Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pchelka14

liposukcja lydek.modelowanie nog

Polecane posty

Dziewczyny ,jestem po zabiegu liposukcji lydek i kolan u Dr Adama Gumkowskiego Moge szczerze wszystkim polecic Doktora oraz jego klinike w Warszawie ,zabieg mialam wykonywany 2 tyg temu wiec na efekt koncowy musze jeszcze poczekac ale i tak widze kolosalna roznice Super podejscie do pacjentek ,Dr kazdy przypade traktuje indywodualnie ,stosuje tylko sprawdzone i skuteczne metody korygowania sylwetki W tej dziedzinie jest naprawde niezastapiony Szczerze polecam na pewno nie bedziecie zalowac wydanych pieniedzy jak czytam o tych wszystkich laserch .smartlipo bodyjet To WSZYSTKO kolejny chwyt marketingowyy Powaznie Dziewczyny zastanowcie sie czy chcecie byc chomikami doswiadczalnymi i nakrecac marketingowa spirale tych wszystkich pseudo nowosci typu bodyjet czy smartlipo A i najwazniejsze LIPOSUKCJA NAPRAWDE NIE BOLI PRzynajmniej ta wykonywana u DR Gumkowskiego WIEM BO SAMA sprawdzilam SZCZERZE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanny4
Witaj Pchełka, Napisz coś więcej o samym zabiegu i przede wszystkim jak się teraz czujesz? Możesz zdradzić ile zapłaciłaś? O tym zabiegu myślę już od dawna i chyba dojrzałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak bolu nie czuje w ogole ,oczywiscie sa siniaki ale to jest do przezycia bo efekt widoczny od razu Jestem bardzo zadowolona z efektu ,gdybym miala robic jeszcze raz nie zastanawialabym sie nawet secundy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iqueen
Chyba nie wiesz o czym piszesz - dwa lata temu przeszłam liposukcję okolicy nad kolanami i ud. Masakra. Nie tyle zabieg - bo znieczulenie robi swoje, ale to co następuje potem. Chodziłam po ścianach, wyłam, gryzłam ściany z bólu ... A lekarz powiedział, że taki jest skutek uboczny. Niestety pozostał jeszcze inny - nierówności. Nie do zlikwidowania, bo na poprawkę w życiu się nie zdecyduję. Jeszcze jedno- podczas zabiegu straciłam sporo krwi, a po narkozie wymiotowałam i miałam trzy dni migrenę. To okropny zabieg. Odradzam. Może te co tak krytykujesz są jednak lepsze? Bo nie tak inwazyjne? Koleżanką robiła smartlipo i niemal od razu była na chodzie - tyle, że miała nadzieję , że więcej jej ubędzie. Cóż złego w dobrym marketingu - przecież to że chcemy być szczuplejsze to też wynik marketingu. Marketing ma na celu nie tylko sprzedaż ale i informowanie , więc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchelka cos kitem
to zalatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahikkk_w
RObilam to w Keramedzie we Wroclawiu, efekty sa dobre, jak ktos ciekaw podaje maila ola87r@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskka
Górne powieki- masz rację, pewnym panom spadaja zarobki więc sie wrecz nachalnie reklamuja w kazdym watku, jak nie Poznań z acculiftem to dr Gumkowski, ten ostatni , z tego co pamietam, bardzo "udanie" zoperował Hanke Bakułę, i wiele innych , które pod klinika rzucały jajkami w kazdy samochód wjezdzajacy na jej teren, Mam znajoma, która mieszka po sąsiedzku z jego "kliniką"- co tam sie działo to trudno sobie wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolorowoMi
podbijam temat ;) któraś robiła sobie liposukcję łydek? cwicze i cwicze, ale chudnę wszędzie prócz nóg (niestety głównie w biuście, schudłam do B, pewnie jak tak dalej pójdzie wyląduje z A fuck...) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja987
jestem prawie dwa lata po zabiegu wydaje mi się że już nie pamiętam jakie miałam łydki na początku.. niby różnica jest, nawet kilka razy miałam na sobie sukienkę, zdarzyło się też że usłyszałam że mam niesamowicie zgrabne nogi (szczerze w pierwszej chwili nie potraktowałam tegi poważnie bo całe życie chowałam przed światem te dwa kołki, i myślałam że to ironia..) jednak fakt, gdy wstaję rano mam ładne szczupłe nogi wyglądające na sportowe (umięśnione), jednak na wieczór są już opuchnięte sprawiają trochę dyskomfortu, są nieładne.. stojąc przodem są ładnie wyprofilowane, niestety z boku widać brak "wcięcia", nie ma różnicy między kostką a mięśniem łydki, nadal przypomina kołek tylko nieco mniejszy niż przed pierwszym zabiegiem, zaczynam odwiedzać fora tematyczne ponieważ w najbliższym czasie chcę się zdecydować na drugi zabieg tym razem "liposukcja okolic kostek", za łydki płaciłam 4,000zł, za kostki znalazłam klinikę (warszawa) za 2,500zł, na konsultacji wyjaśnię czego oczekuję - szczupłej kostki albo conajmniej szczuplejszej niż mam teraz.. marzenie :) jeżeli chodzi o zabieg - nie ma tragedii, robiłam w klinice wawa LineaCorpolis, sam zabieg nie boli, po owszem - 2 miesiące bolesnego chodzenia ale jest to do przejścia dla osób które sa na tyle zdeterminowane by podjąć sie takiemu zabiegowi dla polepszenia wyglądu jak coś to pisać - odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibembs
w tym przypadku rozsadnie byloby odwiedzic dr Pawla Szymanskiego z wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja897
czemu akurat jego polecasz i czemu "w tym przypadku" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolorowoMi
Do ja987: A nie miałaś problemów z napięciem skóry? Podobno trzeba robić jakieś masaże i chodzić na zabiegi, bo może pojawić się coś na kształt cellulitu po tym zabiegu? Miałaś z tym jakieś problemy? Nosiłaś opaski uciskowe na łydki? Brałaś przed liposukcją jakieś leki na wzmocnienie naczyń krwionośnych? Podobno liposukcja łydek jest niebezpieczna właśnie ze względu na duże ukrwienie łydek? Co było powodem, że zaufałaś wymienionej klinice? Czym się kierowałaś przy wyborze? I czy mierzyłaś łydkę przed i po operacji? Pozdrawiam i sorry za tyle pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja987
Hej :) -nie ja nie miałam problemów z napięciem skóry, i nie widać na niej cellulitu, mam normalna skórę jak przez zabiegiem, nie do poznania że coś było tam że tak powiem grzebane ;) -tak masaże (drenaż limfatyczny) usprawniające przepływ limfy naprawde dają wiele, przedewszystkim by nie tworzyły się złogi i nierówności na operowanym miejscu (które mogą zostać już na stałe), przy tym opuchlizna szybciej schodzi, już po pierwszym masażu widać o ile szczuplejsza jest noga (potem limfa znowu spływa zgodnie z grawitacją w dół więc nogi puchną) więc do zagojenia całkowitego bardzo zalecane są drenaże i ja osobiście polecam. -opaski uciskowe nosiłam bo jest to obowiązek innego wyjścia nie ma, zakładają ci od razu po zabiegu opatrunki które pełnią funkcję uciskowe, potem z tego co pamiętam byłam po chyba tygodniu na ich zmiane, dodatkowo nosisz przez miesiąc 24h na dobe bieliznę (w przypadku łydek są to podkolanówki) uciskowe jak do żylaków - kupujesz w aptece (niedrogie). -nie brałam żadnej syplementacji na naczynka, i myśle że jeśli masz taki pomysł to musisz to skonsultować z lekarzem bo nawet chyba nie można żadnych leków przyjmować łącznie z suplementacją ale nie pamiętam już dokładnie.. -nie wiem czemu, instynktownie chyba wybrałam klinikę, dużo o nich czytałam, a gdy mój pomysł przedstawiłam rodzicom łącznie z datą konsultacji i wybraną kliniką, to okazało się że tam powiększała piersi znajoma rodziny która słynie z umiłowania do upiększania się i robi to tylko w sprawdzonych dobrych klinikach więc to w jakims stopniu potwierdziło moje zaufanie. -łydkę mierzyłam ale oczywiście tylko w jednym miejscu.. z którego zeszło mi 2cm, lekarz od razu ci powinieim powiedzieć że o ile obwód się zmieni to nie wskoczysz w dwa nr-y mniejszy rozmiar kozaków (ale ja osobiście w końcu mogę kupować kozami bo się wogólę mieszczę ;) ) łydka nabiera ładnego kształtu (który sama ustalasz z chirurgiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja987
dodam jeszcze że to ja zaniedbałam np właśnie masaże i może dlatego nie mam przy kostce takiego wcięcie jak chciałam, może też nie wiedziałam dokładnie czego chcę, ale klinika LC bardzo miła, mój chirurg - Sławomir Łoń o ile nie przekręciłam nazwiska tez bardzo przyjemny odpowiada na wszystkie pytania pokazuje zdjęcia z innych zbaiegów, po zabiegu cały persolnej dba o ciebie nie leżysz jak intruz, uśmiechają się zartują - jest przyjemnie, zero dyskomfortu. Teraz chcę się zdecydować na zabieg ale ze względu na np koszta wybrałam klinike JollyMed gdzie oddzielony jest zabieg kostki i łydki, w 'mojej' poprzedniej Linea Corporis tak nie było więc musiałabym zapłacić znowu 4.000zł, (za liposukcje okolic kostek w JM płace 2.500zł a łydka tez tam kosztuje 4.000zł) Mimo iz jest to zabieg, wspominam miło ten czas może dlatgeo że to w pewnym sensie spełnienie marzeń, więc chętnie odpowiem na wszystkie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolorowoMi
O super, obie kliniki w Warszawie ;) A Ty miałaś tylko problem z łydkami, czy z udami również? U mnie to ogólnie nogi są jak 2 parówki :D ale o ile widzę efekty ćwiczeń na udach i ich obwód da radę zmniejszyć bez ingerencji chirurga, to w przypadku łydek graniczy to niestety z cudem. Czytałam trochę o tym doktorze Łoniu, którego polecasz, w internecie jest wiele pozytywnych komentarzy, ale cześć też jest negatywna, ale to pewnie z każdym lekarzem, z reszta ludzie spodziewają się po operacjach bóg wie jakich efektów, a przecież zawsze jest ryzyko, że coś się nie powiedzie i to niekoniecznie z winy lekarza.. A po liposukcji leżałaś tam u nich w klinice, czy można po wrócić do domu? Na ile dni byłaś wykluczona z normalnego życia? Czy liposukcja była w znieczuleniu ogólnym czy miejscowym? Po ostatnich rewelacjach z tą szwedką, co się nie wybudziła, chyba trochę bałabym się w ogólnym,pomimo że to było z jej winy, bo nie podała informacji o alergiach itp :P Masaż limfatyczny robiłaś sobie sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liposukcja to normalny zabieg, ale trzeba przejść się do dobrego specjalisty. Najlepiej do takiego, który ma już swoja markę wyrobioną w branży. Z tego co wiem, to doktor Piotr Osuch jest bardzo dobry i chyba nie przesadzę, jak powiem, że ustawiają się do niego długie kolejki. Związany jest z IQ Medica, więc jeżeli ktoś chciałby, to jak najbardziej warto w się tam przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolorowoMi
Do ja987: Słuchaj, a pisałaś jeszcze wcześniej, że łydki są super rano, ale w ciągu dnia puchną. Podobno to puchnięcie jest właśnie efektem liposukcji i nie da się go uniknąć. Czy to prawda? Ja, kiedy dzwoniłam do różnych gabinetów, cześć odradzała mi robienie łydek, gdyż właśnie pomimo poprawy ich wyglądu, zaczynają puchnąc i w efekcie, gdybym chciała iść gdzieś wieczorem i pokazywać nogi, to wyglądałyby one gorzej niż przed zabiegiem. Czy tak jest u Ciebie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja987
trudno powiedzieć czy to przez liposukcję nogi zaczynają puchnąć moim zdaniem jest to uwarunkowane genetycznie jeśli przed zabiegiem puchły to po też będą a jesli nie puchły to powinno być ok, ja robiłam zabieg dwukrotnie (raz łydki drugi raz okolice kostek bo uznałam że to jeszcze nie to czego chcialam) i w żadnej klinice nie nie mówili że przez to mogą puchnąć bardziej, zgodnie jednak mówili że to trudna część ciała, a kostki to już wogóle.. nawet (jestem 2 dzień po zabiegu) na pewno nogi nie wyglądają gorzej, nie puchną codzienie, puchną jak 12 godzin siedze i się nie ruszam ale to jakby norma, ale w normalnym dniu są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattinek
opuchlizna raczej nie jest wynikiem liposukcji tylko słabego krążenia - niestety mam to samo:( na szczęście w tej samej klinice, w której robiłam zabieg, jest lekarz-naczyniowiec, więc się przebadałam żyły, zrobiłam dopplera i ...biorę detralex. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja987
hmm a pomaga ten detralex? dobrze rozumiem że to taki przeciwobrzękowy usprawniający przepływ limfy? jest podobno dobry jedyny który ma 2 substancje czynne, faktycznie widzisz poprawę? właśnie sobie go dziś zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja987
Kattinek robiłaś zabieg liposukcji łydek? i jak wynik zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattinek
detralex jest na słabe krążenie w nogach. puchną mi od dawna, jeszcze przed operację, szczególnie jak siedzę, i latem. a niestety, siedzę długimi godzinami, bo taką mam pracę, przed komputerem. lek pomaga- wiem to po urlopowej przerwie:( co do wyniku zabiegu, super!! jestem bardzo zadowolona :))) choć trochę się martwię, bo praca pozostaje ta sama ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja987
ja jestem 3 dzień po zabiegu, czy ten lek przyjmowałaś w tak krótkim czasie od zabiegu? czy dopiero po całkowitym zagojeniu nóg? bo moja natura w gorącej wodzie kąpana już kusi mnie żeby zacząć przyjmować detralex, staram jednak się powstrzymać, we wtorek mam wizytę kontrolną u chirurga i z nim to skonsultuję dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattinek
myślę, że jak jesteś już po zabiegu to lek można brać od razu, ale lepiej spytaj się jakiegoś lekarza naczyniowego. nie chcę wyjść na znachorkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaeeeeeee
A gdzie kattinek robiłaś swoj zabieg? U jakiego lekarza? Myślałyście może dziewczyny o SmartLipo? To podobno bezpieczniejsze od zwykłej liposukcji, chociaż czytałam, że daje mniej pewne efekty, no ale pozwala uniknąć nierówności, a tego się boję najbardziej.. Miałyście jakieś zgrubienia po zabiegu? Jeśli tak, to czy masażami się ich pozbyłyście? Ja myśle o zrobieniu liposukcji w Czechach, tam można ją wykonać za 500 euro, także cena kusi, ale troche strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattinek
zabieg robiłam w klinice Solumed w Poznaniu, u dr Kruka. tam też przebadałam się u naczyniowca. mają bardzo nowoczesny sprzęt - więcej znajdziesz na ich stronie: http://solumed.pl/ co do masaży, to lekarz mi je zalecił i pomogły! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja987
iposukcja niebezpieczna? ingeruje w ciało ale dowiedz się dokładnie u lekarza jaki procent ludzi ma powazne skutki uboczne, naprawde znikomy, po to robisz wczesniej szereg badan zeby wykluczyc np bliznowacenie zakrzepice itp, wtedy zabieg jest wykluczony masaże - 100% obowiązek, pomagają nadać ładać ładny kształt nóg, zapobiegają nierównościom ale przedewszystkim usprawniają przepływ limfy, krążenia, rozprowadzają substancje odżywiąjące tkanki - nogi szybciej się goją, opuchlizna jest mniejsza i siniaki znikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaeeeeeee
A na te masaże do jakiejś specjalnej masażystki, czy każda będzie w stanie wykonać odpowiedni masaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie jak kattinek robiłam liposukcje laserową łydek w Solumedzie w Poznaniu, jeszcze w starej siedzibie na ul. Wawrzyńca. Klinika przeniosła się na Wyrzyska 18 i jest trochę trudno trafić, bo sam szukałam ich z 20 minut, ale z oddessanych łydek jestem równie zadowolona co kattinek. nie musze nikogo reklamowac bo Klinika, która ma najlepszy sprzęt i specjalistów od laserów sama nie musi się reklamować. my jestesmy tutaj, zeby sie wezprzeć i doradzić. goraco polecam i dr Kruka i dr Karczewskiego, któr sprawdził mi takim najnowocześniejszym podświetlanym laserem zyły i czekam teraz na zabieg u niego. jednocześnie na topicu o acculifcie pytałam jak się dzieczyny czują po tym zabiegu i czy obrzęk długo trwa. pod koniec stycznia zapisałam sie na dalsza część tzn kolana i uda.jestem spokojna teraz o swoje nogi -są w dobrych rękach. a po zabiegach wskazane są masaże u Pani Izy 12 zabiegów vellasmooth-naprawdę biore już sama drugą serię i cieszę się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja987
moim zdaniem lepiej wybrać się do specjalisty w sensie masażysty, sama mimo że jestem po nauce masażu, nie byłam w stanie zrobić tego tak dokładnie, zaraz męczą się ręce, jest niewygodnie samemu się masować, i weź rób to tak jak powinno być przez pół godziny, wychodzi na to że nogi są po prostu troche podotykane i tyle a limfa wcale nie spłyneła gdzie powinna, obrzęk nie odpuscił itp masażysta odprowadzi ci to wszystko do węzłów chłonnych, naprawde warto już do końca zadbać o to żeby efekt zabiegu był jak najlepszy, w końcu to nasze ukochane nóżki więc trzeba dbać oo nie w tej szczególnie trudnej dla nich chwili (trwającej miesiące) ;-) ogólnie zabieg liposukcji, a w zasadzie opłata za niego nie kończy się na samym zabiegu, do tego jest bielizna uciskowa (robiona na zamówienie po zmieżeniu cię dokładnie), masaże, leki, maści, trochę to kosztuje trzeba się z tym niestety liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×