Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brit-ka

Mam 22 lata i głębokie zmarszczki mimiczne, co stosować?Pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Najgłebsze to te poziome na czole i dwie pionowe...tzw lwia zmarszczka bo czesto marszcze czoło albo podnosze brwi i to od tego...ta zmarszczka jest tak gleboka ze moja mama ktora ma 58 lat nie ma takiej jak ja...prosze powiedzcie jakieo kremu albo najlepiej serum powinnam zaczac uzywac na zmarszczki mimiczne?Bo o ile wiem one nie sa nieodwracalne tak? Czy z Vichy ten Myokine Fusio Film bedzie dobry?Moze ktoras z Was ma ten sam problem i cos jej pomoglo?Do tego mam przesuszona łuszczaca sie skore...i paraodoksalnie pojawia sie na niej pelno zaskornikow i pryszczy...cos strasznego..nie mam juz sily, pomozcie..tylko nie mowcie o dermatolog..bylam u trzech i nawet nie spojrzaly co mi jest bo poszlam z problemem skornym i wypadaniem wlosow oraz lupiezzem i nie dostalam zadnej recepty w ogole szkoda gadac na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamijaaaaaa
elizabeth 1, przestań w koncu reklamować !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko roc
Roc ma bardzo dobre kremy i skuteczne na zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze przesadzasz z
ta reklama. Nie chce sie wierzyc, ze na wszelkie dolegliwosci polecasz te same produkty. Przeciez to czysta reklama, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamijaaaaaa
co za bzdurna głupia elizabeth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i napewno masz z tego kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE LEPIEJ ZAMIEŚCIĆ LINKA
jak masz suchą i łuszczącą się skórę to może oznaczać że masz odwodnioną i stąd te zmarszczki, ja mam taką jak twoja ale odkąd nawilżam zmarchy się spłyciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO TEJ WYŻEJ
napisz proszę jakiego kremu pod oczy używasz:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze mam odwodniona..bo jak nakladam nawilzajacy nawet podklad to mam same skorki widoczne i to strasznie wyglada..skoro mam taka sucha skore to nie rozumiem dlaczego mam pelno zaskornikow pryszczy i rozszerzone pory...a zmarszczki najglebsze na czole ta pionowa najbardziej...uzywam kremu nawilzajacego Wichy ThermalFix 2 i nic...wiec pomyslalam o kremie czy serum specjalnie przeznaczonego do splycania zmarszczek mimicznych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie powinienem się wypowiadać, bo jestem facetem, ale Vichy rzeczywiście jest dobre. Moja żona młodnieje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny po 20 roku życia
możecie używać już kremów z liposomami, świetnie nawilżają i spłycają zmarchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny po 20 roku życia
nie kupujcie zadnego szajsu z avonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleblek ale jak sie nazywaja te kosmetyki z Vichy co Twoja zona uzywa?Bo sa rozne i nie wiadomo ktore dzialaja.. do "dziewczyny po 20" ja akurat nie cierpie Avonu ani Oriflame ale tez nie lubie jakis kosmetykow nieznanych co pierwsze widze nazwe...chcialabym cos juz wyprobowanego przez kobietki ktore tez mialy ten problem a raczej problemy co ja i sobie z nimi poradzily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppuupupuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIKTORIA 45
Nie uzywajcie chemii , sprubowac naporawde warto z mineralami to produkt BIO , 1 puszka 1 kg i kosztuje tylko 68 zl a wystarcza na 3 miesiace. mineraly-schindele.pl tam kupilam i u mnie stosuje juz cala rodzina , maja opisane dokladnie i mozna jeszcze kupic ksiazeczke z niej dowiesz sie prawdy.VIKTORIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleblek dzieki wlasnie o to pytalam na poczatku i chyba jednak kupie ten krem a nie wiesz moze czy zona uzywa samego kremu czy czegos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbieta23
polecam zrobienie sobie w gabinecie kosmetycznym mikrodermabrazji a wcześniej kupienie sobie u kosmetyczki kremu nwilżającego z bandi tak tydzien przed mikrodermabrazją. mozna jeszcze kupic sobie tabletki capivit hydro control - to zadziała sama próbowałam tylko że troche kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawilż skórę 22latko
a "głębokie" zmarszczki mimiczne znikną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
Mam 24 lata i ten sam problem, suchą skórę z wypryskami i oczyszczam skórę tradycyjną metodą wydusić wszystko co sie da wyduszać gdzieniegdzie porobiły mi się blizny, a zmarszczki mimiczne również posiadam, bo mam taka bogata mimikę twarzy. Stosowałaś już ten krem ?, bo ja również już zaczynam myśleć o jego zastosowaniu, chociaż nigdy niczego podobnego nie używałam jednak te zmarszczki na czole wokół ust i pod oczami to tragedia:( tylko dobry podkład pomaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaxx
eee tam, swietnie dziala na to wszystko kwas hialuronowy, zabiegi (poczytaj w necie), zabiegi robi dr Widerkiewicz z wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkahh
zgadzam sie z przedmowczynia, tymbardzIej, ze Widerkiewicz to naprawde swietny specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim wieku nie powinno się mieć aż tak bardzo głębokich zmarszczek, chyba ze masz bardzo aktywna mimikę. W zasadzie zmarszczki mimiczne są nie do pozbycia, ale wydaje mi się, że jakoś można je zwalczyć. Z tego co wiem, to bardzo dobrze na takie zmarszczki może podziałać zabieg zaffiro - nie jest inwazyjny, więc nie ma się czego bać, nie boli, robi się go tylko metoda zewnętrzną, a polega na naświetlaniu miejsc, w których występują zmarszczki specjalnym urządzeniem emitującym promienie podczerwone PR. Z tego co wiem, to na pewno coś takiego można zrobić w Warszawie, w klinice Amaya. Myślę, ze jeżeli zmarszczki są bardzo głębokie, to jedynie coś w tym stylu może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×