czy omdlenia pojawią się po 2-3 dniach? Zemdlałam 2 dni po stosunku i trochę się teraz boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipucipulanka
kania121 raczej nie wydaje mi się. Objawy ciąży to raczej najwczesniej w 2-3 tygodniu ciąży :) nadal czekam na Wasze opienie co do mojej sytuacji (opis powyżej). Zjada mnie ciekawość ale chyba wstrzymam się z testem do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misi14
Ja okres mialam dostac wczoraj do dzisiaj nic,mam sluz ale skapy.Objawow jako takich tez nie mam,na poczatku tygodnia bylam strasznie spiaca i zmeczona,ze nie potrafilam wstac do pracy tylko bym spala,piersi mnie nie Bola,mdli mnie bardzo slabo i przewaznie na wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i mam jeszcze od trzech dni bole plecow,dolnego odcinka,siusiac tez chodzilam czesto ale tylko przez dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipucipulanka
i jak misi14, test zrobiony? ja zrobiłam w 9 dniu i negatywny... ale może było jeszcze za wcześnie. Czekam do czwartku (14 dzień po) i wszystko się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipucipulanka
no niestety zrobiłam test i nadal negatyw. Niby z jednej strony się cieszę bo przecież nie planowaliśmy bobasa ale już zdążyłam się oswoić z myślą, że mam małą fasolkę w sobie a tu takie rozczarowanie... Chyba muszę z moim TŻ porozmawiać i może zaplanować potomka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam problem! Ostatni raz do stosunku doszło 16.11 (10 dn temu). Z tego co sprawdzilam nie były to moje dni płodne. Spóźnia mi się okres, powinnam dostać 25.11 (mam regularnie co 28, czasami 29 dni), boję sie bardzo bo zrobiliśmy to bez zabezpieczenia. Zazwyczaj czas kiedy pojawia mi się miesiączka to noc przed dniem nastąpienia(np. noc 25.11, albo nad ranem do południa w okolicach 8:00 - 12:00. Pomozcie, poradźcie mi coś. czuje sie niby dobrze, jednak wczoraj mialam bole podbrzusza i kłócie po prawej i po lewej stronie brzucha :c mam się czego obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również czekam na test ciążowy. Kochałam się z moim facetem 16.04 bez zabezpieczenia i finał też we mnie, było to tuż po okresie w cyklu 26-27dni wychodzi na to że praktycznie dni płodne. Minęło 11 dni od tamtego stosunku, ale nie mam objawów, być może za wcześnie. Wszystkie piszecie o bólu piersi przede wszystkim, ja z kolei jestem strasznie senna, ciągle chcę mi się spać. Oczka mi się zamykają jak tylko leżę... to jest jedyny objaw jaki mam. Okres powinnam dostać ok. 04.05, ale jak powszechnie wiadomo, może tak czy owak wystąpić krwawienie co kobiety mylą z okresem także nie ufam temu. Test zamierzam właśnie zrobić w dzień w którym powinien przypadać mi okres i powtórzyć w razie czego po kilku dniach bez względu na to czy pojawi się krwawienie czy nie, powtórzę test dla pewności. ah może objawem jest też lekki ból głowy, podobno w ciąży spada ciśnienie co powoduje senność i w moim przypadku może być to ból głowy. Jakoś mimo wszystko, nie wierzę w to że mogę być w ciąży, bo nie mam objawów tak jak Panie podają powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dodawałam wpis, że nie mam praktycznie objawów... dziś mam wrażenie jakbym miała gorączkę a przynajmniej stan podgorączkowy i miewam upławy... sama nie jestem pewna czy to upławy czy plamienie bo z początku myślałam że dostałam okres wcześniej niż powinnam. Nie jestem pewna co do lekkich nudności... wczoraj uderzyłam się solidnie w głowę, więc ciężko powiedzieć czy to objaw ciąży czy od uderzenia. Za kilka dni zrobię test, chociaż do dziś nie wierzyłam, że mogę być jednak w ciąży. Przypominam: Minęło 12 dni od stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zrobiłam test ciążowy 18 dni po stosunki w 25 dniu cyklu... 2 dni przed terminem @ i wyszedł negatywny. Nie jestem jednak pewna w 100% ponieważ 2 dni temu pojawiło się u mnie plamienie... i trochę brzuch mnie boli. Chcę powtórzyć test za jakieś 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bieżąco raporty... dziś minęło 20 dni od stosunku... i dziś powinien być okres, jak narazie ani widu ani słychu, ale jeszcze może przyjść. Nagle się źle poczułam, jakaś zgaga i nudności jednocześnie... oby okres jednak przyszedł a test się nie pomylił ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikamis
Witam drogie Panie mam problem po stosunku z moim chłopakiem od 3 tygodni bardzo bolą mnie piersi jakieś trochę większe są obawiałam się ze to ciąża dodam że kochałam się dzień po okresie czyli 3 tygodnie temu a dzisiaj dostałam okres co mi może być pomóżcie bo juz sama nie wiem co mi może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×