Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Gość ona2207
na powaznie mowie. to jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nymphetamiine
witam 13 dni temu uprawialam stosunek z partnerem bylismy zabespieczeni a on nawet sie nie spuscil,jednak obawiam sie bo mialam wtedy dni plodne(bylam przed okresem) ,jednak kilka dni temu w normalnym terminie dostalam okres, kilka razy bolala mnie glowa... mdli mnie ale mysle ze to ze stresu wczoraj zrobilam test wyszedl negatywny,nie bola mnie piersi ani nic z tych rzeczy co mam myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x0
czy to mozliwe zeby kobieta w ciazy zamiast podwyzszonej temperatury 37'... miala powiedzmy 35.2'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja27
witam wszystkich serdecznie :) czasami zwykłe objawy interpretujemy "na ciążę", jeśli tak bardzo o niej marzymy.... prawda? kochałam się z facetem w 14 dniu cyklu, dodatkowo zrobiłam test owulacyjny, który potwierdził, że właśnie mam owulację... on co prawda nie skończył we mnie, ale w trakcie stosunku przecież może coś wyciec zawczasu, prawda? przed właściwym wytryskiem... teraz wszystkie swoje objawy interpretuję jako ciążowe, bo ją bardzo chcę... jeśli doszło do zapłodnienia, to byłby to dopiero 4 dzień, więc nie ma co robić testu... temperaturę mam 36,8 ale nie wiem czy jest ona wyższa czy nie, bo nigdy wcześniej nie mierzyłam... poza tym czuję mrowienie i kłucie w piersiach, ale ostatnio dość często to odczuwam przed przyjściem okresu, ale... wierzę, że to może fasolka....??????? niech to będzie fasolka.. fasolko, bądź moją fasolką :)) pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bancha
Wiesz Redlar, na pewno nie robcie nic zlego Waszemu dziecku. Ono juz jest istota zywa- mamym, bo malym, ale czlowiekiem, ktory juz wszystko czuje. Rozumiem Cie i z pewnoscia bedzie Wam ciezko, ale nigdy nie wybaczylibyscie sobie, gdybyscie zrobili krzywde wlasnemu dziecku. Ono Was bardzo potrzebuje :) Niebo czuwa nad Wami, odwagi!!! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x0
czy to mozliwe zeby kobieta w ciazy zamiast podwyzszonej temperatury 37'... miala powiedzmy 35.2'? i dostala normalnie okres w terminie przez 2 miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda250
Ja tez czekam na dzidzie, kochaliśmy sie w 14 dniu cyklu, teraz jestem tydzien przed miesiączką. Bolą mnie piersi i jakby prawy jajnik, ale nie wiem, czy sobie tego nie wmawiam, bo bardzo chcę mieć drugie dziecko. Przy pierwszej ciąży pamiętam, ze bardzo bolał mnie brzuch, zwłaszcza w dzień spodziewanej miesiączki i czułam się bardzo zmęczona, chciało mi się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.Frymark1989
czesc dziewczyny... ponad tydzien temu kochalam sie z chlopakiem dostalam podwojna dawke jego nasienia bo kochalismy sie dwa razy. Od tego czasu czesto siusiam. Nie mam zadnych zawrtotow glowy ani nie jest mi slabo. Jedyne co to bola mnie piersi troszke ale to moze na okres?? No i oczywiscie po nocach nie spie ale to pewnie ze zdenerwowania. Myslicie ze moge byc w ciazy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella28
Moje objawy ból piersi bardziej niż na okres,ból głowy,jestem nerwowa,bóle kręgosłupa.Test robiłam w pierwsz dzień spodziewanej miesiączki i wyszedł pozytywny.W ciąży jestem po raz drugi i mam nadzieje,że będzie lepiej bo tamtą ciąże do połowy wymiotowałam. 7 miesiącu dopiero zaczęłam przybierać na wdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laporushi24
ja nie mam zadnych objawow, poza cholernym bolem kregoslupa, krzyza . nie wiem czy to ma zwiazek z ciaza bo to dopiero poczatek 12 tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika1985
Czesc DZIEWCZYNY! W niedziele rano robilam test ciazowy a w poniedzialek z samiuskiego ranka powtorzylam i oba wyszly pozytywne. Moj chlopak z siostra twierdza ze moze oszukuja bo sa najtansze ze wszystkich tu dostepnych, ale ja mam objawy ciazy. Bola mnie piersi, mam mdlosci, zgage, sikam co chwile,draznia mnie zapachy (nagle znienawidzilam swoje perfumy). Ale nie wiem moze to tylko moja wyobraznia? Tak bardzo chce byc mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3108
witajcie dziewczyny,nie wiem co się dzieje czy spóżnia mi się okres czy naprawdę jestem w ciąży.Okres miałam ostatnio 7 listopada,boli mnie brzuch,mam wilczy apetyt,jestem strasznie senna.w niezielę robiłam test ciążowy i nie wiem co mam o tym myśleć ponieważ druga kreska się pojawiła ale bardzo słabo widoczna.Jak myślicie czy jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondim
Dziewczyna chodzi do szkoly mozna powiedziec do skutu dopoki dobrze sie czuje i pozwala na to lekarz. Urodzi dziecko jak sie nie myle ma tam 1 miesiac wolnego i do szkoly. Konczy sie normalnie szkole tak bylo u mnie w budzie. Dziewczyny w ciazy w mojej szkole nie narzekaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondim
Co do odpowiedzi na moje pytanko nikt mi nie odpowiedzial. Ale juz nie trzeba bo wiem ,ze jestem mamusia a za 7,5 miesiaca bede mialao male malenstwo. Ps: Co do testow nie jest to prawda ze wykrywaja ciaze po 6 dniach. Wykrywaja po spodziewanej miesiaczce i z mojego przykladu tak najlepiej po tygodniu Jesli sa dwie kreski ta pierwsza jest mocno ciemna a ta druga lekko tylko to i tak mozna stwierdzic ze jest sie w ciazy. najlepiej isc do ginekologa. A po drugie kobieta sama wie czy jest czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_wiem_jak
a ja mam od jakiegoś tygodnia - półtora bóle w podbrzuszu? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia167
kochalam sie ze swoim facetem ale po stosunku okazalo sie ze prezerwatywa pekla i dzien po tym stosunku strasznie boli mnie brzuch,czy to objawy ciazy czy raczej stres czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakkk
do kasia1986 czasem zdarza sie że mimo że jest sie w ciąży to pojawia sie miesiączka a raczej plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina 24
ja tez juz bym chciala zostac mamusia narazie czekam na miesiaczke jak narazie spoznia sie juy prawie tydzien niekiedy bola mnie sutki prawie caly tydzien bylo mi niedobrze i wczoraj rowniez robilam test ale wyszedl negatywny i co o tym myslicie ?bardzo bym chciala zeby sie udalo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik456
mam pytanko kochałam sie z moim facetem i po wszystkim prezerwatywa została mi w..... i jak ja wyciagnelam to nic w niej nie bylo czy moge byc w ciąży?? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to w niej nic nie bylo? tzn ze Twoj partner nie doszedl ? jesli nie doszedl to raczej marne szanse zebys byla w ciazy .. jesli jednak tak sie stalo to zalezy czy \"nasienie moglo sie wylac\". Chociaz to i tak przy wielkim pechu wiec spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna8888
Kilka dni temu akurat miałam dni płodne tak wyszło ze ze swoim facetem wylądowałam w łóżku i co?? prezerwatywa bezczelnie pękła i finał we mnie, mineły dopiero 4 dni i tak naprawde niemam żadnych obiawów dopiero jak zaczełam czytać wasze wypowiedzi to rozbolal mnie brzuch i piersi. Test mam już kupiony, czeka do niedzieli, kwas foliowy łykam (tak na wszelki wypadek) I WY TEŻ O TYM NIE ZAPOMINAJCIE NIEZALEŻNIE JAKIE MACIE OBJAWY!! czekam do niedzieli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuaienka1234
Ja również mam problem.Robiłam test.Wyszedł negatywny,ale ciagle nie mam okresu,który powinien sie zacząć juz 5-6 dni temu! Jezeli bylabym w ciazy,bylby to juz koniec 1 miesiaca.Czy mozliwe zeby test zle wyszedl po tak dlugim juz przeciez czasie od teoretycznego,mam nadzieje zapłodnienia?????......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 24
Dziewczyny ja mam straszny problem ponieważ brałam antybiotyk (silny ponieważ był 3 dniowy), i przez dwa dni nie wziełam tabletki a w jednym z tych dni uprawałam stosunek z mężem, w tej chwili mineło 5 dni a ja od tego czytania na forum mam już wszystkie objawy, jak myślicie czy to jest możliwe żebym była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia26
fifi25 Nie martw się ja o pierwsze dziecko starałam się rok!!!A teraz też już staram się 6 miesięcy!!!Bedze dobrze!!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi objawami to faktycznie nie ma się co tak szybko nakręcać, choć czasem nie trzeba czekać do terminu miesiączki...U mnie było tak, że mniej więcej tydzień przed okresem, a więc tydzień po zapłodnieniu zaczęły mi się zmieniać piersi (test jeszcze wtedy negatywny) tzn. stały się nabrzmiałe i bolące, żyłki bardzo widoczne a wokół sutków takie jakby małe guzki-zgrubienia, no i same brodawki zrobiły sie ciemniejsze...Poza tym ogólne złe samopoczucie, rozdrażnienie, podwyższona temperatura, wstręt do kawy i częste chodzenie siusiu...Tak było u mnie, a w dzień miesiaczki pozytywny test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mychaww
kochałam sie z chłopakiem w sobote na niedziele w nocy i skonczyłe we mnie był to poczatek okresuuu czy moge byc w cizayy teraz jest 4 dni po a ja jestem sennaaa i mm bole pobrzuszaa powiedzcie mi jestem w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda88
Ostatnio zaczełam się kochać ze swoim chłopakiem bez prezerwatyw..Oczywiście nie skończył we mnie ale o mały figiel do tego by nie doszło.Powiedzcie mi czy są szanse że mogę być w ciąży.W sumie ostatnio czuję sie nie za dobrze ale ja tak nieraz mam.Zależy mi na waszych odpowiedziać.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranek89
Czytam,czytam, i powoli zaczynam wariować... Od 2 tygodni jestem rzeczywiście przemęczona, ale składałam to na karb tego, że krótko sypiam, a rano nie potrafię spać... Objawy typowe dla mojego okresu, bolesność piersi, humorki:)- dziś właśnie mam krwawienie, ból, jak ostatnimi czasy, niesamowity (a\'propos- mi pomaga tylko Apap i Amol)... Nigdy nie mieliśmy \"prawdziwego\" stosunku- i ostatnio nie było inaczej. Dwa tygodnie temu, w dni płodne, pieściliśmy się- pieszczoty oralne, w przypadku mojego chłopaka również dłonią (palcówka??)... Zawsze jest to tylko w bieliźnie, ale ostatnio miałam niestety koronkową... Już raz miałam obawy, czy to nie ciąża po takich igraszkach w bieliźnie, zrobiłam test, ale było ok (z mojego punktu widzenia)... Na dodatek miałam wszystkie objawy, a nawet te, które są po paru tygodniach- a stres niesamowity:) Pierwsze pytanie: czy jest możliwe, żeby płyn, który występuje przed spermą, mógł \"spowodować\" u mnie ciążę przez koronkową bieliznę i jego bokserki:)?? Wiem, że zawiera plemniki, a i ja wtedy byłam już porządnie podniecona i \"mokra\". Drugie pytanie, troszkę trudniejsze... Nie wiem, czy któraś z Was miała taką sytuację... Trochę się martwię, ale wybieram się do ginekologa po okresie... Gdy mój chłopak wkładał we mnie palce, był mały problem- gdy je wyciągał były zakrwawione... Pierwszy raz wpadł w panikę, że zrobił mi krzywdę... Ale poszłam się umyć i było ok... Uspokoiłam go, ale strasznie się bałam... Na drugi dzień odczuwałam lekki ból. Z drugiej strony jednak nie zrezygnowałam z tego rodzaju pieszczot, czasem miałam jeszcze lekkie plamienie, jednak skrzętnie to ukrywałam przed moim- nieważne... Pomyślałam, że to za pierwszym razem to mogła być błona dziewicza, ale wątpię... Te 2 tygodnie temu było trochę gorzej- misiek wsadził mnie do wanny, tym razem ja się przeraziłam... Krwawiłam trochę więcej- boję się, że to może być coś poważnego... Jak myślicie- to uszkodzenie \"mechaniczne\" czy jak?? Przecież tam jest tyle śluzu, że jak by mnie mógł zadrapać?? A poza tym- takie krwawienie po zadrapaniu?? Od tego czasu w ogóle się nie pieścimy- mam takie obawy, że hej...:( Opiszcie proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×