Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

kiedy pierwsze objawy?????

Polecane posty

Gość Młoda88
ja do baranka jeśli chodzi o ta koronkową bielizne i jego bokserki to raczej to jest nie możliwe.Ja na samym początkuy z chłopakiem też tak miałam.Bez obaw, żyje juz z nim 4 lata i jakoś w ciąży nie jestem.Nie masz co się martwić!! A jeśli chodzi o to drugie pytanie to już nie mam pojecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalaaaaaa
Baranek tak jak wyzej napisno, koronkowa bielizna i bokserki nie ma szans zeby doszlo do zaplodnienia. A co do drugiego problemu to lec jak najszybciej do ginekologa, tylko on moze powiedziec Ci co sie dzieje, Pozdrawiam i 3mam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaw
Zastanawiam się, bo coś jest nie tak ze mną ostatnio.Podle się czuje już od jakiegoś czasu - z przepracowania ogólnie rzecz biorąc - od ponad pół roku nie biorę tabletek, bo nie miałam czasu iść po receptę. Zresztą doszłam do wniosku, że co ma być to będzie. Ucieszyłabym się z dziecka, nawet bardzo. Ponieważ jestem zagoniona nie pamiętam wogóle kiedy miałam okres, domyślam się mniej więcej i już trzeci miesiąc zastanawiam się czy nie jestem w ciąży. Według moich ogólnikowych obliczeń okres powinnam dostać jakieś dziesięć dni temu. Ostatnio też mi się chyba spóźnił o kilka dni, ale jak mówie są to wciąż moje przypuszczenia. Nie bolą mnie piersi jak zwykle przynajmniej tydzień przed okresem. Ostatnie dwa tygodnie nie miałam wogóle apetytu, teraz nagle mam, czuje też że mnie troche mdli, zwłaszcza wieczorami, no i jestem przemęczona, ale to może być spowodowane tym, że za dużo mam obowiązków w pracy i na studiach, źle sypiam już od dawna. W dodatku co jest niesłychane wyskakują mi na nowo pryszcze, jakbym była nastolatką. W tym tygodniu zrobię sobie test. Jesli nie jestem w ciąży to oznacza, że mam jakieś zachwiania hormonów i troche się obawiam, że jestem na coś chora. Jakbyście zgadły, póki co nie mam czasu iść do lekarza. Chyba tylko dziecko uratowałoby mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnaa
a ja mam może trochę naiwne pytanie, ale..... czy do zapłodnienia może dojść od płynu, który wydobywa się z penisa jeszcze przed wytryskiem? Zastanawiam się czy plemniki mogły pokonać całą tą drogę, jeśli nie doszło do włożenia....To było 6 dni temu, a ja źle się czuję, mam nudnośći i ciągle mi gorąco..... No i jeszcze: czy testy zawsze są PEWNE i po ilu dniach można je zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewnaa
proszę pomóżcie!! mam juz jakies dziwne objawy! ciagle boli mnie brzch i mam wrażenie, że moje piersi są jakby twardsze....naprawde się boję! moj chlopak udaje, ze nie ma tematu, a do lekarza dopiero w przyszlym tygodniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylkoona
hehe:) nie powiem troche się uśmiałam jak poczytałam niektóre pytania... Fakt jestem młoda... ale niegdy nawet nie przyszło mi do głowy że mogła bym zajść w ciąże mając na sobie koronkowe majtki a moj chłopak bokserki!!Boze przeciez tego uczą w szkole:) Ja jestem dopiero na samym początku:P 3 tydzień:) ale czuję się dobrze:P poza nudnosciami i bolem brzuszka jest super:) i Mam nadzieje że moja mala fasolka będzie sie u mnie dobrze czuła:P hehe trzymajcie kciuki:) Tak samo jak ja trzymam je za was:) Żeby wszystko nam sie udało:)I dziewczyny jeśli nie wiecie co i jak a nie ufacie testom... najlepiej idzcie do lekarza:) każda ciąze jst inna i żadna kobieta na 100% nie powie ci że jestes czy nie jestes w ciązy:P buziaczki:) i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia...
ja robilam 4 testy pierwszy tydzien po zaplodnieniu i wyszedl wynik negatywny,drugi tydzien pozniej wynik znow negatywny wiec dalam sobie spokoj dopiero gdy tydzien spoznil mi sie okres znow zrobilam test wynik POZYTYWNY dla pewnosci pobieglam po drugi... teraz jestem w piatym tygodniu ciazy ....a dobry wynik wychodzi dopiero gdy robisz test wtedy gdy spoznia Ci sie miesiaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta32
Mam juz 2 letnia coreczke i pamietam, ze strasznie klulo mnie w brzuchu na dole- lekarka przepisala mi nospe-forte, ale nie bralam, bo ta baba nie budzila mojego zaufania, po zmianie lekarza dowiedzialam sie , ze to byl moj blad, bo nospa dzial rozkurczowo i moglo sie to zle dla ciazy skonczyc. poza tym podnosilam w 6-8 tygodniu ciezkie przednioty i mialam kika razy powazne krwawienie, pewnego dnia na poczatku ciazy spadlam ze schodow ( zima i lod na schodach), matko jak sobie przypomne to poczatki mojej ciazy byly koszmarne- jednak zawsze,gdy cos sie dzialo niepokojacego natychmiast kladlam sie i odpoczywalam( nawet w pracy). Pod koniec ciazy kopalam dzialke tak swietnie sie czulam- cora urodzila sie zdrowiutka i nawet zoltaczki poporodowej nie miala:))) Teraz prawdopodobnie jestem w drugiej ciazy,bo opoznil mi sie okres 2 tygodnie i od kilku dni mam okropne mdlosci, czego w pierwszej ciazy wogole nie znalam. Nie mam parcia na ciaze ani nie martwie sie jakby byla,ot malzenskie spontaniczne zapomnienie....a co z tego bedzie zobacze w przyszlym tygodniu. Pozdrawiam wzystkie dziewczyny i tym co bardzo chca miec dzidziusia, radze relaksik i duzo milosci:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelinka
ja tak samo jak \"niepewna\" mam pytanie czy do zaplodnienia moze dojsc z samego plynu ktory jest przed wytryskiem a wytrysk wystapil dopiero pozniej??? prosze odpowiedzcie bo juz nie wytrzymuje tego napiecia!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka207822
najbardziej zachciało mi sie śmiac jak pewna osoba napisała że dostała podwójną dawkę nasienia do pochwy heheh cóż za pikantne szczególiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelinka
proosze niech mi ktos odpowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie do zapłodnienia wystarczy jeden sprawny plemnik, który może znależć się w tym płynie o którym piszesz... teoretycznie jest więc to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....beeejjjbe.....
Ja nie wiem czy jestem w ciąży. Okres ostatni miałam 25 marca i to był pierwszy okres po odstawieniu tabletek, wiem że owulacja mogła już być (pewnie i tak mam wszystko na razie rozregulowane ). Zanim zaczęłam brać tabletki moj cykl był nieraz 28 dni, nieraz 35 więc. Kochałam się z mężem w pierwszych dniach kwietnia kilka razy, zawsze z prezerwatywą. I mam takie pytanie...boli mnie od kilku dni brzuch a dokładnie jajniki w taki dziwny sposób ja na okres ale lżej (ale na okres tylko mnie bolał jeden a teraz dwa) i macica, a do tego nie mam wogóle apetytu (wczesniej bardzo duży, szczególnie na słodycze a teraz nie moge na nie patrzeć) i mnie non stop mdli, czuję się zmęczona. Czy ktoś miał takie objawy na początku?? Mam juz jedno dziecko ale wtedy nie miałam żadnych objawów ciążowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia -
Jeśli Wy chcecie tego dziecka to nie patrzcie na to co mówią jej rodzice. Choć trochę mi się to wydaje nieprzemyślane z waszej strony... Ona jest bardzo młoda.Ze szkoły teoretycznie nie mają prawa jej wyrzucić bo to już nie te czasy. Ale możecie mieć problemy z sądem ze względu na jej wiek. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę powodzenia :-) A odnośnie moich objawów to wcale nie wiedziałam,że jestem w ciąży. Okres spóźniał mi się praktycznie zawsze. Nawet o dwa miesiące. Chodziłam po ginekologach a ci mówili, że BęDZIEMY musieli się bardzo starać żeby mieć dziecko. Tymczasem zaczęły boleć mnie piersi jak na okres tyle tylko że właśnie po bokach,sutki przez pierwsze parę dni miałam mocno wrażliwe i bolał mnie prawy jajnik :-) Następnie zaczęłam więcej jeść i czułam się ciągle wzdęta. Zrobiłam test i... pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobuzek
no tak my się staramy od roku od 3 miesiecy zaczał mi sie regularnie spoźniac jeden , dwa dni ja wiem ,ze to psycha ale poprzedni miesiac był dziwny inaczej wygladała miesiaczka a po miesiączce bolaly mnie piersi i dziwne plamienie w srodku cyklu a teraz juz tydzien mi sie spóxnia nie mam odwagi zrobic testu bo tyle razy przez ten rok zrobiłam i tak czekam dól brzucha mnie pobolewał jak na miesiaczkę ale jej nie ma - rany jak ja bym sie cieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunrays20
po pierwsze jest stanowczo zamłoda o 6 lat. ale nie powinna usuwać ciąży to jak morderstwo !!!! niech sie nie przejmuje rodzicami. rodzice najpierw gadają a potem są sczęśliwymi dziadkami. szkołe może skończyć i nikt jej tego nie ma prawa zabronić !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunrays20
to była odp na pytanie tego chłopaka z 1str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunrays20
ja przed wczoraj sie starałam z moim mężem dziś mam dni płodne podobno plemniki żyją 2 dni wienc obliczyłam sobie że przeżyją jeszcze dziś i jutro ...... pożyjemy zobaczymy może coś z tego wyjdzie ...... chciała bym bo maże otym z całego serca. test robie za 2 tygodnie kto wie może zobacze te dwie piękne kreski mieniące sie na teście :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunrays20
a tak na przyszłość dla niektórych kobitek mdłości ma sie po 2 tyg lub wcale to prawda że każda babka ma inne objawy albo wcale ich nie ma a wstręt do zapachów ma sie ok 3 miesiąca przeważnie jak dziecko jest już troche większe niż fasolka i ma rączki i nóżki a boleć brzuch morze tylko do spodziewanej miesiączki potem nic nie boli (jeśli coś boli to znaczy że coś jest nie tak) (wiem bo moja mama mi mówiła a ma 2-ójke dzieci , siostra też 2 i teściowa 3 nio :) :):):):) słuchajcie tylko tych kobitek co są albo były w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partycja
Witam. 8 dni temu pieściłam się z moim chłoipakiem.Podejrzewam, że plemniki przeniosły się na rękach.Obawiam się, że jestem w ciaży. Nie mam żadnych objawów, jestem tylko zdenerwowana, bo jeżeli jestem w ciąży to nie wiem co zrobię.Jestem młoda i jeszcze nigdy tego nie robiłam, a jest prawdopodobienstwo, że zaszłam w ciążę! Zdarzenie to miało miejsce w dniu kiedy miałam dostać okresu,a w sumie to już się spóźniał z dzień.Cykle mam dość długie, pewnie z 30 dni. Nie miałam dość regularnych cykli. Prawdopodobieństwo,że zaszłam w ciążę jest niewielkie, ale jest. Strasznie sie boję. Powinnam zrobić test ciążowy? A jeżeli wyjdzie dodatni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitra
Nie przekonasz się dopoki nie sprawdzisz... :) A prawdopodobieństwo faktycznie jest male... Zrób test, kosztuje niecale 10 zl, robisz go w parę minut ipo klopocie... Zrób go jednak nie wczesniej niż tydzień po tym fakcie który opisujesz i najlepiej rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
ja tez czekam na wynik testu a zrobie go za tydzien u nas byly tylko dwa zblizenia w 15dc i 18dc sutki przez 6 dni mnie bolaly ale dzis juz niestty nie mialam nadzieje ale chyba nic z tego nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partycja
A dlaczego test trzeba robić rano? Jak rano? Zaraz po przebudzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
musisz kisic mocz podczas snu rano bedzie najwieksze stezenie hormonu w moczu dlatego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze bo jestem w małej rozterce czy czasem nie jestem w ciąży ostatnio mama smaki czasami jest mi niedobrze na zapach kawy a co poza tym to wcinam ile mogę czy to jest możliwe ze na początku ciązy takie są objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darusia997
Czesc dziewczyny. z amiesiac wychodze za mąż.. o dziecko staramy sie juz od roku... Co prawda bylam juz w ciazy w czerwcu ale w sierpniu w 9 tygoniuciaza obumarla... po trzech miesiacach zaczelismy sie dalej starac i... w tamtym miesiacu miesiaczke mialam w pierwszy dzien normalnie w drugi nic a w trzeci dzien ciotka powrócila, juz nie tak obficie jak zwykle... kuly mnie jajniki.. w tym miesiacu juz powinnam dostac miesiaczke ale nie mam... coraz czesciej chodze do ubikacji siku, a w piersiach czuje podniecenie i niekiedy mrowienie... Pomozcie... boje zrobic sie test bo boje sie rozczarowac... Czy to tylko wynik nieregularnych miesiaczek czy moze wkoncu ...???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc!!! Ostatnio wraz z narzeczonym podczas stosunku pekła nam gumka, wszed l we mnie moze ze 2-3 razy nim sie zorientowalismy, nie miał wytrysku, czekam na okres ale cos mi sie spoznia.. mysliscie ze jest prawdopodobienstwo zebym była w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona pyzia
Ostatnio dość często zastanawiałam się nad problemem ciąży i nie ukrywam że bardzo się tego boje...Może napsze inaczej, boje się tego jak byłabym odebrana gdybym miała już dziecko, gdybym była w ciąży bo mam dopiero 18 lat. O ciąży osobiście nie myślałabym w kategori katastrofy,bo dzieciaczki są rozkoszne i chciałabym mieć dziecko ale jeszcze nie teraz. Myśle że nie wytrzymałabym tych ciągłych spojrzeń, szeptów mieszkam na wsi gdzie ploty szybko się rozchodzą...a, o Boże, co by się w domu działo!! Co powiedziałaby rodzina?? Wyczytałam na tym forum że teorytycznie mogę być w ciąży choć wszystko działo się oczywiście z zabezpieczeniem,chodzi o taki problem (tu pozwole sobie przytoczyć pytanie jednej z internautek i odpowiedż jaką uzyskała): ,,niepewnaa a ja mam może trochę naiwne pytanie, ale..... czy do zapłodnienia może dojść od płynu, który wydobywa się z penisa jeszcze przed wytryskiem? \" ,, baderka teoretycznie do zapłodnienia wystarczy jeden sprawny plemnik, który może znależć się w tym płynie o którym piszesz... teoretycznie jest więc to możliwe... \" Wzmógł się mój strach bo z natury jestem lękliwa. Myśle że problem częstej potrzeby opróżnienia pęcherza to raczej u mnie nic niezwykłego choć kilka dni temu poczułam straszny ból w okolicach jajników i podbrzusza (choć może to to samo), ból był tak silny że wymusił na mnie zgięcie się w pół. Obecna przy tym zdarzeniu rodzicielka powiedziała mi że to przeziębienie nerek. Mdłości, hm myśle że też nie, kilka dni temu w szkole miałam mdłości ale po uprzednim zjedzeniu na śniadanie sporej ilości ciastek (bo łakomczuch ze mnie był zawsze) i przegryzieniu ich bułką z białym serkiem i pomidorem (mojej ulubionej zresztą). Martwi mnie tylko jedno, od jakiegoś czasu moje małe piersi bolą mnie i nabrzmiały i mój brzuch też nieco się napompował jak przed @. Mam dość nieregularne miesiączki a teraz jest 22 dzień od ostatniego okresu i nie długo powinnam dostać @. Ne wiem co mam o tym myśleć ale boje się że mogłam zajść nieszczęśliwie w ciąże.. :\'( mimo iż mam kochającego chłopaka z którym chciałabym spędić reszte życia to napewno nie perz przymus. Jest odemnie nieco młodszy ale dojrzały i wiem że nie zostawiłby mnie samej na lodzie, ale nie jestem gotowa na to :\'( byłabym rada przeczytać państwa opinie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona pyzia
pomyliłam adres poczty: annusia2818@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi88
hmmm ja tez jakos tak sie zastanawiam... to jest mj pierwszy miesiac bez tabletek anty i wiem ze sperma dostala sie :p wemnie 2 razy- tydzien temu i w ten weekend. dzisiaj robilam test ale nic nie wykazal a ja zle sie czuje- swedzialy mnie brodawki, jest mi teraz naparawde niedobrze , mam wzdety brzuch i troche mnie obolewa( ale slabo i tylko czasami) poza tym lekkie zawroty glowy... nie wiem co o tym myslec bo ostatnio ciagle wydaje mis ie ze jestem w iazy le ze teraz to jest mozliwe bo juz nie biore rtabsow. problem w tym ze opo nich mam rozregulowany cykl i nie wiem kiedy mialam/ moglam miec owulacje i w ten sam sposob czy moglam zajsc?? a wy co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×