Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble Agata Meble, Abra, Ikea, BRW. Polecacie, nie polecacie, co o nich sądzicie

Polecane posty

Gość gość
Teraz również jest promocja w Agata meble byłam w sobotę porozglądać się za meblami jak to cenowo wychodzi i chyba jest -20% za gotówkę, albo raty 0% do któregoś marca, pewnie trzeba by sprawdzić dokładnie, salon nowy Agata Meble Rzeszów mnóstwo wyboru, ale i ludzi sporo :) Czy ktoś posiada narożnik skórzany z funkcją relaks z firmy bydgoskie meble ? - jestem ciekawa opinii bo w salonie bardzo wygodny, idealny do dużego salonu tylko cena....12 tys. zł wart? nic się z nim nie dzieje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutaes
Bydgoskie meble mają dobrą opinię więc na pewno sa warte swojej ceny. Ja często kupuję meble w Agacie i zawsze mi się trafiają solidne i przyjeżdżają dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja mam ten narożnik z tym, że w tkaninie ale jest boski :) Nie miałam wcześniej tak wygodnej kanapy , narożnik warty jest swojej ceny, uwierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam meble z Vox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze, jak siedziałam na tym narożniku ze skóry, a potem na jakimś innym .....no to kurczę kosmos jeśli chodzi o wygodę, nic nie gniecie taki totalny relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie za bardzo taki narożnik, lubię bardziej nowoczesne wnętrza i do swojego salonu kupiliśmy modułowe meble w Agacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Hebanie nie kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tego. Prawie pod nosem mam agatę to tam kupujemy wszelakie meble i dodatki i tam jest na prawdę ogromny wybór wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u nich wybierałam meble do sypialni , najtrudniej było mi się zdecydować na materac, ale personel pomógł mi w wyborze i kupiłam taki dopasowujący się do kształtu ciała. Super się na nim spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych tu powyżej wymienionych najbardziej lubię agatę, mają ciekawe aranżacj****ardzo duży wybór na prawdę ładnych mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zdecydowanie numerem jeden sa salony Agata :) maja bardzo szeroki wybor, dzieki czemu zawsze udaje mi sie tam wybrac wszystko w jednym miejscu. Do tego zawsze mila i pomocna obsluga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nereida30
Ja naprawdę nie mam pojęcia co wy z tymi meblami robicie, że po kilku latach są według was do wymiany, bo się do niczego nie nadają. Skaczecie po nich czy co? Wcale nie kupiłam mebli ani z litego drewna, ani najdroższych na rynku i wyglądają dokładnie tak jak kilka lat wstecz, niedługo po kupnie. W domu mam głównie Abrę, która jak dla mnie jest wytrzymała, drzwiczki z szaf nie opadają, nic nie jest uszczerbione, wszystko cały czas wygląda tak samo dobrze. I nie wiem jak wy, ale gdyby przyszło mi wymieniać meble na nowsze to Abrę brałabym pod uwagę w pierwszej kolejnosci. Według mnie dobra jakościowo, no ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz wygodnych mebli do salonu - na przykład narożnika lub sofy - zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu https://www.super-sofa.pl/ Znajdziesz tu wysokiej jakości jakości meble - zarówno tapicerowane, jak i skórzane, wyróżniające się oryginalnym designem oraz wysoką jakością wykonania.

 

Pozdrawiamy

Super-Sofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×