Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meble Agata Meble, Abra, Ikea, BRW. Polecacie, nie polecacie, co o nich sądzicie

Polecane posty

Gość szaramyszka89
Bankowo mają na kuchnie na wymiar teraz promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnka56
tak - 10%, do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno w Agata meble mają promocję tą na kuchnie do końca roku to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają do końca roku -10% w Agata Meble. Całkiem spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Agata meble zaoszczędziłam dużo kasy ostatnio, bo właśnie z tej promocji skorzystałam zamawiająć z rodzeństwem kuchnie do nowego mieszkania dla siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa to w agata meble dostaje się w formie jakiegoś rabatu czy karty podarunkowej ? Jak to wygląda? Możesz powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi w Agata meble poprostu odliczyli hajs czyli -10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, w agata meble odliczają kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88888
W zasadzie to w tej Agata meble maja spoko te kuchnie. Właśnie zajrzałam na ich stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że takie duże firmy jak Agata meble robią takie świąteczne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym bardziej, że Agata meble to jeden z lepszych sklepów meblarskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają najlepszą jakość. Agata meble mają teraz promocje dobrą na kuchnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, w agata meble jest -10% na kuchnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do kiedy w agata meble mają tą promocję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Agata jest bardzo znana i polecana ale ja jakoś więcej mam mebli z Ikei jednak i z jeszcze jednej sieci MIX Meble https://mix-meble.pl i powiem Wam ze o ile Ikee pewnie każdy zna te drugie moge spokojnie polecić. To cos w stylu Abry czy BRW ale ładniejsze mebelki , stylem mnie przekonały bardziej a i jakość fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga73
Fajne kanapy widzialam w caya design, maja tez komody i meble do jadalni. Przy najblizszym remoncie to wlasnie na nie sie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina55
Zgadzam sie Agata meble jest bardzo znana i lubiana. Duzo moich znajomych kupuje u nich meble. Kupuję też i ja. Ostatni zakup to sofa i wa fotele, które kupiłam przed świętami i przyjechały na czas, zgodnie z obietnicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie cały dom umeblowałam meblami z Agaty i żadnego zakupu nie żałuję. Meble solidne, porządne , myślę, że na długo mi posłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie się nie dziwię bo w salonie jest wszystko i można się nieźle urządzić. My mamy od nich sypialnię w ciepłym kolorze brązu, bardzo fajnie się prezentuje i dobrze służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych wszystkich wymienionych salonów też polecam Agatę. Duży wybór mebli, producentów, szybkość realizacji zamówienia to największe atuty salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na meble do sypialni, zamówiłam cała w sumie kolekcję w Agacie, nie mogę się doczekać. Zestaw jest w kolorze ciepłego brązu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednogłośnie na pierwszym miejscu u mnie jest Agata , do ikei mam bardzo daleko ;) A tu w agacie sa bardzo ładne meble no i dodatki także .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do Agaty meble zraziłam się co do narożników. Po gwarancji dwuletniej zarywały się,spręzyny wychodziły a pojemnik na pościel rozpadł.Juz 3 raz do tej samej rzeki nie wejdę. Kupiłam teraz sofę w Brw zobaczymy jak będzie się sprawować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do Agaty meble zraziłam się co do narożników. Po gwarancji dwuletniej zarywały się,spręzyny wychodziły a pojemnik na pościel rozpadł.Juz 3 raz do tej samej rzeki nie wejdę. Kupiłam teraz sofę w Brw zobaczymy jak będzie się sprawować. ogólnie meble w domu mam na zamówienie robione i jestem zadowolona od 8 lat stan jak nowe. W pokoju dziecko ma łóżko,stolik i krzesło z Ikei z którymi jak narazie od roku nic sie nie dzieje i uważam że przy moim rozrabiaku są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam w Agacie narożników na sprężynach ie widziałam, ja mam wykonany z pianki wysokoelastycznej i sprawuje się super. Unikam tylko bonelowych sprężyn, ale to już nie od Agaty zależy ale od producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie prawda, Agata to sklep, który sprowadza meble od róznych producentów i je sprzedaje, dlatego czasami nie rozumiem pretensji kierowanych do Agaty przez kupujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narożnik kupiony w agacie ponad rok temu sprawuje się bardzo dobrze, nadal jest wygodny, też mam z funkcją spania. Teraz dokupiłam fotel z funkcją relaks, mega wygodny, polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te fotele są rewelacyjne, gdybym miała więcej miejsca w domu to od razu byłby mój, w salonie trudno mnie było z niego wyciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriota
No trochę są duże te bujane , ale zawsze można sobie wybrać jakiś mniejszy z innej kolekcji i dopasować sobie np modułami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adama7
Aż taki duży nie jest, ale jaki wygodny :) Ja mam w skórze, jest mięciutki , w komplecie z narożnikiem też zresztą bardzo wygodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×