Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy pracujące zawodowo jak godzicie

Polecane posty

Gość gość

Prace, macie czas dla dzieci, czas żeby posprzątać ugotować itd. Chodzi mi o mamy małych dzieci 1-3 lata. Jak to u Was wygląda ? Kto zajmuje się dziećmi gdy jesteście w pracy? Czy dziecko bardzo odczuwa Wasza nieobecność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci przewaznie są w zlobku albo przedszkolu Chyba że są kobiety pracujące na różne zmiany Ja od wrzesnia wracam Corka bedzie miala rok syn 3 lata i 5 miesięcy Sama nie wiem jak dam radę. Maz pracuje za granica i przez 1p dni go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie mój syn tez we wrześniu skończy rok a córka w sierpniu 2 lata. Póki co ciążowa mi myśleć o rozstaniu z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhhh
ja powiem tak.łatwiej mi bylo kiedy córka chodzila do przedszkola.Ja pracowalam zwykle od 7-15.Maz tam inne zmiany.Przedszkole czynne caly rok.Gorzej gdy dziecko chorowało , wtedy zwolnienie. Corka wczesnie chodzila spac.Wiec o 20 mielismy wolne.I wtedy byl czas na gotowanie obiadu drobne porzadki. A teraz gdy corka jest w 2 klasie podstawowki jest ciezej. Maja duza wolnego, nie mamy nikogo do pomocy.Wiec albo ja lub maz urlop bierzemy.Zmienilam prace na 3/4 etatu aby moc spokojnie zaprowadzic i odebrac corke ze szkoły. Chodzi spac pozno ok 21 - 21.30.Po szkole na chwile do domu cos zjemy i woze ja na zajecia dodatkowe- tance , basen i zajecia kulinarne.Przez to chodze spac o 24.jeszcze trzeba miec czas na lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×