Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alabama123

macie jakiś pomysł na wyróżnienie 8 i 9 latki?

Polecane posty

Gość Alabama123

Witam. Za pół roku biorę ślub. Jest to ślub cywilny w plenerze. Problem w tym że dziewczynki 8 i 9 lat strasznie nakręciły się że będą moimi drużbami. Babcia i cała rodzina nakręciła je że będą sypać płatki róż i trzymać mi WELON. Problem w tym że welonu nie będzie, a płatki to takie brzdące mogą mi sypnąć co najwyżej do pasa bo wyżej nie sięgną nawet jak staną na palcach . Jak dla mnie trochę niewypał. Macie może jakieś inne pomysły czym mogę "zaszczycić" najmłodszych gości tak żeby mogły poczuć się ważne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u naszych znajomych najmłodszy chyba 7latek podawał obrączki na podusi i był mega dumny..... Ale był jeden, do tego to był brat młodej, więc nie wiem czy by to przeszło... Podawal je dopiero gdy była na to pora a nie cały czas pałętał się za młodymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wogol nie angazowala tych dzieci w koncu twoj slub czy twojej babci no chyba ze ci sie to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sprawie zabrania mi rzeczy przez waszą parszywą instytucje prawną tj. mój komputer, telefon w którym miałem około 100zl na koncie - dlaczego mi do tej pory nieoddaliscie wy j****e s*******ny nienawidze was, to co do was wszystko pisze niedociera do was mimo że to fakt że okradlisciscie mnie, zrobie wam za to krzywde rozumiecie, całe moje życie zostło spieprzone, nie mam nic do stracenia, byłem i byłbym ładnym chłopakiem gdyby nie to wszystko, kobiety potwory i mezczyzni fagasi zapewniający im byt, niechciałem taki byc, chcialem zwyklej milosci, ale one wszystkie wolą jakis kreatywnych sponsorów. Myślicie że pelnicie jakies świete prawo, nie macie zupełnie pojęcia kto jest skrzywdzony kto zawinił, nie macie wiekszego pojęcia o przemocy psychicznej, pełnicie prawo w którym seksualność może istniec jedynie od 16roku życia, według was istnieje tylko pedofilia, a co wam mówi gerontofilia, jesteście debilami... według was osoba młodsza to ofiara, starsza to pedofil, zwyrodnialec, oprawca, tylko, że te ofiary to d****ary cwaniary które chcą wykorzystac, ale przecież wy nieznacie takiego pojęcia jak d****** jestescie jak obłudne matki żyjące jedynie według własnej interesowności, które wykorzystują pojęcie i podmiot dziecka do czerpania korzyści, nabywania praw. Pozostaje mi sie meczyc ponieważ wiecej słysze i widze jak to co mówią i pokazują, tempym sie lepiej żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×