Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble Agata Meble, Abra, Ikea, BRW. Polecacie, nie polecacie, co o nich sądzicie

Polecane posty

Gość gość

Nie szukam mebli na 30 lat, dobrze będzie jak wytrzymają 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam meble ikea ,solidne i komfortowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikea - zależy które. Poza Beddinge nie mam dobrego doświadczenia z sofami - miałam kilka modeli, w tym Ektorp i jednak nie polecam. Fajne są półki i regały z serii LACK. Oraz materace. BRW miałam tanią ale ładną kuchnię w mieszkaniu na wynajem. Po 7 latach zaczyna kwalifikować się do wymiany, ale tez nie była oszczędzana. Znajomi mieli sypialnię - bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRW są solidne i różnorodne wzornictwo- jest z czego wybierać. meble z Ikei nawet mi się podobają jeżeli chodzi o design, ale opłaca się kupić tylko te tańsze rzeczy, bo to jest niska jakość i jak coś jest droższe, to lepiej dopłacić i kupić coś porządniejszego, bo np na ich sofach, to aż strach usiąść, a jak się zacznie dopłacać za materace czy ładniejszy kolor obicia, to wyjdzie niezła sumka, a mebel taki "studencki" jakby nie było. z Abry mam kanapę- ma parę lat, nic się z nią nie dzieję, a szkoda, bo dawno przestała mi się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 2 meble -szafę i komodę z BRW -byle co -szkoda kasy. ikea -mam komodę i jestem zadowolna ale to lite drewno, z kolei kredens też lite drewno ale taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRW to dno tak samo Abra. Ikea bardzo róznie. Za to z aAgaty bardzo jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRW, Abra etc to szajs. Tanie meble z płyty dla plebsu. IKEA jest ok ale tylko niektóre rzeczy. I właśnie w IKEI opłaca się kupować to co droższe. Ja mam kilka mebli z kolekcji Hemnes która jest z litego drewna i nic się z nimi nie dzieje od kilku lat. Resztę mebli w domu mam na zamówienie, z litego drewna. W salonie mam Hubsch'a sprowadzanego na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRW to tylko na śmietnik,szybko sie psują,niska cena-niska jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha mój chłopak pracował w firmie która produkuje meble dla ikei i co tam się działo to aż śmiechu warte nie liczyła się w ogóle jakoś byle tylko norma szła a norma była taka że przez 8 godzin miał zrobić 17 tys elementów np pólek a to czy to wytrzyma miesiąc czy 10 lat nie miało znaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi es
Tanie meble z płyty dla plebsu x x x odezwała sie kafeteryjna bogaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dingwa
Ja mam jakos najwięcej zaufania do polskich mebli mniej znanych firm, no i cena mocno do mnie przemawia ;) Zobaczcie np. na http://www.terminex-meble.pl, o coś takiego mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ikei ewentualnie szafy z 10-cio letnia gwarancja. Regaly billy Sa ok za ta cene, seria hemnes tez niezla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a vega? http://www.vega-meble.pl. powiedziałabym, że się wybijają jakością na tle takiej np. Ikei. Chociaż jeśli ktoś chce meble na 5 lat, to ikea faktycznie będzie chyba najlepszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BRW nie polecam, bo sa malo trwale. Ikea jest ok, ale to zalezy od ceny. Te dobre jakosciowo sa niestety drozsze, reszta jest wprawdzie tania, ale zrobiona z pilsni i szybko sie psuje wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również BRW nie polecam mam kuchnie na wymiar kosztowała sporo ,ale jest bardzo słaba ,raz mi wyleciało z rak udko mrozone to od razu na froncie obite.....powiem szczerze ze babcia kupiła zwykła kuchnie za 1800 zl i jest mocniejsza syn raz wiechal do drzwiczek jezdzikiem i nic w mojej pewno by wjechal do srodka półki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury piszecie. Jakość mebli nie zależy od firmy tylko od surowca. Skoro macie meble kuchenne z płyty mdf (najgorszy badziew), to nic dziwnego ,ze uważacie je za kiepskie. Równie dobrze takie meble z WFM czy mebli bydgoskich też by były kiepskie. Polecam fronty fornirowane lub drewniane, wtedy nie ma na co narzekać (posiadaczka od 12 lat kuchni z BRW - zapłaciłam wtedy za same meble 12 tys.i było warto, meble wyglądają jak nowe, a gotuję prawie codziennie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brw są fatalne, mam sypialnie i rogówkę - po 5 latach wszystko do wymiany a kosztowalo swoje, to nie byly najtańsze meble z tego sklepu. Jakość fatalna, nie adekwatna do ceny, zwykly szmelc. Kuchnie mialam za grosze, z mdfu z leroy merlin w promocji za grosze i stała tyle samo a sprzedalam jeszcze dalej bo nic sie z nią przez te lata nie dzialo, meble z brw nie nadają sie nawet do oddania z doplata ;) ikea polecam, choć stoliczek u syna za 19 zl tez jest z tych niezniszczalnych Agata - mam tylko stol, jest ok. Jak inne meble, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba kupujecie jakiś 2 lub 3 gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjazajac
niestety też się przejechałam na brw, teraz postawię na meble ze sferawnetrz.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam brw w salonie,sa ladne i tanie nie byly.mam je 2lata i wygladaja jak nowe,ale o nie dbam,nie trzaskam np odkurzaczem po rogach,u syna tez z brw meble,tanszy zestaw,i tez narazie ok,ma je 3lata,aczkolwiek np szuflady na plastikowych tandetnuch prowadnicach,maz skladajac je mocno sie nawkurzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chyba temat dla mnie . Kiedyś ABRA- Miałam 7 lat - teraz wyniesione na poddasze i są w lepszym stanie niż BRW które mam 2lata http://www.impactfurniture.co.uk/living_room/akona/! 1- sprawa - przywieźli mi wtedy niekompletne meble 2- okazało się ze dziury wywiercone na połki z jednej strony nie zgrywaja się z dziurami z 2 strony 3-zaczęły się rozklejać 4- okolo 2 miesiące temu po prostu w nocy wypadła szyba z drzwiczek w witrynie!!poprostu wysuneła się z drzwiczek bo była wklejona . Dokładnie dziś u nas zbieraja śmieci gabarytowe i je wyniesliśmy. Mój mąż za czasów kawalerskich też miał BRW . kupił je rok przed naszym slubem a w sumie mieszkał u mnie , mało kiedy spaliśmy u niego na łożku (BRW ) Chcieliśmy je do nas przetransportować byliśmy po nie wczoraj ale nic z tego tylko materac się nadaje do spania Rama do wymiany . Szukaliśmy w wielu sklepach mebli w tych sieciówkach to wszedzie to samo , zdecydowaliśmy sie na IKEE ze wzgledu na to ze tam np dzis kupie szafe a za tydzien dokupie np komode albo co mi sie tam umyśli i bedzie to wszystko pasować do siebie a nie drogie wiec nawet jak sie rozwali za 2 lata to wymienimy na coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia brw na wymiar ponad 6 lat - odpowiednia pielegnacja i meble wygladaja jak nowe sypialnia kim klon strassburg też brw - ponad 7 lat stan jak nowe, jedyne co to materac wymienialam 3 razy ale to juz ze wzgledow higienicznych niz uszkodzen jakosc w stosunku do ceny na prawde oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o meblach Agata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam je przełamywać, kupować jakieś deski i je własnoręcznie malować. Ostatnio kupowałam w tartaku przewoźnym: http://tartakprzewozny.eu/ fajna opcja, bo przywożą, przytną jak chciałam i wyszło suuuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w większości mam meble na wymiar http://www.designmebel.eu/ i jestem zadowolona z tego rozwiązania. W małych pomieszczeniach nie marnuje się miejsca, a to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja praktycznie wszystkie meble mam od nich http://www.masameble.pl/ Moim zdaniem naprawdę warto u nich kupować. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w domu 3 rodzaje mebli IKEA BRW i kuchenne ma miarę zamówioną u prywatnego facecika, z Zabrza I tylko tego trzeciego mogę polecić. Nie zapłaciłam jak za zborze a uczciwie i są meble naprawdę solidne. Za rok zamawiamy u niego szafę do przedpokoju. Mogę podać namiary jakby co. Pozostałe meble... hmmm mieszkamy dopiero 3 lata w miszkaniu a już wymieniliśmy jedne meble IKEI bo zawiasy nie wytrzymały (szafka na buty więc często otwierana). BRW trzyma się dobrze, w sumie są jak nówki tylko kilak rys (ale córa mi zaraz zacznie chodzić i szkudzić i pewnie się to szybko zmieni ;D). IKEę lubię ale moim zdaniem to średnio solidna firma. A i mam kanapę BODZIO. Masakra już nigdy nic tam nie kupię, niecałe 3 lata a cala do wymiany. Ale to za rok, jeszcze jakoś pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam z Agaty meble z litego drewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4569
Ja jeśli kupuję meble to tylko poprzez http://www.hitmeble.pl/. Mają tam bardzo indywidualne podejście do klienta. Można nabyć zarówno oryginalne modele, jak również bardzo podobne do tych dostępnych w sieciówkach meblowych, ale w dużo lepszej jakości i cenie. Widać, że szanują klienta. Osobiście polecam. Warto przejrzeć ich ofertę i zadzwonić, zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×