Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble Agata Meble, Abra, Ikea, BRW. Polecacie, nie polecacie, co o nich sądzicie

Polecane posty

Gość olejkaaa
Ja również nigdy nie musiałam reklamować mebli. Większość z nich zakupiłam właśnie w Agacie głównie przeważają u mnie meble Wójcika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczek12
Właśnie ostatnio wielu ludzi poleca Agatę. A są u nich meble producentów, których lepiej unikać? Orientuje się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cindylwu
Ja jedynie to mogę Ci polecić, mam meble wójcika i bydgoskie z Agaty i bardzo je sobie chwale. Co do reszty to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka018
Zdecydowanie z 4 tych salonów polecam agate. Uważam, że zarówno pod względem cenowym jak i asortymentu jest to najlepszy salon meblowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romokka
Wcale się nie dziwię, w sumie mają największy asortyment mebli od róznych producentów. Meble droższe jak i tańsze, na każdą kieszeń właściwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda również polecam agate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble z Ikei wyglądają ok, pod warunkiem, że się je odpowiednio udekoruje. Wtedy wyglądają dużo porządniej. :) Mam meble z Ikei, ale nie bardzo podobało mi się ich wykończenie, więc zamówiłam akcesoria z http://www.eurofuturo.pl/ i teraz wyglądają ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezowata12
ja lubię agatę meble bo mają naprawdę bardzo fajne meble, do tego bardzo duży wybór, no i często można załapać się na jakieś promocje cenowe więc tym bardziej warto ich odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaleksa
Niby meble fajne ma agata, ale jak ostatnio czytałam forum pracownicze gowork.pl/opinie_czytaj,9510 to wcale tak fajnie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinckret
Ja osobiście z tych wszystkich wymienionych salonów meblowych najbardziej lubię Agate. Nie tylko ze względu na meble, ale przede wszystkim ze względu na promocje i rożne rabaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezowata12
to fakt Agata Mebla ma chyba najlepsze i najciekawsze rabaty, poza tym mnie się też podoba to, że mają naprawdę bardzo duży wybór mebli, różne style dzięki temu zawsze znajduje to czego szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adiba
Nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Jakość? - Należy patrzeć nie na sprzedawcę a na linię mebli i producenta. Wymienieni tutaj sprzedawcy np. ABRA, AGATA, ALDI, MEBLE POLONIA, są "handlowcami" obracającymi towarem różnych producentów-rzemieślników lub większych fabryk. Natomiast meble np. BRW, FORTE, IKEA produkują zakłady macierzyste lub wchłonięte lub w inny istniejące sposób praktycznie wyłącznie dla potrzeb tych sklepów. Ale też każda z tych fabryk może mieć inną jakość, bo każda fabryka to pewna społeczność pracowników i kadry zarządzającej taki - subklimat produkcyjny ;). To gdzie kupić? - zależy co, za ile, jak ma wyglądać i na jak długo. Meble stare, klasyczne, wygodne, jak w domu mamy czy babci - Aldi, Meble Polonia, Abra, Agata. Meble nowoczesne i innowacyjne - praktycznie każdy powyższy. Meble systemowe (łatwo uzupełniać dopasować asortyment później) - głównie IKEA ale też BRW, FORTE. Najtańsze na co dzień - Aldi, Meble Polonia. Najlepsze promocje doraźne/wyprzedaże - IKEA !!! Najlepsze promocje cykliczne - BRW, AGATA, ABRA, FORTE. Solidność - patrzeć na mebel nie na salon. Nawet w Aldi potrafią być wersalki za 700zł z wykończeniami ze sklejki. Zapach mebli - np. pianka długo wietrzeje, długo śmierdzi i od tego boli głowa - Aldi, Polonia. Np. IKEA i pozostali nie mają tego problemu w takiej skali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam wszystkie te firmuy. wbrew pozorom meble sa wytrszymale. a jak siecos zniszczy to z wierzchu. ja w takie sytuacji np je oklejalam spacjalnymi okleinami, które kupilam w www.rudex.cze.pl/oferta/ Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
ja byłam w ostatni weekend w salonie meblowym agaty, było bardzo dużo ludzi ale to dlatego, że była spora promocja na bydgoskie meble, wiec może stąd ten wzmożony ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabijolla
Tam zawsze jest pełno ludzi, myślę że dlatego, że mają największy wybór mebli i dodatków do mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotteeeeeeeee
Ja mam meble w jadalni i salonie z agaty, jestem zadowolona, meble są trwałe, nie niszczą się, od dwóch lat ciągle wyglądają jak nowe, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alteca
W Agata Meble jest duży wybór dobrych mebli, kupiłam u nich meble do sypialni i pokoju syna. Jestem do tej pory bardzo zadowolona z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
przecież w agata meble masz różnych producentów, zarówno tych tańśzych jak i droższych, wybó mebl ai jego jakości zależy od zamożności Twojego portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuję szafy dwudzwiowej lub komody IKEA Hemnes w kolorze szarobrązowym bczekala@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo iż nie szukasz mebli na dłużej to i tak wydaje mi się, że jednak warto zwrócić uwagę na ich jakość i wykonanie bo później można je odsprzedać. Ja zdecydowałem się na meble na wymiar od www.stolar-waw.pl bo sieciówkowych nie jestem w stanie znieść i nie uważam, żeby to była zła decyzja. Tobie także polecam się rozejrzeć za takim rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
ja kupowąłam meble w agata meblei nie narzekam na ich jakosc, od kilku lat nam służą i nic się z nimi nie dzieje, daltego przy nastęnych zakupach z pewnością znów kupimy meble w agacie, bo mamy dobre doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawawianka
Większość mebli mam z Agata Meble, jakość ok, ceny też przyzwoite i na obsługę nie narzekam. Niestety mam też porównanie z meblami z miejscowego nie sieciowego sklepu i porażka, kanapę wymieniałam po 2 latach, jak tylko reklamacja się skończyła. A meble z Agaty niektóre mam już po 5 lat, od zakupu mieszkania właściwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danioon
Właśnie chyba obecnie to o AM się czyta najwięcej pozytywnych opini w internecie. O innych salonach to tak bardzo róznie to bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
według mnie tak naprawdę agata mebel ma teraz najlepszą ofertę na rynku jeśli chodzi o meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wystarczy tej kryptoreklamy Agaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisinka
jeśli na rynku są dobre ofery sklepów meblowych to dlaczego o tym nie mówić, niech każdy skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy tu chwali co mu najbardziej pasuje , mi też odpowiada Agata, maja tam meble różnych dobrych producentów , wybór ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo maja tam dużo dobrych promocji i to tez jest kolejny plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
no w sumie z tego co sie orientuję to salony agaty zazwyczja najczęscie proponują jakieś promocje na meble i to bardzo korzystne więc warto się tam co jakiś czas pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×