Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Gość sandrat21
mam tak samoooo ja tez mialam po kilku dniach piersi pelniejsze, Sandro dzięki za odpowiedz ale czy po 4 dniach ??????????? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samoooo
nie pamietam dokladnie po ilu dniach. Ale po kilku. Zaczelismy starac sie w tym cyklu co teraz mialam. I potem od razu pełniejsze piersi, a widac to golym okiem bo mam male, oraz bole jajnikow z lewej str. Poza tym zawroty glowy i non stop bym mogla spac. Kawy nie moge pic - powoduje tez ten sam bol jajn. Te wszystkie objawy przyszly bardzo szybko, juz po ok 6-7 dniach. Czulam sie bardzo ociezala, jakbym miala balon w brzuchu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrat21
dziękuję bardzo za odpowiedź, ale mnie one w ogóle nie bolą a z Tobą jak było "mam tak samooo" ?? Nie to że mi od razu urosły nie nie tylko są jakby bardziej pulchne i pełniejsze więc dziwne mi się wydało;) ale nie bolą a każdy pisze o bólu i swędzeniu tylko sutki mam wrażliwe bo jak ich dotykam to od razu sztywnieją. A Ciebie bolały po tych kilku dniach czy tylko były pełniejsze?? Czekam do okresu jak nie dostanę to robię test powinnam dostać za 4 dni zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie piersi zaczeły boleć 3 dni po tym jak miałam dostać @ moim zdaniwm to jest inny ból niż przed @ nie wiem jak inne dziewczyny ale ja największy problem mam w nocy jak chcę się przekręcić na bok wtedy musze je trzymać bo strasznie bolą, więc nie wiem jaki masz organizm bo każda kobieta ma inne obiawy ale napewno to poczujesz że coś jest nie tak, ja sie martwie bo pobolewa mnie w dole brzucha i nie wiem czy tak powinno być a to dopiero prawie 5 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrat21
Gratuluję i mam nadzieję że wszystko w porządku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena770
Mam tak samoooo gratuluje :) Mi @ spoznia sie jeden dzien... a wczoraj mialam lekkie plamienie. a dzisiaj nic... nie wiem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena770
Dzisiaj dostałam @... A jutro idę do lekarza po kolejne leki na moje obniżone hormonki :( Dzisiaj moja przyjaciółka urodziła śliczna i zdrową córeczke:) "Mam tak samoooo" życzę Ci powodzenia:) Mam nadzieję że wszytsko będzie dobrze :) napisz od czasu do czasu jak Ci "mija" ciąża:) Pozdrawiam :): *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa123
mam problem okres spoznia sie mi juz 9 dni ostatnio mialam regolarny okres tzn 9tego kazdego miesiaca tylko w sierpniu byl o 3 dni wczesniej ale teraz nie moge sie go doczekac boli mnie brzuch dwa jajniki i wogole ostatnio nie czuje sie zbyt dobrze!wczoraj rano bardzo zle sie czułam mdlilo mnie i caly dzien przespalam ale wieczorem zrobilam test i wyszedl negatywny tylko jedna krecha i ja nie wiem co mam myslec o tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama
cesc dziewczyny odstawilam tabletki w na poczatku lipca :) 31 lipca mialam ostatni okres:) kolejny spoznial sie juz dwa tygodnie myslalam ze to normalne bo slyszalam ze po odstawieniu tabletek rozreguluje mi sie cykl dodatkowo strasznie bolaly mnie piersi (tak ze dotkna nie moglam) no i jajnik myslalam ze to na okres ale dla sprawdzenia zrobilam test nawet dwa dla potwierdzenia :) jestem w ciazy:) bardzo szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres spóźnia mi się tydzień, robiłam test wyszedł negatywny. Mam straszne nagłe zmiany nastroju, płacze histerycznie lub śmieje się niewiadomo z czego, wchodzę do sklepu i kupuje ryby, których nie cierpię, w jednej chwili chce odejść od mojego narzeczonego w drugiej nie mogę bez niego żyć. Temperatura cały czas 36,9. Nie wiem już co o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkujej
Tak sobie czytam i juz sama nie wiem co mam naprawde myslec. Kochalam sie z facetem dzien po tym jak ustalo krwawienie i doszedl we mnie, panika i w ogole :D. Zrobilam test jakies 3 tyg po tym, wyszedl negatywny. Teraz mija jakos za dwa dni 5ty tydzien, zadnych objawow, nic a nic, ale @ mi sie spoznia ze 2-3 dni, co nie jest normalne przy moich 34 dniowych cyklach. Czy to mozliwe zebym nie czula nic? Nie usmiecha mi sie ciaza, ale zaczynam sie bac ;/. Moge byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrat21
nie wiem, ale ja robiłam test 10 dni po tym czasie w którym było możliwe zajście i wyszedł negatywny (robiłam ok południa), ale nadal mam wątpliwości bo piersi ciągle pełniejsze czekam do okresu niedługo powinnam mieć, niby brzuch mnie już pobolewuje, ale inne dziewczyny też pisały że bolał (mam obawy czy przez to że robiłam test w południe a nie rano mógł się pomylić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martix
Witam wszystkich :) Po prawie 3 latach brania tabletek anty... postanowiłam (liśmy) że chemy mieć dziecko.Niestety mija już 5 miesiąc i nic.Kolejne testy i rozczarowania. Nie wiem czy to jest spowodowane tym że wcześniej "brałam" czy tym że za bardzo chcemy! Aczkolwiek od prawie 3 tygodni nie mam okresu, bardzo mnie bola piersi więc może coś z tego wyjdzie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matrix nie myśl o tym ja staralam się 7 m-c już myślamał że to nigdy się nie uda co miesiąc płakalam kiedy dostawalam @ i remont w mieszkaniu pozwolił mi zapomieć o tym, a teraz jest już nas dwoje i właśnie mam wstręt do jedzenia i dnie spędzam w łazience przy kibelku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sab28
witam dziewczyny czytam wasze wypowiedzi i pomyslałam że też napisze jestem mamą 8 letniego synka staramy sie z mężem o drugie dziecko od 2 tyg ,jestem tydzień przed miesiączką bolą mnie bardzo sutki przy dotknięciu a pare dni wczesniej prawy jajnik i ból brzucha mam nadzieje że cos sie dzieje dobrego niechce zapeszać ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres spóźnia mi się 11 dzień. Zrobiłam drugi test, też negatywny:( nie wiem co o tym myśleć =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria997
Cześć dziewczyny. Jestem w 18tc i od rana pobolewa mnie brzuch i tak jakby coś kuło mnie pod żebrami... Czy to jest normalne...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynszylka21
witam dziewczyny jestem mama rocznego synka i tak sobie pomyslalam ze dobrze by bylo sprawic mu siostrzyczke lub braciszka chociaz z drugiej strony wszyscy powtarzaja ze to za szybko. kochalam sie z mężem dwa dni temu bez zabezpieczenia wiem ze mialam wtedy dni plodne i strasznie jestem ciekawa czy bede w ciazy w sumie to calyczas o tym mysle i zyje ta mysla ze znowu bedzie mi dane przezyc te wspaniale chwile jakim jest malenstwo rozwijajce sie w brzuszku. w pierwszej ciazy objawy pojawily sie po 2 tygodniach od zaplodnienia pierwszym z nich bylo nocne wstawanie siusiu i oczywiscie nabrzmiale bolące piersi bol w podbrzuszu. po kilku dniach zaczelo mnie z rana strasznie mdlic i tak do konca 4 m-ca:( ale kiedy sie skonczyly czulam ze zyje nie mdlilo brzuszek przestal bolec no i piersi staly sie takie krągle i nie bolaly dzidzius zaczął kopac (to bylo naprawde wspaniale poczuc naszego kochanego maluszka) zycze wam kochane z calego serca (te które sie staraja) aby wam sie udalo ! i mam nadzieje ze ja tez bede:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia89
kochane mam malutki problem.kochalismy sie z moich chlopakiem 8 dni temu od 4 dni jest mi strsznie niedobrze,jestem osoba palaca,tzn do tej pory bylam ,bo na dzien dzisiejszy od 2 dni nie moge patrzec na papierosy.do okresu zostało mi 8 dni nie wiem czy moge zrobic juz test.dodam tylko ze biore tabletki anty pomozcie! kiedy moge zrobic test??czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez czekam
Okres pojawil sie 16 wrzesnia, mam teraz dni plodne, kupilam nawet test owulacyjny. We wczesniejszym cyklu tez mialam taki test i pokazaly mi sie 2 grube krechy- czyli owulacja ale niestety nie doszlo do zaplodnienia. Teraz nie mialam takich krech i niewiem czy byla juz owulacja czy bedzie. To juz nasza 4 proba, mam nadzieje ze teraz sie uda. Tak bardzo chce byc w ciazy, ze nie moge sie doczekac tych 2 kresek na tescie ciazowym. Ale to dopiero sprawdze za 2 tygodnie a narazie do dziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mająca_nadzeję
hej kobietki, poradźcie.. kochałiśmy się 12 dni temu czyli w 19 dniu cyklu (cykle mam długie bo 32-33 dniowe) jedynym"zabezpieczeniem" był stosunek przerywany.. ale raczej nie zdążyliśmu w 100% tym raze. Jutro powinnam dostać miesiączkę, ale nie mam objawów takich jak co miesiąc. Jedynie czuje kłucie chyba w lewym jajniku oraz mam biały śluz. Powiedzcie czy mozliwe że jestem w ciąży? bardzo bym sie ucieszyła proszę o Wasze opinie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola86
kochałam sie z chłopakiem w sobote na niedziele w nocy i skonczyłe we mnie był to poczatek okresuuu czy moge byc w cizayy?? Dodam ze okres zaczol mi sie w sobote rano a juz dzis chyba sie konczy jakos dziwnie sie czuje czy to tylko moje urojenia czy jak...Zawsze mam regularny okres a raczej tak mi sie wydaje co 26-28...Prosze o szybka odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena1981
hej dziewczyny jestem tutaj nowa ale tak mnie zaciekawily wasze wypowiedzi ze chcialabym sie przyłaczyc otoz mam 27 lat do niedawna balam sie miec dziecko ,nawet strasznie sie balam moze bolu przy porodzie nie wiem...teraz kiedy jestem juz zareczona mam odpowiedzialnego mezczyzne i planujemy wziasc slub jakos doszlo do mnie ze che byc mamusia i to bardzo...wiec 4 dni temu kochałam sie z nim bez zabezpieczenia w mój dzien plodny od wczoraj mam delikatne bole w macicy jakos mi cieplo tam jest w srodku i troszke jajnik mnie pobolewa nie wiem czemu ale czuje ze jestem w ciazy choc tak mało dni minelo...myslicie ze jest mozliwosc ze zaszlam jednak?/ tak bym sie cieszyla :klaszcz: pozdrawiam wszystkie szczesliwe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRABCIA
ja bardzo wycekiwałam na dzidziuś i zrobilam test ale iedna z kresek była słabo widoczna zadzwonilam do lekaża a on powiedział że to nie ma żadnej rużnicy i jestem w ciąży chura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena1981
GRBCIA?? gratuluje ci:-) a powiedz mi jak sie czujesz? mialas jakies obiawy i czy masz?? po jakim czasie zrobilas test od zaplodnienia??ale ci zazdroszcze:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DwaMisie
witam mam cykl 26 dniowy. Zawsze miałam regularnie okres lecz od kiedy sie kochamy z chłopakiem czasem sie spóźnia. A wiec kochaliśmy sie z chłopakiem 14 dni przed mającym nadejsc okresem ( ostatni był 29.09 a nast ma być 26.10 lub cos koło tego). Tzn włożył mi tylko jakieś 4 razy i wyjął i nawet nie dochodził. Czy to były najbardziej dni płodne i czy mogłam zajśc w ciąże? po tygodniu źle sie czuje choć dobrze wiem ze to nie z tego ale czy powinnam coś czuć i czy jest taka możliwośc z tą ciążą? bardzo prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DwaMisie
lekarz mówił że albo bedzie mi ciężko zajśc w ciążę albo i bardzo łatwo ponieważ brałam tabletki związane z narządami. Wiem że na członku zawsze są jakieś plemniki choć może nie zawsze. okres dopiero ma nadejsc 26 a kochaliśmy sie 11 więc sama nie wiem co o tym myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka267890
raczej nie powinnas zajsc w ciaze,ja z moim clopakiem czesto kochamy sie w ten sposob bez zabezpieczenia,czasami nawet prawie do konca...tzn.przed wzwodem sie zabezpieczamy,ale zajsc w ciaze to chyba nie jest taka prosta sprawa,a co do Twoich dni plodnych Dwa Misie to mogl byc szczyt,ale sadze ze jesli nie dochodzil do zaplodnienia dojsc nie moglo,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DwaMisie
dziękuję bardzo odezwe sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×