Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble Agata Meble, Abra, Ikea, BRW. Polecacie, nie polecacie, co o nich sądzicie

Polecane posty

Gość gość
Ja staram się unikać takich sieciówek. Meble wyglądają tandetnie i po kilku latach się psują. Niedawno kupiłam sobie meble z http://www.italmeblewarszawa.pl/, dokładniej kolekcję Miotto i wyglądają o niebo lepiej od tych w np. Agacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie zdecydowanie najbardziej agata odpowiada. Nie lubię biegać po sklepach a tutaj mam wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
no salony agaty są ogromne dlatego i ekspozycji jest dużó, wileu producentów co przekłada sie na duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, wybór mają ogromny. Mnie się podoba, że można sobie dopasować zakup mebli do zasobności portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
no tak to prawda meble mają na każdą kieszeń bo zawsze oferują jakieś promocje cenowe, no i duży wybór mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam te z Ikei. Sama mam ich sporo, duzo personalizwoalam dodatkami z www.rudex.cze.pl/ dzieki temu sa oryginalne i nie przypominaja tych sasiadow i znajomych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei mogę polecic zupelnie inne meble, wykonane z najwyzszej jakosci materialow. sa to meble www.jawena-meble.eu/ są nie tylko ladne wizualnie, ale naprawde dobrej jakosci,a to bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak decyduje sie na meble firmy www.ludwikstyl.com/pl . Sa zrobione z najwyzszej jakosci materialow. Sa naprawde ladne i solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubię takich świeciówkowych mebli, wszystko na jedno kopyto robione. Ja preferuję bardziej oryginalny styl jak np te http://mebleswiata.eu/ To są dopiero porządne meble z drewna a nie tam jakieś sklejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie lubie takich "popularnych" mebli. Zdecydowanie wolę postawić na jakość i kupić coś w http://www.congrazio.eu/ niż meble takie jak mają wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość200
Jestem bardzo zadowolona z mebli od BRW. Mam już je kilka ładnych lat i nic złego się z nimi nie dzieje. Ostatnio widziałam ich nową kolekcję Possi Light, bardzo mi się spodobała i chyba czas na zmiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterka1
Possi Light? Pierwsze słyszę, czy mogłabyś podrzucić więcej informacji? Szukam właśnie mebli do salonu, zależy mi na czymś eleganckim i prostym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony pracuje w BRW, więc polecam. Nie są to meble najwyższej jakości, ale są całkiem ok. Pracował jakiś czas na tapicerni, kontroler jakości nieugięty, wszystko na tip top musiało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczka78
@up dla mnie jakość - z perspektywy użytkownika - jest dokładnie taka, jakiej potrzebuję. :) @Kafeterka1 - co konkretnie Cię interesuje w ich temacie? Na tej stronie możesz je zobaczyć i pobrać katalog -> http://www.possi.furniture/. Jakby co, to pytaj, bo ja sobie kupiłam jakieś dwa tygodnie temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterka1
Czy na żywo meble wyglądają równie dobrze, jak na zdjęciach w internecie? Jak to wyszło cenowo? Czy szafki są pakowne? Mam sporo do upchnięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczka78
Cenowo wychodzi bardzo korzystnie, ale zamiast tu wypisywać, po prostu odsyłam Cię do cennika (i przy okazji rozmiarówki), z którego sama korzystałam -> http://www.brw.com.pl/katalog-produktow/?k=296,possi-light?intc_s=str_glowna_slajd&intc_n=possi-light-06-2016 Tak, na żywo prezentują się równie ładnie - naprawdę się postarali jeśli chodzi o jakość i design. Pakowność - moim zdaniem jest bardzo OK. Bez problemu upchałam w nich wszystko, czego potrzebuję (ubrania, biżuteria, kosmetyki itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam przez 10 lat narożnik od jakiegoś małego producenta nie zniszczył się nie zepsuliśmy go tylko wystrój zmieniliśmy w końcu calkowicie i ni jak nie pasowała,następnie sofa z Eko skory zakupiona w agacie wymieniliśmy po roku bo niewygodna na narożnik z agaty szafę mam z abry mam kilka mebli z Ikei i jyska wszystko jeden kij.Jesli nie jest ci to potrzebne na lata nie kieruj się firma a wygodą i wyglądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od lat jestem użytkowniczką mebli BRW i nie zmienie ich na żadne inne, nigdy się na nich nie zawiodłam, ceny też nie są z kosmosu i myślę, że każdy znajdzie coś na swoją kieszeń, dodatkowo w moim miejscowości ( Gryfino) jest firma, która projektuje kuchnię na wymiar używając do tego także mebli BRW, tak więc jeśli ktoś chce mieć ładnie urządzoną kuchnię dopasowaną do samego siebie to polecam www.meble-perfekt.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterka1
@Haneczka78 - wielkie dzięki za linka, przydał się :) Rzeczywiście cenowo jest do udźwignięcia. W sumie wybrałam sobie już zestaw i jak znajdę chwilę w tygodniu, to podjadę do salonu, żeby zobaczyć meble jeszcze na żywo i zamówić moduły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura333
Hm i tak i nie:), mają czasem fajne meble, ale jakoś zaczęłam powoli odchodzić od tych sklepów. Ja teraz zamawiałam z mebleprosna.pl meble do pokoju córek i do łazienki-dobra jakosć i przystępna cena, jestem bardzo zadowolona. Do ikei wybieram się po dodatki i rózne pudła do przechowywania rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaka
Z tych wszystkich wymienionych salonów najbardziej lubię Agatę ze względu na duży wybór mebli od róznych producentów i przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_Wu
@Haneczka a myślisz, że do sypialni też się possi light nadają? Myślę o modułach w charakterze szafek nocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_G
@Marta_Wu jeżeli masz sypialnię utrzymaną w nowoczesnym dizajnie to oczywiście, że possi lighty możesz wykorzystać w charakterze szafek nocnych, w kolekcji są takie kwadratowe szafki, które możesz postawić na nóżkach albo zawiesić na ścianie tuż nad podłogą, to by też mogło dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczka78
@Emilia idź do BRW i obejrzyj sobie te moduły, zobaczysz, czy będą pasowały do Twojej sypialni. Jeśli nie masz łoża z rzeźbionym wezgłowiem to pewnie tak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_Wu
@Emilia G byłam w Black Red White i moduły wiszą już w sypialni. Zawiesiłam je nieco nad podłogą, efekt super. W ogóle bardzo dobrze wykonane te possi light, zastanawiam się, czy przy najbliższej okazji nie kupię też takich do salonu. Jest tam tyle kombinacji, że można by tymi modułami urządzić cały dom, a każde pomieszczenie i tak wyglądałoby inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka jolka
To prawda! Koleżanka ma u siebie possi light, pozazdrościłam jej i kupiłam moduły do swojego salonu. Mamy tą samą kolekcję, a zupełnie inne meble. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych wszystkich tu wymienionych najbardziej lubię Agatę, kupiłam u nich meble do prawie każdego pokoju, mają na prawdę ogromny wybór, świetne aranżacje, mnóstwo dobrych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z sieciówek lubię BRW a od niedawna nawet bardzo bo mają fajną kolekcję mebli modułowych, nazywa się possi light. A jest fajna pod względem wykonania i funkcjonalności. Kilkadziesiąt rodzajów szafek i drugie tyle kolorów frontów. Bardzo bym chcaiła je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jednak z sieciówek najbardziej odpowiada Agata, bo mają meble od różnych producentów i można sobie wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu i w moim mieście otworzyli agatę, w tej chwili tam mam najlepszy wybór, także jak potrzebuję nowych mebli to od razu idę do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×